چقدرازعمرتان درفیسبوک تلف شده؟+عکس

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
در ایرانو عرض کردم و در اکثر موارد،
تلف شدن وقت جوانان!
متقبل شدن هزینه در بعضی موارد
در مواقعی هم دیدم جوون توی فیسبوک مُد ها رو می بینه و دوس داره تیپ اون باشه.
==========================
اشتباه نشه، میگم تلف شدن، خب شما میتونین وقتتونو سر بازی کردن تلف کنین نه این سایت !
حالا حمله نشه که تفریح ندارن و . ....

خاصیت شبکه های اجتماعی و هدفشون همینه این ماها هستیم که باید جهت رو عوض کنیم اتفاقا میدون جنگ اونجاهاست
ما اومدیم اینجا پشت میدون داریم میجنگیم خوبه اما تاثیرش....

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"

طبیعت آدما کشیده شدن به این نوع کاراست و بعد اینکه نمیشه همشو به چوب زد مطمعنا مطالب بدرد بخور هم داره حتی اگه درصدشم کم باشه....
جنگ نرم مقابله با مواجهه نیست درست مواجهه کردنه...
شهید آوینی عزیز یه مقاله ای داره با عنوان تکرار مکررات حتما سرچ کنید وبخونید واقعا زیباست...
یه جاییش میگه
خب تکلیف ویدیو رو هم مشخص کردیم
اما درستش اینه که بگیم ویدیو تکلیف مارو مشخص کرد!!!

واقعا عجیب حرفش، گریزی نیست وجود این وسایل و امکانات باید راه درست مقابله رو پیدا کرد...

یه موقع هایی راه مقابله شخصیه
شما خودتون خصا چقدر ازش استفاده می کنید؟
هدفتون چیه؟
براتون مفیده بوده؟

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
خاصیت شبکه های اجتماعی و هدفشون همینه این ماها هستیم که باید جهت رو عوض کنیم اتفاقا میدون جنگ اونجاهاست
ما اومدیم اینجا پشت میدون داریم میجنگیم خوبه اما تاثیرش....
ماها در فیس بوک و اینجور جاها قدرت تغییر نداریم
جایی که منبع جاسوسی و گزارشه
نباید رفت
اینو عقل میگه
دیگه علناً میگن که فیسبوک اطلاعات میدزده، خب چرا اونجا بریم ؟
بعدم شما با این امکانات و اینجور نمیتونین مقابله کنید،
تا میتونیم اول اخلاقمونو درست کنیم بعد میتونیم اونا رو دعوت کنیم جاهای خوب و مثبت اونجا جوش ....

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
فیس بوک مثل ماهواره هست که همه جوره موضوع داره.......همونطور که شخصا ماهواره رو به خاطر حرمت شکنی در محیط خانواده جایز نمیدونم فیس بوک رو هم به همین دلیل جایز نمیدونم.......اما یه خوبی که داشت خاطرم هست که سه سال پیش وقتی واردش شدم چند تا از بستگان و دوستان دوران کودکی رو پیدا کردم و مجددا ارتباطمون به طور حقیقی برقرار شد......

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
ماها در فیس بوک و اینجور جاها قدرت تغییر نداریم
جایی که منبع جاسوسی و گزارشه
نباید رفت
اینو عقل میگه
دیگه علناً میگن که فیسبوک اطلاعات میدزده، خب چرا اونجا بریم ؟
بعدم شما با این امکانات و اینجور نمیتونین مقابله کنید،
تا میتونیم اول اخلاقمونو درست کنیم بعد میتونیم اونا رو دعوت کنیم جاهای خوب و مثبت اونجا جوش ....

قدرت تغییر نداریم؟؟؟
پس خیلی خودتو دست کم گرفتی برادر نمیدونم چقدر یا گوگل پلاس آشنایی اول که وارد شدم از هر 10 پست 7 یا 8 تاش ضد ارزشی بود اما حالا با فعالین بچه های ارزشی قضیه کلا عکس شده

منبع جاسوسی وگزارش چی؟؟؟ اگه منظور اطلاعات موقعیتیه که به راحتی چک میشه تو هر سایت درب وداغونی اگرم منظور چیزای دیگس که والا فک نکنم ماها همچین اطلاعات مهمی داشته باشیم!!!
آره قبول دارم اونجا جنگیدن تو زمین دشمنه اما یادمون نره فقط پشت جبهه موندن جلوی حمله دشمن رو نمیگیره

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
قدرت تغییر نداریم؟؟؟
پس خیلی خودتو دست کم گرفتی برادر نمیدونم چقدر یا گوگل پلاس آشنایی اول که وارد شدم از هر 10 پست 7 یا 8 تاش ضد ارزشی بود اما حالا با فعالین بچه های ارزشی قضیه کلا عکس شده

منبع جاسوسی وگزارش چی؟؟؟ اگه منظور اطلاعات موقعیتیه که به راحتی چک میشه تو هر سایت درب وداغونی اگرم منظور چیزای دیگس که والا فک نکنم ماها همچین اطلاعات مهمی داشته باشیم!!!
آره قبول دارم اونجا جنگیدن تو زمین دشمنه اما یادمون نره فقط پشت جبهه موندن جلوی حمله دشمن رو نمیگیره
بله،
الآن قدرت تغییر در فیس بوک رونداریم. اول خودمونو تجهیز کنیم بعد تبلیغ کنیم ...
منبع جاسوسی و گزارش مشخص هست
وقتی یه سایت یه شبکه واسه اطلاعات شخصی کابران ارزش قائل نیست و علنا میگه من اطلاعاتتونو می فروشم و سود میکنم
فرقش با یک سایت درب و داغون که سعی داره امنیت کاربری رو حفظ کنه در شناخت اهداف و ماهیتشون هست که کدوم میخوان واقعا برای ما مفیدن باشن تا مضر.

