شاهین نجفی در کنسرت تورنتو برهنه شد + عکس تاسف بار

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
خواننده هتاک به امام نقی(ع) که چندی پیش جنجال زیادی بر سر مسئله توهین های وی به یکی از ائمه شیعه بپا شد اینبار دست به کار دیگری زد.

به گزارش ظهور۱۲ ، او که پس از خواندن اهنگ نقی به شدت در میان مردم ایران منفور شده بود در جدیدترین اقدامش در اواخر کنسرت خودش در تورنتو کانادا به همراه سایر اعضای باندش لخت شد تا بار دیگری افتضاحی جدید را بر کارنامه خود بیافزاید .

این مسئله به قدری زشت بوده است که کاربران شبکه های اجتماعی و حتی برخی طرفداران وی او را سرزنش میکنند .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
سلام

یه سوال دارم از همگی دوستان

به نظرتون هدفشون از این کارها چیه؟ و چرا نشرش میدن ؟

به نظرتون پشت پرده ی این هدف چیه؟

فکر میکنید همین انتشارهایی که سایتهای خودمونم میدن باعث نمیشه سرعت سرچ این تصاویر بره بالا؟

اصلا انتشار این عکسها چه سودی برا ما میتونه داشته باشه ؟ وقتی دیدن این تصاویر نهی شده برامون

به نظرم اگه منطقی نگاه کنیم باز هم خود این افراد دنبال همین هستند که ما رو با مشغول کردن
از هدفمون دور کنن ...

پرداختن به فرعیات باعث میشه دیرتر به اهدافمون برسیم وباز هم اصولمون مورد تهاجم واقع بشه

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام

یه سوال دارم از همگی دوستان

به نظرتون هدفشون از این کارها چیه؟ و چرا نشرش میدن ؟

به نظرتون پشت پرده ی این هدف چیه؟

فکر میکنید همین انتشارهایی که سایتهای خودمونم میدن باعث نمیشه سرعت سرچ این تصاویر بره بالا؟

اصلا انتشار این عکسها چه سودی برا ما میتونه داشته باشه ؟ وقتی دیدن این تصاویر نهی شده برامون

به نظرم اگه منطقی نگاه کنیم باز هم خود این افراد دنبال همین هستند که ما رو با مشغول کردن

از هدفمون دور کنن ...

پرداختن به فرعیات باعث میشه دیرتر به اهدافمون برسیم وباز هم اصولمون مورد تهاجم واقع بشه

سلام
ممنون از دقت نظرناجی عزیز
راستش منم دیدم یه خورده دلم گرفت
ما درسته هدفمون و نیتمون اینه که آگاه سازی کنیم تا بقیه هم از واقعیت وجودی اینجور افراد باخبر بشن
ولی خب بااین کارمون داریم ناخواسته اونا روبه هدفشون نزدیک میکنیم
وقتی واقعیت وجودی و گندکاریای یه نفر از قبل روشن شدست نمیدونم دیگه چرا اینجور خبراشون اینجوری مثل توپ صدا میکنه
خبر رسانی خوبه ولی بنظرم اینکه همراه با اینجور تصاویر باشه فقط اونا رو به هدفشون میرسونه
که
ببین چجوری ما با یه کار که ارزشی هم نداره و اصلا قابل صحبت نیست چجوری ذهنشونو درگیر کردیم
الان هرجا روباز میکنی اولین خبرش همینه
با هربار کیلیک کردن ما امار بازدیدش میره بالا
مثل سری قبل که تصاویر هتاکی به امام نقی و....
کاش ما اینقد راحت بازیچه دست اونا نشیمو و بقول ناجی از اصلیات غافل نشیم بخاطر درگیر شدن با فرعیات
کاش با تحریم دیدن این خبرا وتصاویر بفهمونیم بهشون که اینکاراشون ارزشی واسه وقت گذاشتن نداره...

سوگند

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
سلام
عکس را دیدم ومتاسف شدم
اما با عرض معذرت ببخشید اگر میخواستین موضوع را حذف میکردین ما نبینیم

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
یعنی من اشتباه کردم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ARKA

مدیر انجمن صندلی داغ
"بازنشسته"
سلام

هر انسانی با توجه به ذاتش تا یه حدی به دور برش کنجکاوه و کنجکاوی هرکس هم با هم فرق داره .بنظر من حالا کسی بخواد مثلا ببین این خبر راست یا دروغ بیاد سرچ کنه ببینه اصلا بد نیس!!!

خیلی وقتا خیلیا با فتوشاپ کارای زیادی کردن یا تیترای الکی جنجالی زدن بالاخره تو این دنیا با این همه پیشرفت علم اینجور چیزا وجود داره.
حالا بخواهیم در مورد یک خبر مطلبی بخوونیم ینی اولش باید فک کنیم با کلیک کردن و خوندنش ممکنه امار خوندن اون مطلب بره بالا!!!؟؟خب بره بالا مگ چی میشه؟؟!:| چی تاثیری در اصل این خبر داره.

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
سلام

نمیگیم اطلاع رسانی مشکلی داره

منظورمون انتشار عکسشون هست

به نظرم انتشار عکس جالب نباشه و سرچ این تصاویر رو بالا میبره

و گرنه اطلاع رسانی که مشکلی نداره و البته به قول خواهرم کیانا نباید برامون ارزشی داشته باشه

HIDDEN

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
واقعا تاسف باره اگه بگیرندش حتما 3یا4 بار اعدام خواهد شد!

بالا