یک نکته ریز اما مهم در حجاب خانم ها و اقایان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"

چادری بودن خوبه
من هم قبولش دارم
اما به شرط اینکه همه مشکی یه دست نباشیم واقعا آدمها نیاز شادبی و تنوع هستن
شما محرم همه رو یه دست میبینی چون ماه عزاست
اگر مدام یه جور باشیم این حجاب میشه عادت نه شجاعت برای حفظ خودت
منم همینو تو پاسخ های قبلی دادم. بعدشم اگه اینجوری می بود که دیگه هیچکس سمت حجاب نمی رفت:bye1:

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
اقای ایرانی بجای اینکه بیایید و جزئیات رو اینجوری بیان کنید فکر کنم فقط خودتون و گروه اندکی طرفدار نظریتون باشن

اسلام به صورت کلی پوشش رو مطرح کرده و یک زن مسلمان پوشش رو اسلامی میکنه و برا خودش پوششی تعین میکنه/.....
حالا دیگه جزئیاتش رو بگیم مثلا روسری رو باشه یا زیر باشه باید خود فرد با توجه به پوششی که انتخاب کرده تنطیم میکنه
فکر کنم این نوع گفتن بجای مفید بودن مخربه

و البته نا گفته نمونه منو شما به عنوان یه مرد مسلمان، اگه بخواهیم جزئیات رو بگیم جزئیات خودمون رو بگیم...مثلا یه پسر یا مرد اینجوری پوشش چشم و گوش داشته باشه .....

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
اقای ایرانی بجای اینکه بیایید و جزئیات رو اینجوری بیان کنید فکر کنم فقط خودتون و گروه اندکی طرفدار نظریتون باشن

اسلام به صورت کلی پوشش رو مطرح کرده و یک زن مسلمان پوشش رو اسلامی میکنه و برا خودش پوششی تعین میکنه/.....
حالا دیگه جزئیاتش رو بگیم مثلا روسری رو باشه یا زیر باشه باید خود فرد با توجه به پوششی که انتخاب کرده تنطیم میکنه
فکر کنم این نوع گفتن بجای مفید بودن مخربه

و البته نا گفته نمونه منو شما به عنوان یه مرد مسلمان، اگه بخواهیم جزئیات رو بگیم جزئیات خودمون رو بگیم...مثلا یه پسر یا مرد اینجوری پوشش چشم و گوش داشته باشه .....
ممنون از تذکرتون.

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام . خسته نباشید. راستش یک نکته توی حجاب خانم ها هستش که خیلی از خانم ها بهش بی توجهند. یعنی چادرش رو می پوشه و خیلی خوب خودش رو محافظت می کنه از دید مردم اما یک نکته رو خیلی دعیت نمی کند: اونم اینه که یک روسری رنگی یا یک شال رنگی می پوشه زیر چادرش که می زنه بیرون. و این باعث میشه که جلب توجه کنه. پس حواستون رو جمع کنید که دچار این مسئله نشید. البته تو مردا هم همینطوره. طرف تیپ ساده می زنه اما یک جای کارش مشکل داره . کفش جلف رنگی می پوشه که جلب توجه می کنه یا شلوار رنگی می پوشه. البته نمی خوام بگم اینا بده ولی باید یه طوری باشه که جلب توجه نکنه. امیدوارم کسی گرفتار این معضل نشه. :bye1:

واقعا معنی اینهمه افراط رونمیفهمم
تاثیر رنگ روشن ازنظر روانشناسی توی روحیه فردو اطرافیانش انکارناپذیره
یه خانم چادری وقتی چادرش مشکی هستش باید از لباسای رنگی و متنوع استفاده کنه
هم زیبایی و متعادل بودن چادری بودنو نشون میده
هم میتونه باعث جذب افراد غیرچادری به چادر بشه
چه بسا غیرچادری ها فکرمیکنن چادر مانع شیک پوشی و زیبایی خانم میشه
که با یه آراستگی مناسب میشه عکسشونشون داد
لطفا ازاین افراطها که اینجوری اسلام رو زمین گیرکرده دست بردارین

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"

