&&&&&&&*****امریکا جوونا ی ما همشون اینجورین*****&&&&&&&(ان زمان,این زمان)

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
/:)
همه جای دنیا خوب و بد داره
خیر وشر در کنار هم مفهوم دارن
در مورد ایران هم جوون غیرتمند و اسلامی کم نیست
متاسفانه برخی هم رفتن در خواب غفلت
سرگرم اینترنت و ماهواره و ... شدن
وگرنه ذات آدمیزاد بد نیست
بنا بر محیط و شرایطی که پرورش پیدا میکنه میتونه آدم خوبی باشه یا بد ...

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
همه جای دنیا خوب و بد داره
خیر وشر در کنار هم مفهوم دارن
در مورد ایران هم جوون غیرتمند و اسلامی کم نیست
متاسفانه برخی هم رفتن در خواب غفلت
سرگرم اینترنت و ماهواره و ... شدن
وگرنه ذات آدمیزاد بد نیست
بنا بر محیط و شرایطی که پرورش پیدا میکنه میتونه آدم خوبی باشه یا بد ...

بله دقیقا..... اما اینکه میگید خوب و بد همه جا هست با عنوان تاپیک خیلی تناقض داره.........

عنوان تاپیک میگه آمریکا جوانان ما همشون اینجورین(مثل احمدی روشن ها)..............در صورتی که معتاد توی مملکت زیاده....خلافکار....حالا شاید اونجایی که بعضی دوستان زندگی میکنن مدینه فاضله هست رو نمیدونم.....اما اونی که بنده در جامعه هستم و میبینم خلاف واقع این تاپیک هست..... بله نمیگم نیست هستن اما همه نیستن.......

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
بله دقیقا..... اما اینکه میگید خوب و بد همه جا هست با عنوان تاپیک خیلی تناقض داره.........

عنوان تاپیک میگه آمریکا جوانان ما همشون اینجورین(مثل احمدی روشن ها)..............در صورتی که معتاد توی مملکت زیاده....خلافکار....حالا شاید اونجایی که بعضی دوستان زندگی میکنن مدینه فاضله هست رو نمیدونم.....اما اونی که بنده در جامعه هستم و میبینم خلاف واقع این تاپیک هست..... بله نمیگم نیست هستن اما همه نیستن.......

با شناخت بنده توی این مدت از جناب ایرانی
ظاهرا ایشون خیلی افراط گرا هستن
شایدم ایشون در مدینه فاضله اند و ما خبر نداریم :D
در فرهنگ بالای مردم ما شک نیست
ولی نواقصی هم داریم
وگرنه زندان و کلانتری و ... بی کار می موندن :p

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
درسته متاسفانه توی سالهای زیادی مشکلات داخلی و عدم ثبات فرهنگی ؛ اقتصادی ؛ اجتماعی و... باعث شده جوانهای عزیز( کلا فقط جوانها منظور نیست) کشور نتونستند نقش اساسی در حرکت کشور ایفا کنند چون هیچ گاه فرصتی نمیکنند تا حداقله استعدادشون بهره ببرند.

به طور مثال بگم : شما افرادی مانند سرگی برین، لاریپیج ؛ مارک زاکربرگ ، بیل گیتس ، استیو جابز و هزاران نمونه دیگه را نگاه کنید توی سن 20-25 سالکی چه خدماتی به جامعه شون ارائه کردند.

ولی در کشور ما
* تا سن 18 سالگی که در اموزش و پرورش تلف میشه بدون بازدهی خاص و کلان به قول استاد رحیم پور :نظام تعلیم و تربیت هدف مشخصی ندارد به این دلیل هر روز تغییرات عملی در نظام ایجاد می کنیم که دلیل آن مشخص نیست و باز بدون دلیل آن تغییر قبلی را حذف می کنیم.
*بعد از اینکه بتونه بره دانشگاه ( حالا فرقی نمیکنه ازاد دولتی پیام نور) و یک تیکه کاغذ پاره به عنوان مدرک بگیره ولی عملا چیزی فراخور نیاز اجتماع یاد نگرفته .
* تازه باید بره 2 سال عمرش را بانام خدمت تلف کنه (اقا پسرا) بدون هیچ بازدهی .
*اگر بتونه کاری دست و پا کنه(مسافر کشی بگیر تا کار اداری و تولیدی ) با هر حقوقی و اگرنه باید بیکار بگرده بقول دوستان معتاد و ...
* اگر تازه کاری پیدا کنه ، بیقته دنبال تشکیل خانواده (با این وضع اقتصادی) دنبال خونه ، اجاره ، خرج زندگی ودیگر هیچ ...

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
با شناخت بنده توی این مدت از جناب ایرانی
ظاهرا ایشون خیلی افراط گرا هستن
شایدم ایشون در مدینه فاضله اند و ما خبر نداریم :D
در فرهنگ بالای مردم ما شک نیست
ولی نواقصی هم داریم
وگرنه زندان و کلانتری و ... بی کار می موندن :p
دست شما درد نکنه از من غیبت کردید منم راضی نیستم:))
چیزی که من تو این پست می خواستم بگم این بود که غیرت تمام ایرانی ها در دفاع از مملکتشون مثل این اقایون است.حالا درسته کمتره ولی در نهایت اگه یکم تکون داده بشن و تقویت بشن مطمئنا برای مقابله با دشمن میان تو میدان.بله ... اونکه صد البته غیرت احمدی روشنی رو نمیشه با میزان غیرت یک ادم عادی یا .... مقایسه کرد.

