سپاهان 3 استقلال 1

HIDDEN

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
تیم استقلال از ساعت 19 و 15 دقیقه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف سپاهان رفت که نیمه اول بازی با نتیجه 3 بر یک به سود سپاهان به پایان رسید. سپاهان با این برد 9 امتیازی شد و تک و تنها در صدر جدول قرار گرفت و صدر جدول طلایی باقی‌ ماند و استقلال هم با 6 امتیاز همچنان دوم است.
در دقیقه 3 مسابقه اولین خطر روی دروازه استقلال خلق شد و مهدی شریفی پا به توپ وارد محوطه جریمه استقلال شد که ضربه او به تیرک دروازه‌ افقی آبی‌پوشان برخورد کرد.
اولین کرنر بازی را استقلال در دقیقه 9 به دست آورد که مدافعان سپاهان ضربه ارسالی هاشم بیک‌زاده را دفع کردند.
در دقیقه 15 امید ابراهیمی از راه دور به سمت دروازه سپاهان شوت زد که ضربه او را شهاب گردان به کرنر فرستاد.
میلاد فخرالدینی با یک شوت از راه دور زیبا در دقیقه 17 گل اول استقلال را به ثمر رساند. این اولین گلی بود که سپاهان در لیگ چهاردهم دریافت کرد.سپاهان بعد از گل بر فشار حملاتش اضافه کرد.
در دقیقه 24 توپ درون محوطه جریمه استقلال توپ به دست خسرو حیدری برخورد کرد و داور به سود سپاهان اعلام پنالتی کرد که احسان حاج‌صفی این پنالتی را تبدیل به گل کرد تا بازی مساوی شود.
بعد از گل علیرضا فغانی داور مسابقه کریم بوستانی؛ مربی دروازه‌بانی استقلال را به دلیل اعتراض از روی نیمکت اخراج کرد.
حملات سپاهان ادامه پیدا کرد و مهدی شریفی در دقیقه 32 توپ ارسالی پریرا را در دهانه دروازه تبدیل به گل کرد تا سپاهان از آبی‌پوشان تهرانی پیش بیفتد. زردپوشان اصفهانی در پایان نیمه اول پیروز به رختکن رفتند.
نیمه دوم هم سپاهان حملاتش را ادامه داد تا اینکه در دقیقه 64 پاس خلعتبری در داخل محوطه جریمه به پریرا رسید و این مهاجم برزیلی هم با یک شوت دقیق گل سوم سپاهان را به ثمر رساند.
در دقیقه70 ضربه کاشته استقلال را محمد قاضی زد که توپ به دیواره دفاعی سپاهان برخورد کرد.
در دقیقه 72 بازهم سپاهان روی دروازه استقلال صاحب موقعیت گل شد که خلعتبری با بی‌دقتی به توپ ضربه زد و دروازه خالی استقلال را نتوانست باز کند.
استقلال در این مسابقه هم در خط دفاعی مثل دو دیدار دیگرش دچار ضعف بود و سپاهان هر وقت حمله می‌کرد می‌توانست به راحتی از خط دفاع آبی‌پوشان عبور کند. این در حالی است که حنیف‌عمران‌زاده و امیرحسین صادقی دو مدافع اصلی این تیم مصدوم هستند و در این فصل هنوز نتوانسته‌اند برای استقلال بازی کنند.
در دقیقه 78 ضربه سر آرش برهانی با اختلاف زیادی از روی دروازه سپاهان به بیرون رفت.
در دقیقه 82 ضربه کاشته هاشم بیک‌زاده را شهاب گردان به کرنر فرستاد.
در دقیقه 89 خلعتبری فرصت داشت گل چهارم را به استقلال بزند اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.
در دقیقه 90 استقلال پشت محوطه جریمه سپاهان صاحب ضربه خطا شد که این ضربه هم سودی برای استقلال نداشت.دقیقه ۹۲ هم ضربه سر برهانی توسط گردان به کرنر فرستاده شد.
فغانی داور مسابقه به هادی عقیلی، محمدرضا خلعتبری، پریرا، شجاع خلیل‌زاده از سپاهان کارت زرد نشان داد.
خلیل‌زاده مدافع سپاهان در دقیقه 91 با دریافت کارت زرد دوم از میدان اخراج شد.
البته سپاهان 8 موقعیت صد در صد گل داشت که فقط 3 تا از اونا گل شد.
به امید پیرزوی های سپاهان
ما سپاهانیمو حالا حالا قهرمانیم

gole yakh

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
سلام
مهم نیست که سپاهان برده
استقلال همیشه قهرمانه
:Big Grin:

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
سلام
مهم نیست که سپاهان برده
استقلال همیشه قهرمانه
:Big Grin:
شتر درخواب بیند پنبه دانه گهی .......
شما نمیدونید! ولی ما سپاهانی ها حالا حالا قهرمانیم ... ;)

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام،قبلنا بهترین خرید لنگیا فغانی بود ولی حالا بهترین خرید خوب امسال سپاهان فغانیه،گرچه علی آقا فعلا هفته سومه و 12 بازی مونده پس حرف زدن واسه قهرمانی زوده،استقلال کبیر

HIDDEN

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
سلام،قبلنا بهترین خرید لنگیا فغانی بود ولی حالا بهترین خرید خوب امسال سپاهان فغانیه،گرچه علی آقا فعلا هفته سومه و 12 بازی مونده پس حرف زدن واسه قهرمانی زوده،استقلال کبیر
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
مثلا فغانی به نفع ما گرفته
حالا نتیجه هیچی ما 8 تا موقعیت صد در صدر گل داشتیم
و شمام 3 تا
در نتیجه سپاهان8 اس اس 3
والسلام نامه تمام
ماسپاهانیمو حالا حالا قهرمانیم

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
نصیر زاده در باره گل اول سپاهان به طرفداری گفت:" گل اول سپاهان روی اعلام پنالتی فغانی صورت گرفت. در صحنه بین خسرو حیدری و خلعتبری نه هندی رخ داد و نه خطایی صورت گرفت. فغانی کاملا به صحنه نزدیک بود و به نظر می‌رسید در این صحنه کمی تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفته باشد."
وی همچنین درباره صحنه گل دوم اظهار داشت: "گل دوم در شرایط مشکوک به آفساید به ثمر رسید. من هم مثل شما صحنه را درست ندیدم اما در نگاه اول به نظر می‌آید این گل نیز مردود باشد.":gol:سلام کافیه؟عزیز من وقتی 2 گل تو فاصله زمانی کوتاه بزنی اونم با ناجوان مردانه شیرازه تیم به هم نمیریزه؟اصلا؟دوستان خوب وقتی تو یه ورزشگاه با اون همه تماشاگر و صدا 2 تا اشتباهی گل بخوری تمام تمرکزت به هم میریزه پس اگه اون 2 گلو نمیگرفت صد در صد بدون تنها رمضانی ما مساوی بود با کل تیمتون یاعلی:gol:

HIDDEN

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
نصیر زاده در باره گل اول سپاهان به طرفداری گفت:" گل اول سپاهان روی اعلام پنالتی فغانی صورت گرفت. در صحنه بین خسرو حیدری و خلعتبری نه هندی رخ داد و نه خطایی صورت گرفت. فغانی کاملا به صحنه نزدیک بود و به نظر می‌رسید در این صحنه کمی تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفته باشد."
وی همچنین درباره صحنه گل دوم اظهار داشت: "گل دوم در شرایط مشکوک به آفساید به ثمر رسید. من هم مثل شما صحنه را درست ندیدم اما در نگاه اول به نظر می‌آید این گل نیز مردود باشد.":gol:سلام کافیه؟عزیز من وقتی 2 گل تو فاصله زمانی کوتاه بزنی اونم با ناجوان مردانه شیرازه تیم به هم نمیریزه؟اصلا؟دوستان خوب وقتی تو یه ورزشگاه با اون همه تماشاگر و صدا 2 تا اشتباهی گل بخوری تمام تمرکزت به هم میریزه پس اگه اون 2 گلو نمیگرفت صد در صد بدون تنها رمضانی ما مساوی بود با کل تیمتون یاعلی:gol:
پس 6 سپاهان 4 استقلال اختلاف همون 2 تائه. وتازه آقای خسرو حیدری گفت توپ فقط به ناخنم خورد!
یاعلی

HIDDEN

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
بازی ملوان سپاهان بود سپاهان 3 تابه ملوان زده بود بعدش ملوان بازی رو مساوی کرد! اما سپاهان در دقایق آخر یک گل به ملوان زد و بازی رو 4-3 ازش برد

HIDDEN

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
نصیرزاده: حیدری به پنالتی بودن آن صحنه اعتراف کرد!
کادرفنی و بازیکنان استقلال به داوری دیدار تیم شان برابر سپاهان معترض هستند و مدعی اند که در این بازی داور در چند صحنه به ضررشان سوت زده است.

یکی از صحنه هایی که استقلالی ها به آن معترض اند،صحنه ای است که در آن توپ در محوطه جریمه به دست خسرو حیدری خورد و داور اعلام پنالتی کرد.هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری در این خصوص به سايت فوتبال ايران می گوید:«به خاطر اینکه در مسیر تهران به آبادان بودم،تنها توانستم دقایقی از بازی را مشاهده کنم و از این رو نمی توانم در خصوص صحنه های آن اظهار نظر کنم اما حیدری در صحبت هایش به درست بودن پنالتی اعتراف کرده است.این بازیکن عنوان کرده که توپ به ناخنش خورده است.حرف او به این معنا است که توپ به انگشتان دست او برخورد کرده چون ناخن یک مرد آنقدر بلند نیست که حد فاصل انگشتان او و توپ شود.با این اوصاف آن صحنه را ندیده می توانم بگویم که پنالتی درست بوده است.»
خب دیگه حرفی نیست حالا اگه ما هم 2-1 بازی رو می بردیم بالاخره بردیم!

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
میتونین لینک بدین؟سلام گفتم وقتی 2 تا پشت سر هم گل نادرست بخوری کل تیم به هم میخوره پس شما اگه اون جو رو عوض بکنین احتمالش زیاد بود استقلال ببره چون تو دقایق اولم ضعف رو خط میانیتون نشون داد:gol:استقلال کبیر

بالا