گزینه تشکر رو برا چی میزنم؟ بهش فکر کردم؟

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
با سلام خدمت همه ... موضوعی که در موردش میخوایم صحبت کنیم برمیگرده به زمانیکه دستم رو روی گزینه تشکر و یا همون رای مثبت میزارم که متاسفانه امروزه اسم لایک خیلی جایگزینش شده و .... تا حالا با خودم شده فکر کنم که وقتی این گزینه رو میخوام بزنم چه نیتی مد نظرمه ؟ چون مطلب قشنگی بود, چون قبلا صاحب مطلب از مطلبم تشکر کرده بود ؟ یا نه اصلا هیچ کدوم از این قضایا نیست , فقط از روی سرگرمی میزنم ,
چند وقت پیش یک جا شنیدم که مومن همه کارهاش روی برنامه ریزی. خوب حالا این مومن ایا تشکر کردنش هم روی نیت و برنامه ریزیه یا نه بخاطر .... (دلایل بالا). البته بعضی از دوستان هستن که با نیت های خاصی حتی تشکر می کنند , بعضی ها برای اینکه طرف رو دلگرم کنند به ادامه پست دادن و افزایش فعالیتش و به قول معروف جذب بیشتر اون روی پستش برای رضای خدا گزینه تشکر رو میزنند اما بعضی دیگر به نیت اینکه واقعا روشون تاثیر گذاشت و می بینن که موضوع واقعا تاثیر گذاری بود برای هر کسی,گزینه تشکر رو میزنند به هر حال امیدوارم مثل شما دوستان باشم که با برنامه ریزی گزینه تشکر رو میزنم و از روی هدف هست.
البته اهدافی دیگری نیز هست که این گزینه رو میتونه مقدس کنه و سمت و سوی الهی بهش بده,فقط باید یکم برنامه ریزی داشته باشم
منبع:افسران جنگ نرم
یا علی مدد...
اللهم عجل لو لیک الفرج
1_thank-youo.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام
میتونه لایک کردن چن تا دلیل داشته باشه!
یه وقت از مطلب بکرو ناب خوشت میاد لایک میکنی!
یه وقت مطلب اسپمه ولی چون باعث خندت شده لایک میکنی!
یه وقت از طرف که پستو گذاشته خوشت میاد وبخاطردوستت لایک میکنی!
یه وقت هم چون میخوای باعث دلگرمی کسی بشی لایک میکنی و....دلیل دیگه!

قبیله منتظر

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
امیدوارم ناراحت نشین من چون تالار رو دوست دارم، دوست دارم پیشرفت کنه این حرفا رو زدم
9.gif

آخرین ویرایش:

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
سلام
تشکر از موضوعی که مطرح کردین
ولی سوال من اینه
مگه هر مطلبی باید حتما روی ما تاثیر خاصی بذاره که تشکر کنیم؟

همین که کاربر زحمت کشیده و مطلبی رو میذاره که به نوعی تالار و موضوعی از موضوعات انجمن رو مطرح کرده خودش جای تشکر داره

مومن واقعی یعنی موضوعاتی که کاربری نشسته فکر کرده و از روی علاقه در جهت پیشرفت تالار و حتی اگه شده لبخند زدن کاربران میذاره مثلا لایک نکنیم؟
چون موضوعش خاص نیست؟
به نظرم ما باید به ذوق و سلیقه ی کاربر احترام بذاریم
تشکر یا لایک زدن شبیه تشویق هم محسوب میشه
گاهی ممکنه موافق نظر ارسال کننده پست نباشیم ولی همین که زحمت کشیده و اومده نظرش رو گذاشته ودر مثلا بحثی شرکت کرده گزینه تشکر رو میزنیم
البته میشه به تشکرهامون هم رنگ خدایی بدیم تا جهت دار بشه

ولی در آخر بگم که اگه محدود کردن تشکر از دیگران به خاطر وقتی که میذارن رو مربوط کنیم به اینکه نیتمون خدایی بوده یا نه غلطه ... چون خداوند مخالف تشکر و ترغیب و تشکر از سعی دیگران نیست

آخرین ویرایش:

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
آموزش تشکر کردن از تایپک ها و موارد دیگر
34.gif

سلام
اومدم خیلی شیک ومجلسی ازتون انتقاد کنم
مدیرا و مسئولین ناراحت نشین همتون واسم عزیزاین
22.gif

175.gif

جای سوال داره چرا توی این انجمن فقط عده ای تشکر میکنن و یا نیستن

ابتدا متن رو به طور دقیق مطالعه کرده سپس برای قدر دانی از کاربر روی دکمه سپاس کلیک کنید تا روحیه کاربر تقویت شود وشروع به گذاشتن پست های بیشتر شود

این آموزشا وظیفه من نیستا مسولین (صرفا جهت اطلاع ) البته شما تاج سرین
51.gif

درضمن چرا اینقدر خسیس این یه دونه اعتبار دادان که ازتون کم نمیکنه به هم اعتبار بدین و از مطالب هم تشکر کنین

و یک سوال دیگه دارم اینجا مگه چقدر کاربر داره؟؟
اصلا من کاربر نمیبینم کلا همه یا مدیران یا مدیر بخش یا معاون یا ناظم یا مبلغ ان بالاخره هرکی که عضو شده یه پستی گرفته کارتون زیاد جالب نیست.... یه خرده تبلیغ کنین کاربران زیاد شوند

امیدوارم ناراحت نشین من چون تالار رو دوست دارم، دوست دارم پیشرفت کنه این حرفا رو زدم
9.gif

حالا سپاس بزنین ببینم یاد گرفتین
179.gif

183.gif

اگه یاد نگرفته باشید
155.gif

خدانگهدار
42.gif

سلام به شما
چقدر بهتر بود در تاپیک جداگونه این رو می گفتین
در مورد اعتبار شما امتیازتون 16 هست که یعنی پیشرفتتون خیلی بوده و این اعتباره
در مورد تعداد عضو، شاید حدود 20 نفر افراد تیم حضور دارند. بقیه کاربرانی مثل شما هستند که خودجوش کار میکنن و البته تعدادشونم کم نیس. الان چون موقع کنکور و امتحانات هست خلوته.
بنده هم در هرجا دیدم پست خوبی دادید سپاس زدم و دریغ نکردم.
:53:

قبیله منتظر

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
من نگفتم کوتاهی کردین نه اولا جوابم به تایپک این موضوع بود

مدیرای عزیز اگه ناراحت شدید بنده شرمنده

انشاءالله که تایپک گذاشتنمون خدائی باشه و برای خدا کار کنیم و شما مدیرای عزیز بنده رو به خاطر چنین تایپک بدی که گذاشتم ببخشید

صلوات

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

با سلام و خسته نباشید خدمت همه کاربران گرامی
ممنون از همه به خاطر حضورتون اما یک نکته را بگم : بله تشکر کردن و از هر کسی به خاطر پست زدن و تلاش ,وقتی که گذاشته هیچ مشکلی نداره اما قصد این بوده که حتی اون تشکر رو جهت دار کنه و به قولی کیفیت عملش رو بالاتر ببره وگرنه تشکر کردن از هر پستی ممکنه و هزینش دو ثانیه وقته اما غرض هدف دار کردن تشکر است

قبیله منتظر

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
من شرمنده شما مدیران گرامی

حلال کنید

آخرین ویرایش:
بالا