*.*.* برداشت شخصی شما ازین تصویر چیست؟ *.*.*.*

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

www.taknaz.ir_upload_55_0.781657001314064731_taknaz_ir.jpg

تصویر خاصی رو انتخاب کردم
خوشحال میشم نظر شما رو بدونم

با سلام
اولا تشکر از خانوم آبشار با تصاویرشون که همیشه زحمتشو کشیدند ولی دوست داتشیم نظر کسی که این عکسا رو انتخاب میکنه رو هم بدونیم
ثانیا من فک میکنم این تصویر اگر دنیا فرض بشه ،نشون میده خیلی چیزا اشتباهه
مثلا دوستان دنیا رو مثال زدند
دنیایی که تشبیه به صفحه شطرنج بشه اشتباهه.بهر حال همه قوانین شطرنح قابل پذیرش نیست برا دنیا....
ولی بر اشتباه بودنش مصداق زیاده....که رو این موضع بخواهیم مانور ندیم...باید بریم سر موضع دیگه
اگر با همه اشتباهی که وجود داره و حس میشه
هر کسی بتونه
به اندازه ه ای مهم باشه که قواعد غلط رو برداره خودشکلی کاره ..اگر دقت کنید
وسط تصویر یکم بالاتر از وسطش......یه مهره که زیاد شبیه به مهره های دیگه نیست دورشو روشن کرده.....این نشون میده میشه قواعد رو بر هم زد......و اندازه خودش مهم شده و نوری ایجاد کرده و خاص شده....

از جهت اینکه جاذبه ای در کره ای که در تصویر است شبیه به زمین هست میشه این رو هم گفت که هر جا بریم زمین همونه که قبلا بوده..فقط یک خاص وجود داشته که توضیح داده شد.

ا

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
با تشکر از توضیحات جناب منتظر
البته من یه چیز دیگه هم مد نظرم بود که یادم رفت بنویسم
اگه صفحه شطرنج بر خلاف همیشه بخواد گرد باشه یه مفهوم دیگه هم میتونه داشته باشه
اینکه جایگاه مهره ها ثابت نمیمونه و روی یک صفحه ی گرد مرتب جایگاهها تغییر میکنه

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
دوستان گفتن که این کره ی شطرنجی مصداق کره ی زمین و دنیای ماست و مهره های این تصویر هم مسلماً آدما هستن.

من تو این عکس میبینم خیلی از مهره ها قواعد بازی شطرنجو رعایت نکردن و یا بعضی ها رعایت کردن. دنیای ما هم همینه ، گاهی وقتا ما آدما قواعد و قوانین دنیامونو زیر پا میذاریم و همه چیزو به هم میریزیم....

به هم نریزید دیگه:68:

محبوب

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
منم میگم دنیا مثه صفحه شطرنجه . ولی این صفحه چون گرده مهره ها اگه راهنمای ماهری نداشته باشن کاملا گیج میشن و نمی تونن قواعد رو رعایت کنن ، مگه این که راهنمای اونا از هر لحاظ کامل باشه . هم مهره هار و بشناسه هم صفحه شطرنج رو هم قواعد رو .

abshar

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
[/center]
با سلام
اولا تشکر از خانوم آبشار با تصاویرشون که همیشه زحمتشو کشیدند ولی دوست داتشیم نظر کسی که این عکسا رو انتخاب میکنه رو هم بدونیم
ثانیا من فک میکنم این تصویر اگر دنیا فرض بشه ،نشون میده خیلی چیزا اشتباهه
مثلا دوستان دنیا رو مثال زدند
دنیایی که تشبیه به صفحه شطرنج بشه اشتباهه.بهر حال همه قوانین شطرنح قابل پذیرش نیست برا دنیا....
ولی بر اشتباه بودنش مصداق زیاده....که رو این موضع بخواهیم مانور ندیم...باید بریم سر موضع دیگه
اگر با همه اشتباهی که وجود داره و حس میشه
هر کسی بتونه
به اندازه ه ای مهم باشه که قواعد غلط رو برداره خودشکلی کاره ..اگر دقت کنید
وسط تصویر یکم بالاتر از وسطش......یه مهره که زیاد شبیه به مهره های دیگه نیست دورشو روشن کرده.....این نشون میده میشه قواعد رو بر هم زد......و اندازه خودش مهم شده و نوری ایجاد کرده و خاص شده....

از جهت اینکه جاذبه ای در کره ای که در تصویر است شبیه به زمین هست میشه این رو هم گفت که هر جا بریم زمین همونه که قبلا بوده..فقط یک خاص وجود داشته که توضیح داده شد.

ا

www.taknaz.ir_upload_55_0.781657001314064731_taknaz_ir.jpg

عرض سلام دارم
متشکرم از حسن نظرتون
جدا نظرات همگی دوستان خوندنیه ! جای تشکر داره ...

نظر بنده : راستش یکم دیدم نسبت به این عکس سیاسیه .. صفحه شطرنج سیاه و سفیدِ در حالیکه این صفحه اگرچه شطرنجیه اما سفید و قرمزه .. و نماد فراماسون
تعابیر دوستان رو که از مهره ها بعنوان ادم ها یاد کردن قبول دارم ! اینها ادمهایی هستن که روی گستره ای زندگی میکنن که از قبل جزو طرح فراماسونری ها ست ! طبق عقیده ی اونها
جهان تحت کنترل و سیطرشونه .. ببینین تو عکس همه ی مهره ها (آدم ها ) روی این صفحه شطرنجی قرار گرفتن ..

در راستای اشاره برادر بزرگوارمون جناب منتظر که گفتن درمرکز این کره یک مهره وجود داره که شبیه بقیه نیست و دورش جمع شدن باید بگم اون منطقه کمی روشنتر هم هست واین ی جور القای برتری داشتن نسبت به سایر مهره ها ست و این هم با عقیده ی بانیان فراماسونری همخونی داره ...

متشکرم از حضور تک تک دوستان :53:

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
niloblog.com_files_images_0qgmw55qq5mija9bj3p2.jpg

چه برداشتی ازین تصویر دارین ؟

دو تا بچه ی بی پناه و تقریبا برهنه مثل دو تا پرنده ی کوچولو توی یه لونه پرنده خوابیدن. اون گوی سفیدم شاید تخم پرندس و بهشون حس امنیت میده:nervose:

اما لونه پرنده که روی زمین نیست، انگار که یه لونه پرنده از روی درخت افتاده باشه پایین و این دو تا بچه ی بی سر پناه رفتن توش و خوابیدن.البته این یه کم غیر ممکنه:p

به نظرم این بچه ها چون خونه نداشتن و جایی نداشتن رفتن و روی زمین یه لونه مثل لونه پرنده برای خودشون درست کردن.

اون گوی سفید و نورانی هم شاید تنها چیزیه که دارن و شاید گرما و نور رو براشون به ارمغان میاره.

کلاً تصویر جالبیه:38:

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
www.patugh.ir_up_2012_07_aks_mafhoomi_4.jpg

نظرتون راجع به تصویر چیه ؟؟

به نظرم فقیر و غنی رو نشون میده.

بچه ی فقیر کار میکنه و برای زنده موندن تلاش میکنه

بچه ی غنی با ماشین( قطار ) کوچیکش بازی میکنه:1:

نکته اینجاس چرا ماشیناشون فرق دارن؟!
:-?

پسر ثروتمند سر قطار رو داره به راحتی میکشه اما پسر فقیر قسمت باری و سختشو