مسموم شد از زهر،جواد بن رضـــــــا***در حجره ی در بسته ی بغـــــداد امشب

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
یا امام رضا

ای شیعه بزن ناله و فریاد امشب:gol::gol::gol: از غربت آن غریب کن یاد امشب
مسموم شد از زهر،جواد بن رضـــــــا :gol::gol::gol:در حجره ی در بسته ی بغـــــداد امشب

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
طوس.jpg

امام رضا علیه السلام:شیعیان ما کسانی هستند،که تسلیم امر و نهی ما باشند،
گفتار ما رو سرلوحه ی زندگی خود قرار دهند،مخالف دشمنان ما باشند و هرکه چنین نباشد از ما نیست.

جامع احادیث الشیعه ج1 ص171

حالا فک کن چه کیفی میده یه دری روبه روت باشه،بعدش خیلی ناگهانی بری اونجا، یهو به اذن خدا این در چوبی بزرگ باز بشه و در عین ناباوری ببینی درست روبه روی حرم آقات امام رضایی!!!!
مث یه معجزه ی زیبا میمونه این اتفاق! بیشتر شبیه رویاست!!!
رویایی که شاید نصیب من نشه:(

البته شایدم بشه،چون با چیزایی که از آقاجونم دیدم به این نتیجه رسیدم که آقام خیلی مهربونتر از این حرفاس!

آقام هروقت میبینه واقعا دلم میخوادش،و واقعا دلم میخواد تو حرمش باشم و به ضریح خوشبوش تکیه بدم،کمک میکنه! شاید تو بیداری این اتفاق نیفته اما در هر صورت آقام خیلی زود بهم میفهمونه و بهم میگه که الناز عزیزم دوستت دارم...اگه قسمتت نمیشه بیای تو حرم من که پناه ایرانیا هستم(و البته دنیا)
از دوس نداشتنت نیس دختر خوبم...من ازت توقع دارم که
خیلی بهتر و پاکتر و خوبتر از این حرفا بشی...واسه اینه که دوس دارم روحت و جسمت صیقل داده بشه، خدا و من و همه ی اهل بیت میخوایم که تو دختر خوبی باشی،میخوایم به چیزیکه ما ازت توقع داریم خیلی نزدیک بشی و در نهایت خودت که میدونی دختر عزیزم، دلم میخواد همونی بشی که همیشه
ازت انتظار داشتم و دارم...
الناز جان، سعی کن چادرت رو محکم بگیری رو سرت
مستحباتو همینطور ادامه بده،من دوس دارم تو مستحباتو انجام بدی
نمازتو که سر وقت میخونی،اما سعی کن نماز ظهرت رو هم سر وقت بخونی(اعمال شما به ما اهل بیت میرسه)
به بنده های خدا بی هیچ فکری کمک کن، هیچوقت نگو بذار پول کم رو به فقیر بدم...بهشت خونه ی اهل سخاوته عزیزم.
قرآن بخون، خبر دارم که یس رو حفظ کردی و میدونم برای رضای خدا و پیامبر (ص) و ما اهل بیت اینکارو کردی،که بهت آفرین میگم دخترم...
اخلاقت خوبه،اما توقعم اینه که مث ما خوش اخلاق باشی،مخصوصا با خونوادت...
سعی کن با نامحرم شوخی نکنی،خودت میدونی که من این کار رو از تو که دخترمی نمیپسندم!!!پس انجامش نده تا من راضی بشم
اگه از کسی ناراحت شدی ، زود فراموشش کن!میدونم کسایی هستن که نمیتونی ببخشیشون،اما به خاطر من ببخششون.
اگه من و اهل بیت رو خیلی دوس داری،کاری نکن که ما اهل بیت رو شرمنده کنی.
برای امام زمان (عج) خیلی دعا کن دخترم الناز جان
آبروی کسی رو نریز ، در مورد همه خوش بین باش،اما جانب احتیاط رو به جا بیار
مطمئن باش اگه این کارها رو انجام بدی حتما به وصال من خواهی رسید الناز عزیزم،دختر خوبم...

آخرین ویرایش:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام بابا رضا قربونت بشم....چشممممم بهت قول میدم باباجونم که این کارایی که شما گفتینو انجام بدم و اونایی که شما گفتین انجام ندم رو انجام دم تا ان شاءالله بیام پیش شما باشه؟؟؟خوبه آقاجانم؟؟؟الان ازم راضی شدین یه خورده؟؟؟به خدا قول میدم باباجونم:x:x:x:x:gol::gol::gol::gol::gol: دوستتتتتتتتتتتتتتت دارمممممممممممممممم بابا رضــــــــــــااااااااااا:x:x:x

بالا