اهمیت بنر تبلیغاتی برای یک سایت

بـــسیــجیــــ خط رهـــبریــ

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
بسمه الله الرحمن الرحیم
بنر تبلیغاتی برای یک وبلاگ و یا سایت چه اهمیتی دارد
من خودم یک بنر ساز هستم
اهمیت یک بنر تبلیغاتی اینه:
1-افزایش بازدید:اگر بنر هاتون رو منتشر کنید به سایت های پربازدید و انجمن ها و چتروم ها واون ها هم که قبول کنند و بنر شما رو بزارن شما بیننده خواهید داشت
2-باعت میشه که سایتتون شیک بشه:اگه یه بنر تبلیغاتی خوب ساخته بشه شما میتونید با این بنر و انتشارش توی وبلاگ و یا سایتتون یه زیبایی برای وبلاگتون بیا فرینیند
حالا می پردازیم به مشکلات بنر تبلیغاتی
1-شاید بعضی از سایت های تبلیغاتی تقلبی از اب دران
2-طرف سازننده هکر باشه که حسابتون رو خالی کنه
3-بنر لود نشه براتون
4-ایمیل دهی نشون نده بنرتون رو
5-محصول خراب باشه
وچندین مورد دیگر
خب ما تا الآن 7 مورد رو ذکر کردیم ولی میخواهم یه جایی رو برای ساخت بنر به شما معرفی کنم اونم اینجاست شما میتونید توی یکی از تاپیک هام درخواست بنر بدید
بنر های ما تا حدودی رایگان است

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
بسمه الله الرحمن الرحیم
بنر تبلیغاتی برای یک وبلاگ و یا سایت چه اهمیتی دارد
من خودم یک بنر ساز هستم
اهمیت یک بنر تبلیغاتی اینه:
1-افزایش بازدید:اگر بنر هاتون رو منتشر کنید به سایت های پربازدید و انجمن ها و چتروم ها واون ها هم که قبول کنند و بنر شما رو بزارن شما بیننده خواهید داشت
2-باعت میشه که سایتتون شیک بشه:اگه یه بنر تبلیغاتی خوب ساخته بشه شما میتونید با این بنر و انتشارش توی وبلاگ و یا سایتتون یه زیبایی برای وبلاگتون بیا فرینیند
حالا می پردازیم به مشکلات بنر تبلیغاتی
1-شاید بعضی از سایت های تبلیغاتی تقلبی از اب دران
2-طرف سازننده هکر باشه که حسابتون رو خالی کنه
3-بنر لود نشه براتون
4-ایمیل دهی نشون نده بنرتون رو
5-محصول خراب باشه
وچندین مورد دیگر
خب ما تا الآن 7 مورد رو ذکر کردیم ولی میخواهم یه جایی رو برای ساخت بنر به شما معرفی کنم اونم اینجاست شما میتونید توی یکی از تاپیک هام درخواست بنر بدید
بنر های ما تا حدودی رایگان است
سلام
خدا قوت
نگفته بودین هنر بنر دارین.
بسیجی عزیز برای منجی بنر بزنین تا کارتون رو ببینیم.شاید مشتری شدیم و یکحا تا یکسال آینده خواستیم زحمتشو بکشین.

بـــسیــجیــــ خط رهـــبریــ

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام
خدا قوت
نگفته بودین هنر بنر دارین.
بسیجی عزیز برای منجی بنر بزنین تا کارتون رو ببینیم.شاید مشتری شدیم و یکحا تا یکسال آینده خواستیم زحمتشو بکشین.
باشه چشم

بالا