ازادی یک شرور به دستور مقام معظم رهبری !!

مفردمذکرغائب

کاربر فعال
"بازنشسته"

حافظان امنیت کشور، همواره درصدند تا تروریست ها و اشرار عامل ناامنی را در چنگال قانون گرفتار کنند. چندین سال پیش یکی از این اشرار توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر می شود. اما پس از دستگیری و اطلاع یافتن رهبر معظم انقلاب از ماجرا، ایشان دستور به آزادی این شرور می دهند. یکی از سرداران بزرگ سپاه در بیان جزئیات این واقعه می گوید:

سالها به دنبال یکی از اشرار بزرگ سیستان و بلوچستان بودیم. این شرور هم در مسأله قاچاق مواد مخدر فعالیت زیادی داشت و هم تعداد زیادی از پاسداران را به شهادت رسانده بود. بالاخره توانستیم با روشهای پیچیده اطلاعاتی او را به منطقه ی خاصی برای مذاکره دعوت کنیم. پس از ورود او و همراهانش به آنجا دستگیرشان کردیم و به زندان انداختیم. خیلی خوشحال بودیم. او کسی بود که می توانست حکم قضایی اش مثلا پنجاه بار اعدام باشد.

در جلسه ای که خدمت مقام معظم رهبری رسیده بودیم، این مسأله را مطرح کردم و خبر دستگیری و شرح ما وقع را به ایشان گفتم و منتظر عکس العمل مثبت و خوشحالی ایشان بودم.

رهبر معظم انقلاب بلافاصله فرمودند:«همین الآن بگویید آزادش کنند»!!!

من بدون چون و چرا زنگ زدم و بلافاصله با تعجب بسیار زیاد پرسیدم: آقا! چرا؟ من اصلا متوجه نمی شوم که چرا باید این کار را می کردم؟ چرا دستور دادید آزادش کنیم؟

رهبری گفتند:«مگر نمی گویی دعوتش کردیم؟»

دستور اسلام است که اگر از کسی دعوت می کنی و مهمان توست، حتی اگر قاتل پدرت هم باشد حق نداری او را آزار دهی.

من بعد از این جمله خشکم زد و البته ایشان فرمودند:«حتما دستگیرش کنید.» چندی بعد ما هم در یک عملیات سخت دیگر دستگیرش کردیم.

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

فقط میتونم بگم امیدوارم به خاطر بی وفایی من و امثال من و کمکاریهامون خدا این نعمت رو از ما نگیره
همونطور که نعمت ولایت علی رو از کوفه گرفت و حجاج ابن یوسف رو نصیبشون کرد ..

الهی العفو

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
سلام
البته توی این تاپیک اون پاسدار عزیز حرفی از دعوت نزده..........به احتمال زیاد این خاطره ناقص هست...... چون برای مخاطب شبهات زیادی بوجود میاد.... چون اولا هیچوقت محارب و مفسد فی الارض رو دعوت نمیکنن یعنی اصلا لزومی نداره دعوت به مراسمی چیزی کنن......دوما مفسد فی الارض در اسلام حکمش مشخصه............ سوما قاتل حق خونش مربوط به اولیاء دم هست که نص صریح قرآن هست که میتونه قصاص کنه و.......
خلاصه اینکه جملات این تاپیک اگه واقعا به همین شکل باشه شبهات زیادی رو پدید میاره........حتم دارم ناقص هست.......وچون بی دلیل رهبری اقدامی نمیکنن....... و همواره از روی شرع و منطق فرمان میدن........

مفردمذکرغائب

کاربر فعال
"بازنشسته"
سلام
البته توی این تاپیک اون پاسدار عزیز حرفی از دعوت نزده..........به احتمال زیاد این خاطره ناقص هست...... چون برای مخاطب شبهات زیادی بوجود میاد.... چون اولا هیچوقت محارب و مفسد فی الارض رو دعوت نمیکنن یعنی اصلا لزومی نداره دعوت به مراسمی چیزی کنن......دوما مفسد فی الارض در اسلام حکمش مشخصه............ سوما قاتل حق خونش مربوط به اولیاء دم هست که نص صریح قرآن هست که میتونه قصاص کنه و.......
خلاصه اینکه جملات این تاپیک اگه واقعا به همین شکل باشه شبهات زیادی رو پدید میاره........حتم دارم ناقص هست.......وچون بی دلیل رهبری اقدامی نمیکنن....... و همواره از روی شرع و منطق فرمان میدن........

بالاخره توانستیم با روشهای پیچیده اطلاعاتی او را به منطقه ی خاصی برای مذاکره دعوت کنیم.

سلام داداش عرفان
احتمالا با دقت مطالعه نکردین !!
دعوت برا مراسم نبوده بلکه برا مذاکره بوده ....

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
سلام داداش عرفان
احتمالا با دقت مطالعه نکردین !!
دعوت برا مراسم نبوده بلکه برا مذاکره بوده ....

آها خب پس موضوع ایراد داشته.........چون وقتی میگه آزادی انگار اسیرش کرده بودن...........پس باید گفت میشد به راحتی دستگیرش کرد قضیه شده مثل عیادت ابن زیاد از هانی که جناب مسلم(ره) میتونست ابن زیاد رو به درک بفرسته......اما نتونست ناجوانمردی کنه...........

منم واسه همین گفتم حتما جملات تاپیک اشتباه و یا ناقص هست....................چون طور دیگه ای فکر کردم....... پس اون شرور هنوز دستگیر نشده بود........
تشکر از تاپیک قشنگتون داداش مفرد عزیز

بالا