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
کافیه یه چیزی تو گوگل پلاس بذارین که شرکت گوگل خوشش نیاد، کاری میکنه مطالب ارزشی شما دیده هم نشن!
مطالب بر اساس سود و خواسته های اونا چیده میشن نه درخواست ما ..
یا همون فیس بوک
یقیناً میتونن اثرشو کم کنند،
مثلا همین انجمن منجی بعد از یک سال (!) تونست در گوگل اسمشو بیاره بالا، فقط اسمش.
ولی شما یه چیز دیگه بذارین که خب مثل اسم منجی دوازدهم جدید باشه، خیلی سریع میاد بالا .
کار باید کرد تا نتیجه گرفت ... از حرف تا عمل یه دنیا فاصله ست

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
بله،
الآن قدرت تغییر در فیس بوک رونداریم. اول خودمونو تجهیز کنیم بعد تبلیغ کنیم ...
منبع جاسوسی و گزارش مشخص هست
وقتی یه سایت یه شبکه واسه اطلاعات شخصی کابران ارزش قائل نیست و علنا میگه من اطلاعاتتونو می فروشم و سود میکنم
فرقش با یک سایت درب و داغون که سعی داره امنیت کاربری رو حفظ کنه در شناخت اهداف و ماهیتشون هست که کدوم میخوان واقعا برای ما مفیدن باشن تا مضر.

بله اگه باور داری که بچه های ما هنوز به اون سطح نرسیدن که بتونن مقابل مخالف معاند بایستند و استدلال کنن بله حق باشماست البته من کاملا مخالف با این حرف چون خوشبختانه خیلی خوب رشد کردن دوستان ارزشمون
در ضمن وقتی میدونی داری از کجا ضربه می خوری خیلی بده که بزاری و بری که حالا اونجا اطلاعات منو میفروشه یا میدزده
یکم مقایسش کن با جنگ عراق حتما چیزایی دستت میاد...

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
بله اگه باور داری که بچه های ما هنوز به اون سطح نرسیدن که بتونن مقابل مخالف معاند بایستند و استدلال کنن بله حق باشماست البته من کاملا مخالف با این حرف چون خوشبختانه خیلی خوب رشد کردن دوستان ارزشمون
در ضمن وقتی میدونی داری از کجا ضربه می خوری خیلی بده که بزاری و بری که حالا اونجا اطلاعات منو میفروشه یا میدزده
یکم مقایسش کن با جنگ عراق حتما چیزایی دستت میاد...
شما مطالب پست اول (خبر) را بخونید، وقتی که اوباما هم نگران هست ! وخامت اوضاع این سایت رو میشه درکش کرد
گذاشتن چند پست خوب و ارزشی در فیس بوک در مقایسه با هزاران هزار ناهنجاری وقتی ارزشمند هست ما درکمون قلبی باشه نه فقط سطحی ...
من خودم به امام زمان معتقدم ولی کار میکنم که قلبشون به درد بیاد چه فایده داره برم به یکی بگم کاری که اشتباه هست نکن، هر چند در حال حاضر اصلا دستور دادن و یا امر کردن امکان نداره و مطابق گفته رهبر معظم باید یه چیزی گفت ورد شد اما اونم با یک برنامه و ترفند خاص نه همینجوری.

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
شما مطالب پست اول (خبر) را بخونید، وقتی که اوباما هم نگران هست ! وخامت اوضاع این سایت رو میشه درکش کرد
گذاشتن چند پست خوب و ارزشی در فیس بوک در مقایسه با هزاران هزار ناهنجاری وقتی ارزشمند هست ما درکمون قلبی باشه نه فقط سطحی ...
من خودم به امام زمان معتقدم ولی کار میکنم که قلبشون به درد بیاد چه فایده داره برم به یکی بگم کاری که اشتباه هست نکن، هر چند در حال حاضر اصلا دستور دادن و یا امر کردن امکان نداره و مطابق گفته رهبر معظم باید یه چیزی گفت ورد شد اما اونم با یک برنامه و ترفند خاص نه همینجوری.

جالبه که نگرانی اوباما واسه ما مزید علت میشه...
حرف حرف پست در مقابل پست هست حضور کسایی که میتونن و می خوان که جو رو عوض کنن انقدر مفید هست که مثمر ثمر بشه...
ادامه این بحث بی فایدس چون دیدگاها متفاوت و متضاده
یا علی

بالا