کلیپ و نماهنگ مهدوی

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
اکس پی بوده تازه سون کردیم منظورتون همینه؟ که عوض کنیم
خیر منظورم نرم افزاریه که برای تماشای کلیپ ازش استفاده کردید... مثلا اگر کامپلیر هستش ، از مدیا پلیر یا اگر نرم افزار رسانه ای دیگه ای دارید از اون استفاده کنید.

کوثرالسادات

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
ببخشید من زیاد از اینا سر در نمیارم.فقط اینا میدونم که همین قسمتا که کلیک میکنم برنامه برای دانلود باز میشه اکی میکنم بعدنشون میده دانلود شده اما باز نمیشه.بعضیاشا باز میکنه بعضی هاشو نه

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
ببخشید من زیاد از اینا سر در نمیارم.فقط اینا میدونم که همین قسمتا که کلیک میکنم برنامه برای دانلود باز میشه اکی میکنم بعدنشون میده دانلود شده اما باز نمیشه.بعضیاشا باز میکنه بعضی هاشو نه
خب میشه یک عکس از صفحه ای که براتون میاد بگیرید بزارید اینجا؟ با کلید prt sc و یا print در صفحه کلید ... ولی به احتمال قوی همون نرم افزاره چون بعضی از کلیپ ها رو تو یک نرم افزار و بعضیاش رو تو یکی دیگه باز میکنه

کوثرالسادات

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
این کلید که زدم .چجوری معلوم میشه که عکس گرفتم وعکس گرفته شده کدوم قسمت میره که بزارم اینجا؟

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
این کلید که زدم .چجوری معلوم میشه که عکس گرفتم وعکس گرفته شده کدوم قسمت میره که بزارم اینجا؟
عکس رو در بخش نقاشی بیارید( کنترل+وی) بزنید ... میاد تو صفحه نقاشی بعد با فرمت جی پی جی سیوش کنید و بعدد هم اپلودش کنید اینجا

کوثرالسادات

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
بخدا خیلی شرمنده من زیاد وارد نیستم بخاطر همین هی ازتون سوال میکنم.حلال کنید

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
نه خواهش می کنم ... امیدوارم مشکلتون حل شده باشه

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"

ایرانی اسلامی