اعدام روباه سیاه در ملأ عام

• نویسنده موضوع Ali
  • تاریخ شروع

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
اعدام روباه سیاه در ملأ عام

روباه سیاه که در نقش مأمور اداره آب داخل خانهها شده و زنان را تسلیم نیت شوم خود میکرد سحرگاه امروز در ملأ عام پای چوبه دار رفت. همزمان با این اعدام، یک محکوم دیگر در زمینه مواد مخدر که در کرج و اسلامشهر به قاچاق افیون دست میزد نیز اعدام خواهد شد.
به گزارش افکارنیوز به نقل از ايران، اوایل آبانماه سال ۸۹ زن جوانی وحشتزده با پلیس رباطکریم تماس گرفت و ادعا کرد از سوی مردی ۳۱ ساله که خود را مأمور سازمان آب معرفی کرده مورد حمله شیطانی قرار گرفته است.

با ادعاهای وحشتناک این زن گریان، تیمی از پلیس راهی خانه وی شدند و به بررسیهای میدانی پرداختند.

این زن که از شدت ترس دست و پایش میلرزید به مأموران گفت: ساعتی پیش وقتی در آشپزخانه سرگرم بودم، آیفون به صدا درآمد، گوشی را برداشتم صدای سردی را شنیدم که خودش را مأمور سازمان آب معرفی کرد. بلافاصله در را باز کردم و به حیاط خانه رفتم، غافل از این که چه سرنوشت سیاهی در انتظارم است. آن مرد وقتی متوجه شد در خانه تنها هستم ناگهان با چاقویی به من حمله کرد و با تهدید دست و دهانم را با چسب بست و سپس تحت آزار و اذیت قرار داد و با سرقت پول و طلاهایم خانه را ترک کرد و رفت. با ادعاهای این زن جوان، تیمی ویژه از پلیس مأموریت یافت به تحقیقاتی برای ردیابی و دستگیری این روباه سیاه دست بزند. بدین ترتیب کارآگاهان با راهنماییهای قربانی حادثه به چهرهنگاری از مرد روباهصفت پرداختند و تصویر وی را در اختیار همه تیمهای پلیس قرار دادند. در حالی که تحقیقات ادامه داشت، کارآگاهان در جریان پرونده تلخ مشابهی قرار گرفتند. قربانی زن جوانی بود که وی نیز فریب مأمور قلابی را خورده بود. این زن در حالی که وحشت در چهرهاش دیده میشد به پلیس گفت: بعد از رفتن همسرم به محل کار، در خانه تنها ماندم که زنگ حیاط به صدا درآمد، از چشمی بیرون را نگاه کردم. مرد جوانی را دیدم که خودش را مأمور سازمان آب معرفی و ادعا کرد برای بررسی کنتور آمده است، من هم اطمینان کرده و در را به رویش باز کردم. مرد ناشناس وقتی وارد شد نگاهی به اطراف انداخت، وقتی مطمئن شد که کسی در خانه نیست، چاقویی را از جیبش بیرون آورد و زیر گلویم گذاشت و تهدید کرد اگر سر و صدا کنم، مرا خواهد کشت، در حالی که به وی التماس میکردم که رهایم کند، وی اعتنایی به التماسهایم نکرد و وحشیانه من را تسلیم نیت شوم خود کرد، سپس طلاهایم را سرقت و از خانه فرار کرد. وی گفت: ابتدا چند روزی به خاطر حفظ آبرو موضوع را از همسرم پنهان کردم، از طرفی هم میدانستم که اگر شکایت کنم، شوهرم از ماجرا باخبرمیشود، خلاصه در این رابطه با یکی از دوستانم صحبت کردم و تصمیم گرفتم که پلیس را در جریان قرار بدهم. با این ادعاها گشتهای نامحسوس در محلههای خلوت شهر رباط کریم، برای دستگیری روباه سیاه دست به کار شدند و سرانجام پس از چندین شبانهروز یک مرد را که با معرفی خود تحت عنوان مأمور سازمان آب، قصد ورود به خانهای را داشت غافلگیر و دستگیر کردند.

این مرد ۳۱ ساله که علیرضا نام دارد، در همان بازجوییها به سرقت از خانهها و شکنجه طعمههایش اعتراف کرد و گفت: «وقتی میدیدم زنان در خانه تنها هستند وسوسه میشدم و نقشه خود را عملی میکردم.»اعترافات این روباه سیاه نشان میداد که وی دو زن در رباطکریم و دو زن در شهریار را هدف نیت سیاه خود قرار داده و ۱۳ بار نیز بهخاطر جرایم متفاوت روانه زندان شده است.

این مرد از سوی قضات دادگاه کیفری استان تهران بهخاطر اقدامهای شیطانیاش و سرقت به اعدام در ملأ عام محکوم شد و این رأی نیز از سوی قضات دیوانعالی کشور مورد تأیید قرار گرفت.

بنا بر این گزارش؛ وقتی اعدام در ملأ عام این روباه سیاه در فهرست اقدامهای مسئولان اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفت آنان پرونده را در اختیار دادستان رباطکریم قرار دادند. سحرگاه امروز پنجشنبه ۸ تیرماه این مجرم شیطانصفت در ملأ عام پای چوبه دار رفت. بنا بر این گزارش، محکوم اعدامی دیگر یک مواد مخدری است که قضات دیوانعالی کشور این حکم را تأیید و قابل اجرا دانستند.

بالا