تاپیک خصوصی ... فقط اقایون !!!!!!!

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
سلام نورا خانم عزيز
در رابطه با تاپيك شما -ممنون از بابت ارسال اين مطلب -چون عنوان رونوشته بودين مخصوص آقايون و در رابطه ي مسئله ي منه خانم بود خواستم حقير اول حرفم رو در كنار حرف كاربر سايتي كه رنجيده خاطر هستن زده باشم بعد اقايون لطف كنندو بخواهند نظر بدهند
اولا خواهر گلم هر نظري ارزش نوشتن و نشر نداره البته سوء تفاهم نشه شما نيت خير داريد ولي آيا اين بحثي كه عنوان ميشه آيا از پايه و اساس بحث معقولي هست يا نه ؟ من منظورم شخص محترم شما نيست .آن خانم محترمي كه حجاب رو ميخواد داشته باشه با زدن منت به سر آقايون همونطور كه تو نوشته ها استنباط ميشه ديگه وقتي كسي دستور الهي وارزشي رو پذيرفت منت زدن نداره -اگر بهش بي احترامي بشه بابت عقايد و حفظ اون ارزش ناراحتي نداره مگه قراره ما بخاطر خوش اومدن كسي كاري رو انجام بديم ؟كه اگر با مذاق طرف خوش نيامد فورا ناراحت بشيم و ميدون رو ببازيم -اگر من حجاب رو اول براي بندگي كردن و بعدا براي دل خودم سر ميكنم ديگه چه غمم باشه كه فروشنده ساده ي يه مغازه كه من نميدونم در چه درجه فكري و چه فرقه اي هست ناراحت بشم ؟
اين خانم محترم ميتوانست مطلب رو بهتر از اين بيان كنه با اين عنوان كه من افتخار ميكنم كه اگر حجاب دارم حتي اگر به قيمت هر سختي كه دارد
ولي ميدانم كه سختي ندارد-تا اين كه در آخر مطلب به عمد به خواننده تلقين بشه كه حجاب زن را در ديدگان مردي كه حجاب رو دوست ندارد زشت ميكند وتازه منت هم سر حضرت فاطمه ي زهرا سلام الله بگذاريم كه ارثه اي كه ازايشان رسيده ارثيه ي سختي هست كه در گرماي30 درجه -روزهاي باراني با چتر و كلاسور دارمش -اين خانم صريحا به اين مسئله اشاره نكرده ولي در كل منظورش رو اينگونه تفهيم نموده

بازهم سپاسگذارم ..........

ادمیرال

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
اگه من بودم حجاب کامل داشتم و بیرون می رفتم بدون اینکه چادر بپوشم حجاب برتر چادر نیست هیچ جای قرآن هم نیامده پس مهم اینه که در عین متانت و وقار پوشش هم کامل باشه.متاسفانه جامعه ما از افراط و تفریط رنج می بره.

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
به نظر من اصل حکومت اسلامی و توقع شهری عاری از هرگونه معضلات رو باید در حکومت معصوم(ع) دید......اگر ما حکومتی که حاکمش معصوم(ع) بود باید توقع اصل احکام اسلامی رو داشته باشیم.... خب در جامعه ای که نگرشها متفاوت و عقاید زمین تا آسمون فرق میکنه اول باید دیگران رو اونطور که هست قبول کنیم.ثانیا به عقاید دیگران احترام بگذاریم. اون پسر عقیده ای که داشته باعث شده کاری خلاف انسانیت انجام بده ... در جامعه ای که معصوم(ع) حاکم نیست نوع زندگی باید بر اساس قوانین اون جامعه باشه. خب در جامعه ما قانون بر حجاب هست و دستورات قرآن. همه مردم موظف هستن که به قانون کشور احترام بذارن. چون قوانین هر جامعه ای مبتنی بر عقاید و فرهنگ و تاریخ و تمدن اون جامعه شکل میگیره. اون پسر در درجه اول به عقیده دیگران احترام نگذاشته و بعد اینکه نگرشی خلاف با قوانین این جامعه داره

بالا