خدایا شکر....

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
خدایا شکرت به خاطر همه مهربانیهای بی پایانت
خدایا از همه بی مهری ها به تو پناه می اورم. وقتی که طاقت سختیهای گذرا این دنیا را نداریم وای بر ما از ازمونهای سخت ان دنیا. خدایا شکرت که این دنیا موقتی است که مشکلات تمام میشود و خدایا شکرت که ما بندگان نالایق تو عمر جاوید نداریم. خدای بزرگ من تو را شکر میکنم که اینقدر بزرگیو من که اینقدر کوچکم مشکلاتم هم برای تو ریز و خرد استو به اندک عنایتی از تو تبدیل به رحمت میشود.خدای بزرگم شکرت واجب و البته نیاز من حقیر است.مرا به خودت برسان و روحم را در وجود لایزالت حل کن کمکم کن تنها در دار دنیای دنی به تو بچسبم و یک ان از تو غافل نشومو تو هم مرا فراموش نکنیومشکلاتم را راهی برای دم به دم به یادت افتادن قرار ده.توکلم و توجه و توسلم به توست که امید امید گم کردگان هستی.بزرگی تو را که در ذهنم نمیگنجد به خاطر می اورم و تمام انچه میدانم و میخواهم را و تمام انچه نمیدانم و نمیخواهم را به خودت می سپارم و ارامش حضور تو را در همه عمر برای همگان در قلب و جانشان ارزو میکنم .که یاد تو مرهم همه دردها و نامت کلید همه قفلهاست میستایمت و به داشتن تو در برابر تمام نداشته ها افتخار میکنم. اگر ظلمی از جانب من بر کسی رفته به رحمانیتت قسم مرا و او را ببخشو دلمان را بهم نرم کن و اگر هم ظلمی از کسی بر من رفته قسمت به بزرگیت که مرا انقدر بزرگ کن که این چیزها از وجودم پاک شود و زلال و شفاف نور وجود تو را در وجودم ببینم لمس کنم و حیات تازه و زنده ای یابم.
روی و قلب و دل و دیده سیاه خود را به تو مهربان میسپارم و به عظمت افرینشت انگونه ام کن که لایق عشق تو باشم در این لحظات روحانی روحی تازه در ما بدم از روح القدس و برکتت را ار ما دریغ نفرما .
آمین

39376.png

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
پروردگارا

کمکم کن

کمکم کن که بتوانم پنچره ی دلم راروبه حقیقت بگشایم

خدایا
یاریم کن که مرغ خسته دلم راکه دیری است دراین قفس زندانی است
دراسمان آبی عشق توپروازدهم
خدایا
پروردگارا
یاریم کن که شوق پروازراهمیشه درخود زنده نگهدارم
خدایا
توخود می دانی که بدترین دردبرای یک انسان
دورماندن ازحقیقت خویشتن
ورهاشدن
پس توای کردگار بی همتا
مرا یاری کن که به حقیقت انسان بودن پی ببرم
تابتوانم روزبه روزبه تو که سر چشمه تمام
حقیقت هایی نزدیک ونزدیکتر شوم
خدایا
همیشه گفته ام که تورادوست دارم
حالا هم باتمام وجود فریاد می زنم
خدایا
دوستت دارم...دوستت دارم

دوستت دارم

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
خدایا به آنچه دادی …. شکر
به آنچه ندادی …. تفکر
و به آنچه که گرفتی …. تذکر
که داده ات نعمت است، نداده ات حکمت و گرفته ات امتحان
:53:

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
خدایا شکرت به خاطر داشته هایم به خاطر نداشته هایم که حتما به صلاحم نبوده که بهم ندادی. خدایا به خاطر تمام زیبایی هایی که بهم دادی و من شکرگذار نبودم. حالا می گم خدایا شکرت.:53:

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
سهم من اززندگی خدائیست
به بزرگی هرانچه که
دیده ام!

میدانم دوستم دارد!اگرصددفعه برگردم
مراخواهدپذیرفت...
زیراامیدبه تکراراشتباهات من ندارد.

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
الهی رضاً برضاک و تسلیماً لامرک
این آخرین جملاتیه که امام حسین(ع)در قتلگاه به زبان آوردند .
و آیا می شود روزی با این دیدگاه زندگی کنم ؟
آیا روزی می رسد که تسلیم امر خدا شوم و دل از دنیا برکنم ؟
خداوندا تشنه رسیدن به توام اما آنچنان در بیابان دنیا سراب وسوسه زیاد است که جز خودم چیزی را نمیبینم .
خدوندا به بیکرانیو لا یزالیت شاکرم .
به آنچه روزیم کردیو من شکر نکردم شاکرم.

به آنچه رسانده ای و من قدر می دانم و شکوه و عظمتت را جلوه ای در آن می بینم شاکرم .
((خداوندا بیشتر از همیشه دوستت دارم))

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: *Man*
بالا