واقعا معنی اینهمه افراط رونمیفهمم
تاثیر رنگ روشن ازنظر روانشناسی توی روحیه فردو اطرافیانش انکارناپذیره
یه خانم چادری وقتی چادرش مشکی هستش باید از لباسای رنگی و متنوع استفاده کنه
هم زیبایی و متعادل بودن چادری بودنو نشون میده
هم میتونه باعث جذب افراد غیرچادری به چادر بشه
چه بسا غیرچادری ها فکرمیکنن چادر مانع شیک پوشی و زیبایی خانم میشه
که با یه آراستگی مناسب میشه عکسشونشون داد
لطفا ازاین افراطها که اینجوری اسلام رو زمین گیرکرده دست بردارین
ممنون از تذکرتون اما می خوام چند نکته رو یاداور باشم: توی این تاپیک اگه تمام جواب ها رو چک کنید که از طرف من بوده من برای لباس رنگی پوشیدن لباس زیر چادر اشکال نگرفتم. نگفتم فقط مخصوص خانمها و اقایون رو هم مصداقش قرار دادم. من مغز کلامم این بود که چادر رو باید طوری گرفت که جلب توجه نکنه. شیطان ارام ارام و باسیاست دم برمی داره برای گمراهی ادم:bye1:

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"
ممنون از تذکرتون اما می خوام چند نکته رو یاداور باشم: توی این تاپیک اگه تمام جواب ها رو چک کنید که از طرف من بوده من برای لباس رنگی پوشیدن لباس زیر چادر اشکال نگرفتم. نگفتم فقط مخصوص خانمها و اقایون رو هم مصداقش قرار دادم. من مغز کلامم این بود که چادر رو باید طوری گرفت که جلب توجه نکنه. شیطان ارام ارام و باسیاست دم برمی داره برای گمراهی ادم:bye1:

جناب اگه توجه کنین یه خانم چادری هرکاری کنه بالاخره یه خورده از لباسش بیرون میوفته
ولی وقتی حجابش کامله
دیگه معنی این حرفا رونمیفهمم
مگه اینکه برگردیم به دوره های قبل خانما با نقاب بیان بیرون
اونموقع هم میگین نقاب بیشتر ادمو حساس میکنه که زیرش چه قیافه ای هست
:1:

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
جناب اگه توجه کنین یه خانم چادری هرکاری کنه بالاخره یه خورده از لباسش بیرون میوفته
ولی وقتی حجابش کامله
دیگه معنی این حرفا رونمیفهمم
مگه اینکه برگردیم به دوره های قبل خانما با نقاب بیان بیرون
اونموقع هم میگین نقاب بیشتر ادمو حساس میکنه که زیرش چه قیافه ای هست
:1:
بابا من نمیدونم چرا انقدر لقمه رو دور سرتون می پیچونید . من میگم طوری باشه که جلب توجه نکنه:1::bye1:

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"
بابا من نمیدونم چرا انقدر لقمه رو دور سرتون می پیچونید . من میگم طوری باشه که جلب توجه نکنه:1::bye1:

حرفای خودتونواگه مررورکنید
میبینید که هنوز نتونستید منظورتونوبرسونید
شمانوشتین روسری ولباس رنگی پس منظورتون کاملا روشن بود.....وجوابای ماهم گویاوواضح
اگه میخواین درمورد بدحجاب صحبت کنید این دیگه کاملا یه بحث جداست
لطفا موضعتونودرهربحثی کاملا روشن بیان کنید

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

من فکر میکنم این فقط تند روی افراطی باشه تا توجه به نکات!!

زیر چادر روسری آبی بپوشید ، زرد بپوشید ، سپید بپوشید هیچ مشکلی هم نداره ، هیچ مرجعی هم نگفته مورد داره که خانم رنگ آبی بپوشه ، (قرمز فرق داره ها بقیه رنگ ها)
حد و حدود رعایت بشه کافیه ، (حد و حدود شامل آرایش و نحوه پوشش و حرکت هم میشه.)

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
قابل توجه اونایی که میگن افراطی گری چند تا سوال داشتم؟ 1- مگه شیطان گام به گام ادم رو گول نمی زنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا