تی شرت شهدا بر تن دختر بی حجاب + تصاویر

• نویسنده موضوع ARKA
  • تاریخ شروع

زینب

کاربر حرفه ای
"بازنشسته"
اینم راهیه واسه تبلغ
خب فک کردن بین بچه مذهبیا و ...... طرفدار پیدا میکنن
ظاهرا تا حدی موفق هم شدن
البته تا حدی:68:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
اینم راهیه واسه تبلغ
خب فک کردن بین بچه مذهبیا و ...... طرفدار پیدا میکنن
ظاهرا تا حدی موفق هم شدن
البته تا حدی:68:

سلام زینب جونمممممممم...خو منکه با هر کسی از هر کشوری که بیاد و اسم همت منو زنده کنه موافقم و اون طرفمو دوس خواهم داشت

زینب

کاربر حرفه ای
"بازنشسته"

سلام زینب جونمممممممم...خو منکه با هر کسی از هر کشوری که بیاد و اسم همت منو زنده کنه موافقم و اون طرفمو دوس خواهم داشت

منظورم شما نبودی الناز جان در کل گفتم . خو این مطلب که فقط اینجا نذاشتن تو خیلی سایتا گذاشن و طرفدار پیدا کرده

ولی خو مطمئنی قصدشون زنده نگه داشتن نام و یاد شهید همت و دیگر شهیدانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
منظورم شما نبودی الناز جان در کل گفتم . خو این مطلب که فقط اینجا نذاشتن تو خیلی سایتا گذاشن و طرفدار پیدا کرده

ولی خو مطمئنی قصدشون زنده نگه داشتن نام و یاد شهید همت و دیگر شهیدانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزدلم من از قصد واقعیشون خبر ندارم اما کلا خوش بینم بهشون...انشالا که قصدشون خوبه:53:

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
سلام آقا عرفان حالا چرا حرصت درمیاد؟؟؟حرص نخور کچل میشیا!!! خخخخ...نه همه ی یهودیا که بد نیستن! آدم خوب همه جا هست:D! حتی شاید اوباما هم به چشم خونوادش خوب باشه! و این دولت ماست که هی میگه اوباما اینجور و اونجور!!! خود وهب که مسیحی بود و یار امام حسین شد و شهید هم شد در حالیکه فقط 17 روز از عروسیش میگذشت!!! خب این مطمئنا پیش امام حسینه و توی بهشت!
شما اشتب متوجه شدی! من همه رو نگفتم درسته که ننوشتم منظورم همشون نیس چون فک کردم خودتون میفهمید منظورم چی بوده! که خب نگرفتین!=)):D

سلام .....والا شما گفته بودی یهودیا آدم نیستن.... نگفتی که بعضی یهودیا...... مثلا بگن مسلمونا....یعنی شیعه سنی و فرقه های دیگه رو در بر میگیره.... پس باید میگفتید صهیونیست ها که تنها شاخه ای یهودی ها هستند........بله خواهر:D

اون طوری گفتم که دوستان با مطلب شما ذهنیتشون درباره دین الهی یهود خراب نشه.....و همه یهودی ها رو به چشم دشمن نبینن...بلکه صهیونیستها و کسانی لجباز به کفر هستن رو به چشم دشمن ببینن.......مسلمان داریم که لجباز به کفره و ظاهرش اسلامیه..مسیحی هم داریم یهودی هم داریم....و تنها کسانی برای ما محترمند که قائل به وحدانیت الله تعالی و اعتقاد به روز قیامت باشند و اعمال صالح و انسان دوستانه داشته باشند......... اینها دوستان ما هستند......اگه اختلافی هم هست الله تعالی حکم خواهد کرد........:1:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام .....والا شما گفته بودی یهودیا آدم نیستن.... نگفتی که بعضی یهودیا...... مثلا بگن مسلمونا....یعنی شیعه سنی و فرقه های دیگه رو در بر میگیره.... پس باید میگفتید صهیونیست ها که تنها شاخه ای یهودی ها هستند........بله خواهر:D

اون طوری گفتم که دوستان با مطلب شما ذهنیتشون درباره دین الهی یهود خراب نشه.....و همه یهودی ها رو به چشم دشمن نبینن...بلکه صهیونیستها و کسانی لجباز به کفر هستن رو به چشم دشمن ببینن.......مسلمان داریم که لجباز به کفره و ظاهرش اسلامیه..مسیحی هم داریم یهودی هم داریم....و تنها کسانی برای ما محترمند که قائل به وحدانیت الله تعالی و اعتقاد به روز قیامت باشند و اعمال صالح و انسان دوستانه داشته باشند......... اینها دوستان ما هستند......اگه اختلافی هم هست الله تعالی حکم خواهد کرد........:1:
سلام، ینی میخوای بگی به الناز چه ربطی داره دیگه داش عرفان؟؟؟باشه حالتو توی اداره ی پلیس میگیرم...با کلاشینکف میفتم دنبالت دوتا گلوله هوایی هم میزنم و حالت گرفته میشه بعد رییست میندازتت زندان صحرایی خخخ:D

بالا