تی شرت شهدا بر تن دختر بی حجاب + تصاویر

• نویسنده موضوع ARKA
  • تاریخ شروع

ARKA

مدیر انجمن صندلی داغ
"بازنشسته"

ظهور۱۲ : این تصاویر مربوط به یک گروه هنری در شهر لندن انگلیس میباشد که قصدشان از این کار به نوعی ارج نهادن به شهدای کشورمان است.نام معرفی این تی شرت ها ” My hero – Ghahre mane man ” است .از دید شما این کار درست است و ارزش دارد ؟

My-hero-Ghahre-mane-man-3.jpg
My-hero-Ghahre-mane-man-4.jpg

My-hero-Ghahre-mane-man-6.jpg
My-hero-Ghahre-mane-man-7.jpg
My-hero-Ghahre-mane-man-8.jpg

منبع:تی نیوز

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
بنظر من اگه قصد زنده نگه داشتن یاد شهداست بله کاملن موافقم

فدایی رهبر

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
بنظر من اگه قصد زنده نگه داشتن یاد شهداست بله کاملن موافقم
من از این حرکت حمایت میکنم.چون باعث زنده شدن یاد شهدا در لندن هستن.دین ما و مسلمانان ویژگی هایی دارن که ممکنه حتی غیر مسلمانان ان را تبلیغ کنند.

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

ظهور۱۲ : این تصاویر مربوط به یک گروه هنری در شهر لندن انگلیس میباشد که قصدشان از این کار به نوعی ارج نهادن به شهدای کشورمان است.نام معرفی این تی شرت ها ” My hero – Ghahre mane man ” است .از دید شما این کار درست است و ارزش دارد ؟

My-hero-Ghahre-mane-man-3.jpg

My-hero-Ghahre-mane-man-4.jpg

My-hero-Ghahre-mane-man-6.jpg

My-hero-Ghahre-mane-man-7.jpg

My-hero-Ghahre-mane-man-8.jpg

منبع:تی نیوز

سلاااااااااااام آرکا جونم و سلام به همه ی شما عزیزان...منکه کاملا موافقم! عشـــــــــق که حجاب و غیر حجاب نداره!!! ینی آدم عاشق هم بین بی حجابا هست هم بین باحجابها...و نباید از هم جداشون کنیم! چون این دیگه ربطی به داشتن یا نداشتن حجاب نداره اینجا دیگه پای عشق در میونه،
وقتی پای عشق میاد وسط همه چی میره کنار...
البته آبجی لندنی خوبم ازت ممنونم که با پوشیدن این لباس با عکس قصد زنده نگه داشتن یادشونو داری از نیت خوبت ممنونم...

abshar

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

سلام
جالب بود .. دوتا مطلبه یک اینکه ایرانیای مقیم لندن ازین تی شرت ها استفاده میکنن دوم اینکه خود انگلیسی ها استفاده میکنن ..
تو حالت اول نظر خاصی ندارم .. بهر حال عرق به وطن و شهدا خیلی ظاهر با حجاب و بی حجاب نمیشناسه
و شاید خیلیا از شهدا بخاطر میهن پرستیشون یاد می کنن !

اما اگر یک انگلیسی با دین اسلام و غیر اسلام ازین ها استفاده کنه اونجا کمی جای بحث داره .. که اگر لازم دونستین میتونیم راجع بهش صحبت کنیم

:53:

ARKA

مدیر انجمن صندلی داغ
"بازنشسته"

سلام
جالب بود .. دوتا مطلبه یک اینکه ایرانیای مقیم لندن ازین تی شرت ها استفاده میکنن دوم اینکه خود انگلیسی ها استفاده میکنن ..
تو حالت اول نظر خاصی ندارم .. بهر حال عرق به وطن و شهدا خیلی ظاهر با حجاب و بی حجاب نمیشناسه
و شاید خیلیا از شهدا بخاطر میهن پرستیشون یاد می کنن !

اما اگر یک انگلیسی با دین اسلام و غیر اسلام ازین ها استفاده کنه اونجا کمی جای بحث داره .. که اگر لازم دونستین میتونیم راجع بهش صحبت کنیم

:53:

من به شخصه خوشحال میشم درمورده نکته دوم نظرتو بشنوم ابشار جان
ss%20%284%29.gif

abshar

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

ارکای عزیز
به نظر بنده اگر یک انگلیسی مسلمان ازین تی شرت ها استفاده کنه میشه به این فکر کرد از شهدای ما بعنوان اسطوره های مسلمان یاد میکنند .. مثلا ممکنه تی شرت زین الدین زیدان که ی فوتبالیست بنام هست رو هم با همین افتخار برتن کنن
چراکه دارن به همه اعلام میکنن این ها نمونه هایی از اسطوره های مسلمان هستند .. یعنی به نوعی همون حسی که دیگران راجع به خواننده های محبوب یا هنر پیشگان دارن این افراد بخاطر داشتن اون فصل مشترک با شهدامیان و از تی شرت های تصاویرشون استفاده میکنن که بگن ما هم طرفدار این طرز فکریم ! که البته در اکثر مواقع تو کشورهای غربی این حالت با اگاهی همراهه بنابراین ارزشمنده

اما گاهی ممکنه یک انگلیسی غیر مسلمان ازین تی شرت ها استفاده کنه .. این حالت درست شبیه اینه که یک ایرانی بیاد و از تی شرت با تصویر انیشتین یا گاندی یا مثلا بروس لی و .. استفاده کنه .. خب اینجا بنظر بحث علاقه یا مد بیشتر مطرح میشه تا شناخت و انگیزه های معنوی .. البته هستن کسانی که طرفدار علم و آزادیخواهی باشن و به اون خاطر ازین ها استفاده کنن اما غالب گرایش های این گروه ازین دسته اند ..

میدونم که خیلی طولانی صحبت کردم . ببخش خواهر عزیز
:1::53:

مائده سادات

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام
اصلا با این قضیه موافق نیستم....اونم تن همچین افرادی...که اصلا نمیدونن شهید و شهادت یعنی چی؟.. واقعا که...این یعنی آخر بی غیرتی
خدا به را ه راست هدایتشون کنه

ARKA

مدیر انجمن صندلی داغ
"بازنشسته"
سلام
اصلا با این قضیه موافق نیستم....اونم تن همچین افرادی...که اصلا نمیدونن شهید و شهادت یعنی چی؟.. واقعا که...این یعنی آخر بی غیرتی
خدا به را ه راست هدایتشون کنه

شاید ندونن شهادت و شهید شدن ینی چی ولی فرض کنیم به عشق وطنشون اینارو تنشون کردن.بنظرتون اگ اینجور باشه بازم کارشون قابل ستایش هس یا نه؟

ارکای عزیز
به نظر بنده اگر یک انگلیسی مسلمان ازین تی شرت ها استفاده کنه میشه به این فکر کرد از شهدای ما بعنوان اسطوره های مسلمان یاد میکنند .. مثلا ممکنه تی شرت زین الدین زیدان که ی فوتبالیست بنام هست رو هم با همین افتخار برتن کنن
چراکه دارن به همه اعلام میکنن این ها نمونه هایی از اسطوره های مسلمان هستند .. یعنی به نوعی همون حسی که دیگران راجع به خواننده های محبوب یا هنر پیشگان دارن این افراد بخاطر داشتن اون فصل مشترک با شهدامیان و از تی شرت های تصاویرشون استفاده میکنن که بگن ما هم طرفدار این طرز فکریم ! که البته در اکثر مواقع تو کشورهای غربی این حالت با اگاهی همراهه بنابراین ارزشمنده

اما گاهی ممکنه یک انگلیسی غیر مسلمان ازین تی شرت ها استفاده کنه .. این حالت درست شبیه اینه که یک ایرانی بیاد و از تی شرت با تصویر انیشتین یا گاندی یا مثلا بروس لی و .. استفاده کنه .. خب اینجا بنظر بحث علاقه یا مد بیشتر مطرح میشه تا شناخت و انگیزه های معنوی .. البته هستن کسانی که طرفدار علم و آزادیخواهی باشن و به اون خاطر ازین ها استفاده کنن اما غالب گرایش های این گروه ازین دسته اند ..

میدونم که خیلی طولانی صحبت کردم . ببخش خواهر عزیز
:1::53:

مرسی عزیزم.اتفاقا خیلی جامع و کامل گفتی.ممنونم :53:

بالا