نگاه دنیا به امام خامنه ای حفظه الله

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

فدایی رهبر

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
1408096812160.jpg

پوتین (رئیس جمهور روسیه) : من مسیح را ندیدام ، اما تعاریف او را در انجیل شنیده و خوانده

ام ، من مسیح را در رهبری ایران دیده ام .

دکوئیار (دبیر کل اسبق سازمان ملل) : من مدرک دکترای علوم سیاسی دارم و سی سال کار

سیاسی کرده ام ، چند سال است دبیر کل سازمان ملل هستم ، تا کنون شخصیتی به

سیاست مداری و هوشمندی او ندیده ام .

کوفی عنان : شخصیت معنوی آقای خامنه ای چنان مرا گرفت که از خود پرسیدم چرا

شخصیتی مثل من دبیر کل سازمان ملل باشد ، با دیدنش همه را فراموش کردم .

کاندولیزا رایس ( وزیرسابق امور خارجه آمریکا ومشاور ارشد جرج بوش ) : رهبر ایران می‌تواند

نقشه‌هایی را که بهترین ذهن‌ها ، با صرف بیش‌ترین بودجه‌ها ، در زمانی بسیار طولانی

کشیده و مجریانی ماهر اجرای آن را به عهده گرفته‌اند ، با یک سخنرانی یک‌ ساعته خنثی کند.

سیّد حسن نصر الله (دبیر کل حزب الله لبنان) : ما با شخصیتی عظیم و استثنایی رو به‌ رو

هستیم

imagraph

کاربر جدید
"منجی دوازدهمی"
سلام جناب فدایی رهبر
تا کنون سایت ها وبلاگ ها و خبر گزاری های زیادی سر زدم که بی علت طرفدار بی حد و مرز جناب آقای خامنه ای بودند
اما هیچ گاه چنین نوشته ای نخوندم!
3 گمان برای نویسندش بیشتر نیست!
1-بسیار خیال پرداز و دارای تخیل بسیار قوی می باشد.
2-بسیار دروغ گو و آدم فریبنده ای میباشد.
3-گناهش پای عشق بی علتش.
در هر 3 مورد یک اتفاق افتاده..."دروغ"
گناهیست کبیره
اما بزراید توصیفاتی راجب چند نفری که از زبان آن ها سخن گفته شده بشنویم.

پوتین (رئیس جمهور روسیه) : من مسیح را ندیدام ، اما تعاریف او را در انجیل شنیده و خوانده

پوتین را هر انسان منطقی میشناسد.روس ها سال هاست که به بهانه های مختلف در حال ایجاد جنگ و جاسوسی و تفریقه بین سازمان های جهان و مردمین جهان است که به تازگی ادعاهای مختلفی برای پس گرفتن سرزمین های از دست رفته اش کرده است.
از آن جا که همه میدانند پوتین هیچ دینی را نمی پسندد و بر پایه هیچ دین و مذهبی تصمیم نمیگیرد بعید است حتی بتواند اسم مسیح را درست تلفظ کند چه برسد به ...!!
روس ها و قوانین آن ها در دنیا شناخته شده اند!
نمونه هایی از قوانین:
روابط نامشروع محارم(به گفته مسلمانان)یا خانوادگی که بیشترین طرفدار میان روس ها را داراست.همجنس گرای یا همجنس بازی(روابط بین 2 جنس موافق)که حدودا 12%از جامعه آن ها را تشکیل میدهد.بیش از 34% سرمایه گزاری در شبکه های پرنو(غیر اخلاقی)و استدیو های تولید فیلم های +20!بیشترین تعداد سلاح های کشتار جمعی از جمله کلاهک های شیمیایی،هسته ای،انرژیت و خازن های جیوه ای!بیشترین تعداد کشته غیر نظامی و غیر شبه نظامی در جنگ های داخلی!

