شادی مادرشهیدصبوری از شناسایی پیکرفرزندش

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
[h=1]قادر به بیان احساساتم نیستم/ خدا را شاکرم[/h]

66857-200172-1393497453.jpg

این مادر شهید با بیان اینکه در حال حاضر در معراج شهدا هستم ، در پاسخ به این سوال که چه حسی دارید، خاطر نشان کرد: «نمی توانم احساساتم را بیان کنم و تنها خدا را شکر می کنم»

به گزارش فرهنگ نیوز ، مادر شهید بهروز صبوری که صبح امروز خبر شناسایی شدن پیکر مطهر فرزندش منتشر شد، در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار فرهنگی تهران پرس گفت: پس از سال ها چشم انتظاری فرزندم را پیدا کردم.

این مادر شهید با بیان اینکه در حال حاضر در معراج شهدا هستم ، در پاسخ به این سوال که چه حسی دارید، خاطر نشان کرد: «نمی توانم احساساتم را بیان کنم و تنها خدا را شکر می کنم»

گفتنی است صبح امروز هویت شهید «بهروز صبوری» شهید مفقود الاثر دوران دفاع مقدس بعد از سالها شناسایی شد. پیکر مطهر شهید صبوری در جریان به خاک سپاری جمعی از شهدای گمنام در دانشگاه خلیجفارس بوشهر در اردیبهشت ماه سال 1389 به خاک سپرده شده است. شهید بهروز صبوری 18 ساله در عملیات مسلم بن عقیل در منطقه سومار به شهادت رسیده است.

مادر این شهید شب چهارشنبه هفته گذشته در مراسم تقدیر از عوامل فیلم «شیار 143» گفته بود: آرزوی من این است که بعد از این همه سال تنها یک بند انگشت از فرزندم برای من بیاورید. جمع زیادی از مردم ایران مادر این شهید را در کلیپی معروف که نمایانگر گریهها و انتظار این مادر در استقبال از شهدای گمنام است مشاهده کردهاند. این کلیپ با عنوان «گمنام 61» بارها در فضای مجازی و رسانه ملی منتشر شده است.

منبع: تهران پرس

بالا