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
دست شما درد نکنه از من غیبت کردید منم راضی نیستم:))
چیزی که من تو این پست می خواستم بگم این بود که غیرت تمام ایرانی ها در دفاع از مملکتشون مثل این اقایون است.حالا درسته کمتره ولی در نهایت اگه یکم تکون داده بشن و تقویت بشن مطمئنا برای مقابله با دشمن میان تو میدان.بله ... اونکه صد البته غیرت احمدی روشنی رو نمیشه با میزان غیرت یک ادم عادی یا .... مقایسه کرد.

پس یا پست افراط گرا نزنید یا اگر میزنید لااقل عنوان پست معقول باشه تا ما به غیبت نیفتیم :p

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
پس یا پست افراط گرا نزنید یا اگر میزنید لااقل عنوان پست معقول باشه تا ما به غیبت نیفتیم :p [/b][/font][/size]

ندا بانو تشکر از شما:53:...البته ایرانی اسلامی عزیز پستشون افراطی نبود........فقط تناقضی بین واقعیت جامعه در تاپیک وجود داشته...بنده خدا که قصدی نداشته....بنده هم نقدمو از تاپیک عرض کردم....:D

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
ندا بانو تشکر از شما:53:...البته ایرانی اسلامی عزیز پستشون افراطی نبود........فقط تناقضی بین واقعیت جامعه در تاپیک وجود داشته...بنده خدا که قصدی نداشته....بنده هم نقدمو از تاپیک عرض کردم....:D

اقا عرفان:-/
رسما دارید طرفداری می کنید از ایشون
باشد:-b
من خودم سر چندتا پست به دلیل افراط زیاد باهاشون بحثم شد
منطق و واقع گرایی رو با ارمان گرایی محض اشتباه نگیریم
همیشه از ایرانی به عنوان یه غیرتمند یاد میشه اما در کنارش بعضی ها هم کارشکن هستن
نمونه بارزش اتفاق 9دی سال88
اونا هم هم جوون بودن هم ایرانی
جای این افراط و تفریط و شعار سازی پی عمل باشیم...

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
اقا عرفان:-/
رسما دارید طرفداری می کنید از ایشون
باشد:-b
من خودم سر چندتا پست به دلیل افراط زیاد باهاشون بحثم شد
منطق و واقع گرایی رو با ارمان گرایی محض اشتباه نگیریم
همیشه از ایرانی به عنوان یه غیرتمند یاد میشه اما در کنارش بعضی ها هم کارشکن هستن
نمونه بارزش اتفاق 9دی سال88
اونا هم هم جوون بودن هم ایرانی
جای این افراط و تفریط و شعار سازی پی عمل باشیم...
مشکل ما اینه که فرق شعارسازی و افراط و تفریط رو نمی دونیم. وگرنه خیلی راحت تر باهاش کنار میایم. من اگه می گم غیرت ایرانی وجود داره بر اساس تاریخ دارم حرف می زنم. این شعار و افراط و تفریط نیست خانم.... بلکه واقعیتیه که انقدر بزرگه که میزارنش تو افراط و تفریط شعار.:bye1:

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
مشکل ما اینه که فرق شعارسازی و افراط و تفریط رو نمی دونیم. وگرنه خیلی راحت تر باهاش کنار میایم. من اگه می گم غیرت ایرانی وجود داره بر اساس تاریخ دارم حرف می زنم. این شعار و افراط و تفریط نیست خانم.... بلکه واقعیتیه که انقدر بزرگه که میزارنش تو افراط و تفریط شعار.:bye1:

بله غیرت ایرانی وجود داره...........و در همه عرصه ها وجود داره.........اما متاسفانه درباره غیرت اسلامی روزبه روز داره کمتر جلوه گر میشه...چرا؟ چون به نام اسلام خیلی اقدامت انجام شد که واقعا مردم به نظام و انقلاب بدبین شدند......اتفاقات این چند ساله گویای ماجرا هست..... تا الان در تاریخ انقلاب این همه اختلاس ها سابقه نداشت...در صورتی که وعده قطع کردن دست های مفسدین اقتصادی مطرح بود...ولی میبینیم همون اشخاص افرادی مفسد اقتصادی چون بابک زنجانی رو در دست داشتن و حتی حمایت هم میشدند.......تازه این ذره ای از مسائلی هست که مردم نسبت به مسائل اسلامی فاصله میگرین......خواهش میکنم واقع بین باشیم و قبول کنیم..........
نشون به این نشون که شما 20 سال پیش اگه توی خیابان مردم رو ارشاد میکردید واسشون قابل قبول بود... اما اگه الان برید به یکی بگید که فلان کار رو نکن سریع جبهه میگیره و حتی آمربه معروف و ناهی از منکر رو کتک میزنه......

حرف زیاده..........دستانی در کار هست که روز به روز وضعیت فرهنگی مردم رو بدتر میکنه....و هرچه هم بگیم فایده نداره......

بالا