با 6 ترفند عشق تان را ماندگار کنید

ارغوان

کاربر فعال
"بازنشسته"
اگر نمیخواهید با دعواها و بحثهای اعصابخردکن اوایل ازدواج رابطه خود را خراب کنید و خیلی اگرهای دیگر، این 6 روش را برای استحکام ازدواجتان جدی بگیرید و از همین حالا که اول زندگی هستید به کار بگیرید.

pichak.net-43.gif

pichak.net-67.gif
درباره همدیگر خوب بگویید

اگر با همسرتان دعوا شده است و دوست دارید درباره آن با خانواده یا دوستتان حرف بزنید، ممکن است حتی وقتی شما او را بخشیدید آنها او را نبخشند. صحبت کردن درباره همسرتان و عیب های او را عنوان کردن اصلا کار درستی نیست. مسائل خصوصی شما باید خصوصی باقی بمانند.

pichak.net-43.gif

ارغوان

کاربر فعال
"بازنشسته"
pichak.net-43.gif

pichak.net-67.gif
شاد باشید و شادی کنید

حتی اگر زندگی سخت است سعی کنید آن را با پیشنهاد کردن یک بازی، ورزش یا گشت و گذار در پارک شاد کنید. این بخش از شخصیتتان را به همسرتان نشان دهید و به او یادآوری کنید که چه زمان های شادی را در کنار یکدیگر داشته اید.

pichak.net-43.gif

ارغوان

کاربر فعال
"بازنشسته"

pichak.net-43.gif

pichak.net-67.gif
درخواست های همدیگر را پشت گوش نیندازید

زندگی سخت است و هرکسی وظایف و مشغله های فکری خودش را دارد ولی اگر همسرتان از شما خواست که چیزی را برای او پیدا کنید یا کاری را انجام دهید، آن کار را در اولویت قرار دهید و به محض اینکه می توانید انجام دهید. وقتی شما به او نشان دهید که کارها و درخواست هایش برایتان اهمیت دارد، روابطتتان هم محکمتر و نزدیکتر می شود.

pichak.net-43.gif

ارغوان

کاربر فعال
"بازنشسته"

pichak.net-43.gif

pichak.net-67.gif
بپذیرید که هر دو شما لحظه های سختی دارید

برخی اوقات وقتی استرس پیدا می کند، عصبی و بی حوصله می شوید. این موضوع برای همه پیش می آید. بنابراین اگر همسرتان با لحنی تند به شما پاسخ داد، شروع به راه انداختن یک دعوای بزرگ نکنید. فقط آن را به عنوان نشانه ای از خستگی، اضطراب یا استرس در نظر بگیرید که باعث شده توانایی پاسخگویی بهتر به شما را نداشته باشد.

pichak.net-43.gif

ارغوان

کاربر فعال
"بازنشسته"
pichak.net-43.gif

pichak.net-67.gif
کارهای خانه را تقسیم کنید

تقسیم کردن کارها یکی از مسائل مهمی است که مشاورین همیشه روی آن تاکید دارند. درمورد چنین مسئله ای باید با همدیگر صحبت کنید و کارهایی که دوست دارید را به همدیگر بگویید. شاید شما مشکلی با کشتن سوسک ها و جمع آوری زباله ها نداشته باشید و همسرتان هم اتوکردن لباسها را دوست داشته باشد.

pichak.net-43.gif

ارغوان

کاربر فعال
"بازنشسته"

pichak.net-43.gif

pichak.net-67.gif
از همسرتان بپرسید «چه چیزی را بیشتر از همه احتیاج داری؟»

خیلی صریح و رک باشید و به او اجازه دهید صحبت کند. ممکن است بگوید «من به زمان های تنهایی بیشتری احتیاج دارم» یا «به محبت بیشتری نیاز دارم» یا «دوست دارم بیشتر کنارم باشی». همسر شما نمی تواند ذهنتان را بخواند و دوست دارد شما را بیشتر خوشحال کند ولی شاید راهش را نداند.

pichak.net-43.gif

بالا