من به رابطه با آمریکا خوشبین نیستم...

• نویسنده موضوع ali04
  • تاریخ شروع

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
13920713_0524124.jpg

امام خامنه ای:
ما از تحرك ديپلماسي دولت حمايت ميكنيم و به تلاش ديپلماسي اهميت ميدهيم و از آنچه در سفر اخير بود حمايت ميكنيم.
البته برخي از آنچه در سفر نيويورك پيش آمد به نظر ما بجا نبود، لكن ما به هيئت ديپلماسي دولت عزيزمان خوشبين هستيم، ولي به آمريكاييها بدبينيم. دولت آمريكا غيرقابل اعتماد و خودبرتربين و عهدشكن است و دولتي در تصرف شبكه صهيونيسم بين المللي است كه بخاطر صهيونيستها مجبور است با رژيم غاصب مماشات كنند و نرمش نشان دهند.
ما تهديدهاي مكرر و مشمئز كننده دشمنان ملت ايران را ميشنويم و پاسخ ما به هرگونه شرارتي عليه ملت ايران پاسخي جدي و سخت خواهد بود.

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
امام خامنه ای:
سالهاست كه میگويند میخواهيم مذاكره كنيم. اين يک فرصتى نيست كه براى ما به وجود آوردند. من اول سال گفتم كه خوشبين نيستم. در مسائل خاص، مذاكره را منع نمیكنم... ليكن من خوشبين نيستم. چون تجربهى من اين را نشان میدهد. آمريكائىها، هم غيرقابل اعتمادند، هم غير منطقىاند، هم در برخوردشان صادق نيستند.

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"

دوستان پیشنهاد میکنم منتظر بیانات مقام معظم رهبری باشیم و پیش داوری ها رو کنار بذاریم .مطمئنا برخلاف دولت های گذشته حرکت دولت فعلی با هماهنگی قبلی رهبری معظم انجام شده و جای هیچ گونه نگرانی ای نیست .
آقای روحانی در شورای امنیت بسیار مقتدر و رسا از مواضع جمهوری اسلامی حمایت کردند و حق ملت رو ادا کردند . لذا تا زمانی که رهبری بیانی مبنی بر اشتباه رییس جمهور و وزراشون نداشتند نباید قضاوت عجولانه کرد .
خواهشم اینه بدون تعصب با قضایا برخورد کنیم .

متشکرم
:53:

حرف های من به شخصه تمامیش از کلام رهبری بود وچیزی جز اون نبود
اما امروز صحبت های آقا رو هم شنیدیم

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
فرمایشات امروز مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش در تبیین ماهیت پلید دولت آمریکا تایید و تنفیذ مجدد شعار اصولی انقلاب ما یعنی "مرگ بر آمریکا" است و مادامی که دولت مردان آمریکایی به این سیاست خصمانه و مزورانه علیه ملت سرفراز ایران اسلامی ادامه دهند این شعار همچنان در سراسر وطن عزیزمان طنین انداز خواهد بود!

99356.jpg

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
جمهورى اسلامى هيچ رودربايستى با هيچ دولتى ندارد؛ ليكن دولتى كه دستش از منابع عظيم مالى و انسانى كشور قطع شده بود و هرچه توانست توطئه كرد، دولت آمريكا بود. سى سال دولت #آمريكا عليه نظام جمهورى اسلامى و عليه ملت #ايران توطئه كرده، ضربه زده، تدابير گوناگون انديشيده؛ هر كار توانسته كرده.
اگر شما فكر كنيد يك كارى بود كه #آمريكائىها ميتوانستند بكنند و نكردند، بدانيد كه چنين چيزى نيست؛ هر كار ممكن بوده، كردهاند.
گاهى هم حرفهاى بهظاهر آشتىجويانهاى در اين مدت زدند؛ اما هر وقت كه لبخندى به روى مسئولين جمهورى اسلامى زدند، وقتى دقت كرديم، ديديم خنجرى در پشت سرشان مخفى كردهاند؛ از تهديد دست برنداشتهاند؛ نيتشان عوض نشده است. خندهى تاكتيكى، لبخند و روى خوش تاكتيكى، فقط بچهها و كودكان را فريب ميدهد.
يك ملت بزرگ با اين تجربه، و مسئولين برگزيدهى يك چنين ملتى، اگر فريب بخورند، خيلى بايد سادهلوح باشند؛ يا بايد سادهلوح باشند، يا بايد غرق در هوى و هوس باشند؛ دنبال زندگى راحت و خوش و همراه با عافيت باشند؛ بخواهند با دشمن بسازند. والّا اگر مسئولين كشور باهوش باشند، دقيق باشند، مجرب باشند، پخته باشند، دل در گرو منافع ملت با همهى وجود داشته باشند، گول لبخند را نميخورند.

بيانات #حضرت_ماه در ديدار دانشآموزان در آستانه 13 آبان1388/08/12

FlagBurn.jpg

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
تماس تلفنی با اوباما و مذاکره ظریف با جان کری بجا نبود (براستی عمار واقعی ایشونند)

آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید ، امروز در پایان درس خارج فقه خودکه در مسجد اعظم برگزار شد، با اشاره به فرازهایی از نهج البلاغه اظهار کرد: جایزنیست انسان تن به اسارت بدهد، باید تا آخرین قطرات خون از دین دفاع کرد.
اسلام عزت و احترام مسلمانان را میخواهد بنابراین نمی خواهد ذلت و خواری در میان مسلمانان وجود داشته باشد.
همان طوری که مقام معظم رهبری گفتند، آمریکا دارای دو خصلت خود بزرگ بینی و تحت سلطه اسرائیل است که با وجود این دو ویژگی هیچ وقت نمی تواند با ما کنار بیاید. اوباما را صهیونیستها برسر قدرت آورده اند و بنابراین نمی تواند بدون اجازه آنها کاری انجام دهد.
باید مسلمانها و حوزههای علمیه و همه مردم بیدار باشند، عزت اسلامی خود را حفظ کرده و از دوگانه برخورد کردن آمریکا شیطان بودن آن را بشناسند.

منبع: جهان نیوز

Ayatullah%2Bnori1.jpg

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
imam-khamenei.jpg

حجت الاسلام ماندگاری:
به *مقام* معظم رهبری گفتم فلسفه چفیه شما چیست؟
فرمودند:
دوستان اگر می دانستند که دشمن چگونه آماده شده است برای زمین زدن نظام واسلام،هیچگاه حالت رزم را از خودشان دور نمی کردند!

سلامتی امام زمان(عج) و نایب بر حقش امام خامنه ای صلوات

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
شما می خواهید اسلحه را مقابل ملت ايران بگیرید؛ بگویید یا مذاکره کن یا شلیک می کنم.

امام خامنه ای
91/11/19

fb179dbf-40b2-4a02-aedc-2c0324ef1e9c

بالا