حال یک سوال پیش می آید:این فرد را چه به مسیح و انجیل؟

شخصیت های دیگر هم هر کدام مشکلات اخلاقی و غیر اخلاقی دارند اما باز هم مشکل آن نیست!نوسنده مطلب از نوشته اول خود جهل و نادانی یا تخیل باور نکردنی خود را نمایان ساخته است!
اما پنهان نماند شاید این گونه گفته ها از سیّد حسن نصر الله که به تازگی لیست 10 فرد منفور جهان نوین را با بدست آوردن رتبه 3 بعد از بنلادن به دست آورده است بعید نباشد.
ناگفته نماند ایشان شخصیت بسیار متزلزلی دارند.در جنگ داخلی لبنان که بر سره سوریه به راه افتاد فقط به گریه کردن بسنده میکند که ما نمونه آن را در سال 88 ایران هم دیده بودیم.اما در پشت کار متوجه می شویم که تسلیحات را خود ایشان به حکم خدا پخش میکند!
چه شوخی بی مزه ای میکنند با هم!
می کشند و غارت میکنند و سخنان بزرگ هم میگویند؟این گونه اسلام را در هیچ مکانی از دنیا ندیده بودم!!

مشاهده فایل‌پیوست 1736

دکوئیار (دبیر کل اسبق سازمان ملل) : من مدرک دکترای علوم سیاسی دارم و سی سال کار

سیاسی کرده ام ، چند سال است دبیر کل سازمان ملل هستم ، تا کنون شخصیتی به

سیاست مداری و هوشمندی او ندیده ام .

کوفی عنان : شخصیت معنوی آقای خامنه ای چنان مرا گرفت که از خود پرسیدم چرا

شخصیتی مثل من دبیر کل سازمان ملل باشد ، با دیدنش همه را فراموش کردم .

کاندولیزا رایس ( وزیرسابق امور خارجه آمریکا ومشاور ارشد جرج بوش ) : رهبر ایران می‌تواند

نقشه‌هایی را که بهترین ذهن‌ها ، با صرف بیش‌ترین بودجه‌ها ، در زمانی بسیار طولانی

کشیده و مجریانی ماهر اجرای آن را به عهده گرفته‌اند ، با یک سخنرانی یک‌ ساعته خنثی کند.

سیّد حسن نصر الله (دبیر کل حزب الله لبنان) : ما با شخصیتی عظیم و استثنایی رو به‌ رو

هستیم

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام دوست عزیز حرف شماهم متین ولی یکمی پیاز داغشو زیاد کردیناا روسیه اون روسیه قدیم نیست دیگه همه میدونن من یک 2 تا از این حرفارو هم جای دیگه هم شنیده بودم:gol:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imagraph

imagraph

کاربر جدید
"منجی دوازدهمی"
سلام و درود بر شما.
شنیدن کی بوود مانند دیدن؟
یک مقداری جستجو کنید در سایت های غیر ایرانی.
اثباتش بسیار سخت هست زیرا باید سند های رسمی و فیلم های پرنو خانوادگی و سایت های پرنو وب زنده به عنوان سند در سایت گذاشته شود که دور از منطق هست.در مورد بحث سلاح های کشتار جمعی هم سری به داده های داخلی هم بزنید براحتی اثبات میشود.روسیه 12 برابر کل دنیا فقط کلاهک هسته ای دارد البته این فقط یک اعلام رسمی از طرف خود دولت روسیه هست امکان دارد میزان چندین برابر باشد.اولین تولید کننده خازن جیوه ای روسیه هست.جدیدا هم که کشتار و قتل و دستگیری در دنیا از طرف این دولت و ادعای مالکیت این قشر منفور بر سرزمین ها بیداد میکند.طولی نمیکشد که حتی قصد فرمان روایی بر تمامی دنیا را داشته باشد.مشکل ایرانی این هست که هر چه به اسم(عالمان)میگویند باور میکنند و هرچه در واقعیت میبینند ساختگی تلقی میکنند.شیطان هیچ وقت در لباس گرگ بر انسان حکومت نکرده است بلکه همیشه در لباس میش مارا فریب داده...
سلام دوست عزیز حرف شماهم متین ولی یکمی پیاز داغشو زیاد کردیناا روسیه اون روسیه قدیم نیست دیگه همه میدونن من یک 2 تا از این حرفارو هم جای دیگه هم شنیده بودم:gol:

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام کاملا درست میگین ولی شما فکر میکنین قدرت نظامی فقط به کلاهک هسته ای بستگی داره؟درسته روسیه دوم دنیاس ولی فراموش نکینم ایرانم 5 جهانه با اینکه کلاهک نداریم ولی از ژاپن و آلمان و اسراییل و کره جنوبی و شمالی جلوییم درحالیکه اونا کلاهک هسته ای و بمب هسته ای و همه چی دارن دارن.ولی در مورد عظمت رهبر باید بگم ایشون قابل توصیف نیستن!!ممنونم از توضیحاتتون

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
در مورد کشتار هم کجای دنیا اینا باعثشون بودن؟؟

imagraph

کاربر جدید
"منجی دوازدهمی"
درود.
اول که قدرت نظامی ایران 5 جهان نیست.فقط 1/5 از موشک های کره جنوبی برای نابودی کل سرزمین آسیا کفایت میکنه.شما دست پشت پرده رو نمیبینی دوست گلم.به بشار اسد کی سلاح داد؟به داعش کی سلاح میده؟و به آیندگان کی سلاح خواهد داد؟5 لیست وجود دارد.اول اسم ایران برده می شود.دوم اسم روسیه.سوم اسم چین.چهارم اسم عربستان.پنجم اسم لبنان(خود لبنان از ایران سلاح میگیرد در حال حاضر)
بعد میرسیم بر سره قدرت اصلی.قدرت چیزی که شما فکر میکنید نیست.نه ماشین آلات نه سلاح ها و نه جمعیت لشکر هیچ کدام قدرت نیست.قدرت علم و دانش است و بس...
دوستی که جانباز هم هست تعریف میکرد که زمان جنگ عراقی هارو تا خاک خودشون اسیر و در بند کرده بودند.کامل توضیح نداد اما اون زمان ها آقای خمینی میگفتند آمریکا به عراق نییرو میدهد.به گمانم مشکلی با نیروهای آمریکایی پیدا کردند چون توضیح کامل ندادند.گفتند در عرض فقط 2 ساعت 84 کیلومتر از خط ساحلی ایران توسط آمریکا به خاک یکسان شد.
و اما قدرت اصلی باز هم این نیست.قدرت اصلا به چی گفته میشه؟یک کشور میتونه 32 کشور رو از جنگ و خون ریزی در امان نگه داره و یک کشور دیگه برای این جنگ سلاح تهیه میکنه.کدام قدرت مندن؟هیچ کدام.قدرت اصلی دست 1 نفر هست اون هم خدا.نه آمریکا نه اسراییل نه ایران نه هیچ بنی بشری که فکر کنه قدرتمند و بحق هست.بله خیلی ها میگن ایران 5 جم در جهانِ!اما ایران از پس آزاد سازی 5 سرباز خودش در خاک خودش بر نیامد چه برسه نیروهاش در اون سمت کوره خاکی یک ملت رو از بمب و ترور نجات بده...این کجا و آن کجا؟
گفتنش راحته من هم میگم در زمینه علم فلان نفر اول دنیا هستم اما گفتن من کجا و حقیقت کجا دوست گلم؟
یکم به منطق سر بزنی دست ها نمایان میشه.
و یکم یاد بگیریم از بزرگترین امپراطور دنیا که 1/3 از خشکی های دنیا رو تحت فرمان داشت و انقدر بزرگش نکردیم که ...!بگذریم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا