مولاجان ! تسلیت باد شهادت پدرتان

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم و رحمةالله و برکاته

مولاجان!تسلیت باد شهادت پدر گرامی ات ... شهید محراب و شاه عدالت ...
مردی که به گواه خداوند و رسولش امیرالمومنین است... مردی که از فرط عدالت فرقش را شکافتند
اقاجان! تسلیت باد شهادت پدر گرامی تان ... جوانمردی که شبها ,در دل تاریکی و تنهایی شب به خانه های یتیمان و خرابه هایی که مسکن مسکینان بود, سر میزد و با نان و خرما سفره های خالیشان را جلا میداد انچنانکه با مهرش دلهای عاشقان را جلا داده است...

اقاجان! تسلیت باد شهادت پدرتان که شبها از درد غریبی بی یاوری با چاه درد و دل میکرد ... راستی اقاجان! این شبها شبهای خوبی است برای اینکه از غریبی شما هم یادی کنیم...

از انکارتان, از استهزاء ما, از اینکه حتی تعداد زیادی از دوستدارانتان هم الوده شدند ... از شرمندگی خودم که الوده دنیا شدم... ار اینکه در این فضای شیشه ای , براحتی خبرهای دروغ را پخش میکنیم... از اینکه اینجا دیگر اخلاق مداری برای بعضی ها از مد افتاده... راستی مگر نمیگویم دوستت دارم؟ پس چرا اینقدر راحت در این فضا اسیر میشوم؟ چرا در زندگی خصوصی اشخاص دخالت میکنم با این بهانه که همه جا پخش شده؟

راستی اقاجان؟ از یتیمان چه خبر؟ دیری است که یتیمان را فراموش کرده ام....
میدانم که علت غربت و تنهایی ات منم... اما به شب قدر امشب قسمت میدهم که برای ظهور خودت, برای هدایت همنوعانم و برای خدمت رسانی به خودت, دعا کنی..

دعا کن که این روز و شبها برگردیم ...

اللهم عجل ولیک الفرج

بالا