کمپین اعتراضی به سخنان توهین آمیز رئیس جمهور

• نویسنده موضوع ali04
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
جماعت ایرانی تا خودش را داره چه نیاز به دشمن خارجیه !
زمان محمود مخالفینش مملکت را به فنا دادند و الان زمان حسن هم نوبت مخالفینش که مملکت را بر باد بدند !( حالا بگذریم از تقصیرات شخصی محمود و حسن :63:)
پس کی قراره ایران هم اباد بشه !
کی قراره بفهمیم اون که حالا مسئول شده زمانی از خودمون بوده! و کی مسئولین میفهمند که یک روز دوباره مسئولیتش تمومه و باید توی چشم همین مردم نگاه بندازند !

یا حجت بن الحسن عجل علی ظهورک !

ممنون که مخالفت امروز رو با اون موقع یکی کردید اما جهت اطلاع عرض کنم این مخالفت داخلیه از جایی هدایت نمیشه و دلیلش فقط و فقط انتقاده نه انحلال...
یادمون نره تا انتقاد و انتقاد پذیری نباشه پیشرفتی وجود نخواهد داشت...

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
ب
از اول کارش دو تا مورد اصلی رو که خودش روش تاکید میکرده و از عوامل تصلی پیروزیشم به شمار میرفته رعایت نکرده و خلافش عمل کرده اونم تنها تو صد روز اول
جای سوال و ایراد نیست؟؟؟؟؟؟
یادتون رفته که تاکید کردن داس ندارم؟!!!!!
فقط تو صد روز اول 2500 مدیر اجرایی عوض شدن این ربطی به داس داشتن نداره ها این مال کلید داشتن و با خاک یکسان کردنه...
و دومین مورد حفظ حق غنی سازی در کشور بود که با خون دل با هزینه جانی بچه های این خاک بدست اومده بود رو راحت از دست دادن
بدتر از اون کورنش های راست و چپشون به این غرب و آمریکاست که اسمشو گذاشتن عرف دیپلوماتیک..... خنده داره ...و درد آور
بسم الله الرحمن الرحیم
اول سلام.اما بعدش اینکه من خودم طرفدار دولت قبلی ام و کاملا با دولت فعلی مخالف بودم.اما من می خوام بگم نمیشه که ما تو هر سایتی هر چی علیه این اقا بگیم. فکر می کنید دشمن منتظر چیه؟منتظر همین انتقاد های شدیده . اما اگه میگم تو سایت ارتباط با دفتر ریاست جمهوری و صدا سیما انتقاد کنید بخاطر اینه که شما به قول خودتون یک گروه دانشجو هستید که می خواید اعتراض کنید خوب اونجا که بیشتر تاثیر گذاره تا تو سایت های پراکنده. در ضمن باید بگم از بس دشمن تمرکز ما رو روی سیاست گذاشته که از فرهنگمون یادمون رفته و خواسته دشمن همینه.نمونش توهین هایی که به اقا امام هادی(ع) شده و ما متاسفانه بی توجه شده ایم. یا علی مدد...

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
به نام خدا

با توجه به قانون پرهیز از مباحث سیاسی آنهم مباحثی که حس همدلی و همکاری بین نگرشهای سیاسی رو خدشه دار میکنه و همچنین دلایل مختلف دیگر این تاپیک بسته خواهد شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا