هتک حرمت به بانوی محجبه دریک مانتو فروشی

فدایی رهبر

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
اسم فروشگاه رو نمیارم چون درست نیست ولی امروز از اونجا رد شدم
دیدم که بسته است
ظاهرا پلیس درحال تعلیق گذاشتش
حقشونه
باید یه مدت پلمپش میکردن:-/

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
بچه ها یه خبر دسته اول راجع به این مطلب بدم؟؟!!:-)

بفرما خواهر

متاسفانه در جامعه ای زندگی میکنیم که بیماری شهوت در تمامی ارکانش رسوخ کرده و هیچ زن و مردی از نگاه شهوانی به دور نیستند

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
ممنونم از مامورین محترم نیروی انتظامی:-d
امروز هم اون فروشگاه در حالت تعلیق بود و بسته بود
بنظرم اون خانمها باید از اون فروشنده هم شکایت میکردن:|

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
اینم اخر و عاقبت مقابله با کسی که به مسلمین و افراد محجبه اقدام می کنن
اون پسر بی ادب و بی شخصیت اخراج شده
خود فروشگاه برای یه هفته کلا تعطیل بود
الان 2-3روزه فروش داره
پشت شیشه زدن به چند فروشنده خانم نیاز داریم:D
از پذیرفتن خانم های بدحجاب معذوریم:p

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
شخصا وقتی اینطور افرادی که مثلامغازه ای که مربوط به لوازم آرایش و لباسهای زنانه هست دارن رو معمولا دوست دارم ادبشون کنم........چون اکثرا چشمشون به ناموس مردمه که باید اون چشم رو از کاسه در آورد.....و دوسه بار به خاطر ماموریت و شرایط کاری باهاشون برخورد داشتم و شخصا تادیبشون کردم.... یکی بود عین همین فروشنده که بدون ابا و ترس خیلی راحت محرم و نامحرم رو یادش رفته بود و نوامیس مردم رو هتک حرمت میکرد ......که به روشهای شخصی خودم ادبش کردم...... اتفاقا چند وقت پیش دیدم مغازش تبدیل به لوازم خانگی شده.. :D

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
به حرکت شما میگن:
خشم عرفان:X_X::D

ولی واقعا بعضی ها حقشونه
خیلی اوقات بخاطر اینکه فروشنده اقاست نمیتونم برای خرید برم
فرقی نداره مانتو،لوازم ارایشی و...

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
به حرکت شما میگن:
خشم عرفان:X_X::D

ولی واقعا بعضی ها حقشونه
خیلی اوقات بخاطر اینکه فروشنده اقاست نمیتونم برای خرید برم
فرقی نداره مانتو،لوازم ارایشی و...

خب من کارم اینه.......در خدمت مردم هستم......و عاشقانه دوست دارم محیط رو از لوث افرادی خصوصا همین افراد ذکر شده پاک کنم.......البته با کمک همکارانمممممممممم.............باور کنید اینها توی مغاز شاخ میشن....وقتی به ما میرسن هم اولش کمی متمدن نشون میدن......مثلا همین یاور که مغازش تبدیل به لوازم خانگی شد...اولش کمی مقاومت میکرد که چیزی رو لو نده و کتمان کنه.... دقیقا همون لحظه ای کتمان کرد..یه حرکتی کردم که خودشم متوجه نشد و به عبارتی بیهوش شد..وقتی بهوش اومد تشکر کرد و متوجه محرم و نامحرم شد بنده خدا و هر چی که یادش بود رو به زبون آورد و اصلا کلمه کتمان رو فراموش کرده بود.....البته خیلی مهربون باهاش برخورد کردم نمیدونم چرا یه دفعه بیوش شده.....:D

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
بلللللهههههه
بنده در جریان رفتار لطیف برادران نیروی انتظامی هستم:D
خدا قوت

Star.Sky

کاربر تازه وارد
"منجی دوازدهمی"
به شخصه فقط با زدن یک شکم سیر کتک مفصل و اساسی به فروشنده دلم خنک میشه . آخه بی ادبی و بی شعوری و بی بندو باری و پرورویی تا کجا ؟!!!!

امیدوارم تعطیلی مغازه واقعا بخاطر این بی حرمتی باشه وگرنه ما که از پلیس در این چند وقته که از این قبیل اتفاقات زیاد افتاد بخاری ندیدیم . چه در مورد هتک حرمت ها و چه در مورد زورگیری ها

بالا