نتایج مسابقه ♦*♦*♦ *** مسابقه فرهنگی- هنری "کریم اهل بیت(علیه السلام)" *** ♦*♦*♦

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
45462944279717872090.gif

مسابقه.jpg

با سلام خدمت اعضای محترم انجمن منجی دوازدهم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما.

تیم مدیریت انجمن منجی دوازدهم در نظر دارد به مناسبت میلاد با سعادت سبط النبی، حضرت امام حسن مجتبی(علیه اسلام) مسابقه فرهنگی هنری برگزار نماید، لذا از تمامی شما بزرگواران دعوت می کنیم با شرکت در مسابقه فرهنگی- هنری "کریم اهل بیت(:علیه السلام:1:" به هرچه پرشورتر شدن مسابقه کمک کنید.

نکته مهم:

1. محور مسابقه امام حسن مجتبی(:علیه السلام:1: هست. پس تمامی آثار باید در مورد امام حسن(:علیه السلام:1: باشد.

2. آثار حتما باید از خود کاربران باشد، پس از ارسال عکس، شعر، نقاشی و...که متعلق به شخص دیگری است، جدا خودداری کنید.

زمینه های شرکت در مسابقه به شرح زیر است:

دلنوشته ها و متون ادبی

کلیپ

پاورپوینت

شعر

خوشنویسی

طراحی و نقاشی

و...

دلنوشته ها و متون ادبی حداکثر ده خط با اندازه 16 قلم B Nazanin باشد.

کلیپ تولیدی بیشتر از سه دقیقه نباشد.

برای تهیه پاورپوینت، تعداد اسلایدها بین 10-15 اسلاید باشد.

کاربران در انتخاب قالب براي سرودن شعر (غزل، مثنوي، دوبيتي ، رباعي، نيمايي، آزاد و سپيد و...) آزاد می باشند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

کاربران در انتخاب سبک برای خوشنویسی (نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث، نسخ و...) آزاد می باشند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

کاربران در انتخاب سبک برای نقاشی و طراحی(رنگ روغن، گواش، مداد رنگی و...) آزاد می باشند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

کاربر برای انتخاب سبک عکاسی کاملا آزاد است و تعداد عکس ارسالی توسط هر کاربر نباید بیشتر از سه مورد باشد.

در ضمن، اگر کسی مایل بود در دیگر زمینه های فرهنگی و هنری، در مسابقه شرکت کند، پس از هماهنگی با مسئولین برگزاری مسابقه و تایید آن زمینه خاص، مانعی برای حضور در مسابقه وجود ندارد.

جوایز:

به نفرات برتر اقلام فرهنگی به ارزش زیر تقدیم می گردد:

300000ریال

200000ریال

و 100000 ریال

feuerwerk31.gif
feuerwerk31.gif
feuerwerk31.gif
در ضمن مهلت شرکت در مسابقه 18 ماه مبارک رمضان می باشد. آثارتون رو برای جناب آقای منتظر یا گمنام پیام خصوصی کنید.

32080344235947849341.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
زمینه های شرکت در مسابقه به شرح زیر است:

دلنوشته ها و متون ادبی....

کلیپ....

پاورپوینت.....

شعر......

خوشنویسی....

طراحی و نقاشی....

و...

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
سلام من هم ولادت امام حسن
مجتبی رو به همه تبریک میگویم و در زمینه کلیک نماهنگ هستم

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
آخرین ویرایش:

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

سلام به همگی.

با توجه به پیشنهاد شما، حداقل تعداد اسلایدها برای تهیه پاورپوینت، از 10 اسلاید به 5 اسلاید کاهش پیدا کرد.
پس:
برای تهیه پاورپوینت، تعداد اسلایدها بین 5-15 اسلاید باشد.

خیلی سخت نگیرید...مثلا برای نقاشیو طراحی لازم نیست که در سطح خیلی عالی کار کنید، یه مداد مشکی هم بردارید رو یه کاغذ معمولی یه طرح ساده هم بزنید، خوبه.
هنر هم این همه هنر...مثلا روی یه کوزه سفالی خیلی راحت میشه با گواش نوشت...یا یه پوستر ساده میتونید درست کنید...

برا شعر هم خیلی نیاز نیست خودتون رو به مشقت بندازید، هر چی نوشتین خوبه، میتونید ارسال کنید.

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام به همگی.

با توجه به پیشنهاد شما، حداقل تعداد اسلایدها برای تهیه پاورپوینت، از 10 اسلاید به 5 اسلاید کاهش پیدا کرد.
پس:
برای تهیه پاورپوینت، تعداد اسلایدها بین 5-15 اسلاید باشد.

خیلی سخت نگیرید...مثلا برای نقاشی و طراحی لازم نیست که در سطح خیلی عالی کار کنید، یه مداد مشکی هم بردارید رو یه کاغذ معمولی یه طرح ساده هم بزنید، خوبه.
هنر هم این همه هنر...مثلا روی یه کوزه سفالی خیلی راحت میشه با گواش نوشت...یا یه پوستر ساده میتونید درست کنید...

برا شعر هم خیلی نیاز نیست خودتون رو به مشقت بندازید، هر چی نوشتین خوبه، میتونید ارسال کنید.
منم حتمـــــــــــــــــــا شرکت میکنم ان شـــــــــــاالله:Wink:

ترنم

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
سلام
من تازه این تاپیکو دیدم
دقیقا فردا تا چه ساعتی مهلت دارم تا اثرمو بفرستم؟

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام
من تازه این تاپیکو دیدم
دقیقا فردا تا چه ساعتی مهلت دارم تا اثرمو بفرستم؟

سلام.
بله همونطور که خواهر gole yakh گفتن تا ساعت 24 روز 18 ماه مبارک رمضان فرصت هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا