◦☼◦.•¤* پاتـــــوق »» دهه هفتادیا «« بفرما *¤•.◦☼◦

entezar

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
images

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
images

کی اینو یادشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میگم حالا اون بقیه مال خودتون دهه هفتادیا باشه ولی مورچه خوار بامزه و بدشانس رو بذارین به حساب خودمون بمونه
طفلی دهه شصتی بوده ;)) اون سکه هم که معرف حضورتون هست زده سال 66 دیگه از دهه شصت ورداشتین بردینش هفتاد؟:don't know:

entezar

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
images

من ازینا داشتم موهاش قرمز بود.قبلا دستخطم خیلی بد بود به قول دهه هفتادیا خرچنگ قورباغه بود.بعد مامانم برام ازین سر مدادیا گرفت و بهم گفت بهشون میگن عروسک جادویی،اینا دستخط رو مرتب و تمیز میکنن.منم بعد از چند سال یادم رفت.ولی الان که یادمه بعد خرید این عروسک سعی خودم بود که خطم مرتب شد .یاااااااااااااااااااادش بخیر منه بیچاره باورم شده بود جاوئیه...

entezar

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
میگم حالا اون بقیه مال خودتون دهه هفتادیا باشه ولی مورچه خوار بامزه و بدشانس رو بذارین به حساب خودمون بمونه
طفلی دهه شصتی بوده ;)) اون سکه هم که معرف حضورتون هست زده سال 66 دیگه از دهه شصت ورداشتین بردینش هفتاد؟:don't know:
باشه مال خودتون ولی منم اینا رو یادمه و باهاشون یه عمر زندگی کردم.میخواید بردارید یه چی باید به جای هرکدومشون بدید.قبول؟؟؟

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
باشه مال خودتون ولی منم اینا رو یادمه و باهاشون یه عمر زندگی کردم.میخواید بردارید یه چی باید به جای هرکدومشون بدید.قبول؟؟؟
میدونین که یه لشکر دهه شصتی تو انجمن نشستن:cool: دعوا نمیشه ؟:X_X:

بالا