♦♦♦♦♦♦♦♦پیشنهاد خود شیفته های انجمن!♦♦♦♦♦♦♦♦

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"
خب باید اعلام کنم که گاهی خودشیفته بودن میتونه به آدم اعتمادبه نفس بده:D
پس مریم جون خودشیفتگی دراندازه معمولش نه تنها بد نیست خیلی هم عالیه
بروخوشحال باش:p

پس دوستان خودشیفته همگی بیاین اعلام کنین باافتخار:p

کارشناس برنامه:D

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
ميگم شما كه اينقدر لايك دوس داريد اين پست رو به هزار صفحه برسونيد همينطور ي لايك جمع ميكنيد ديگه به پستهاي مفيد زدن نيازي نداريد روزتون رو يه روزي شب ميكنيد سر شبم ((مثل:clock:اوني كه تو پيام م ميگم ))((خودمونيم خودم و خودش دوباره متوجه شديم چي گفتم ))) ميريد ميخوابيد :p

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
لطفا اینقدر اذیت نکنید این همسفر ما رو
مگه اشکالی داره؟؟؟؟
سلام:X_X:
صاحبش اومد!:D
اشکال نداره خواستم ثابت کنم خود شیفتگی ایشون رو:p
شما هم در جریانش باشین بد نیست!:67:

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
ميگم شما كه اينقدر لايك دوس داريد اين پست رو به هزار صفحه برسونيد همينطور ي لايك جمع ميكنيد ديگه به پستهاي مفيد زدن نيازي نداريد روزتون رو يه روزي شب ميكنيد سر شبم ((مثل:clock:اوني كه تو پيام م ميگم ))((خودمونيم خودم و خودش دوباره متوجه شديم چي گفتم ))) ميريد ميخوابيد :p
ما هر لایکی رو که دوست نداریم بعضی وقتا نیاز مبرم پیدا میکنم که خودمون پستای خودمونو لایک کنیم بازم حرفیه؟:p:67:
دارم برات ننه قد قد!;))

محبوب

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
خودشیفته نیستم :pاما آدما تا زمانی که برای خودشون ارزش قائل نشن نمی تونن برا دیگران هم ارزشی قائل بشن .:x پس اگه خودمو دوست داشته باشم می تونم دیگران رو هم دوست داشته باشم:D

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
خودشیفته نیستم :pاما آدما تا زمانی که برای خودشون ارزش قائل نشن نمی تونن برا دیگران هم ارزشی قائل بشن .:x پس اگه خودمو دوست داشته باشم می تونم دیگران رو هم دوست داشته باشم:D

سلام محبوب جان، معلومه یه چند واحدی روان شناسی پاس کردیا:67:

با این حساب من برای دیگران خیلی ارزش قائلم:p:D

بالا