کنسرو کرم، سوسک و عقرب .سرشار از ویتامین!!!!!!!!!

زینب

کاربر حرفه ای
"بازنشسته"
IMG12313657.jpg

به گزارش سرویس علمی جام، سایت دیلی میل نوشت: کنسرو حشرات که شامل کرم، سوسک، جیرجیرک و عقرب می باشد هم به بازار آمد. شما می توانید یک کنسرو حشرات را به قیمت 25 پوند خریداری کنید.
اکنون دو میلیون نفر در دنیا به خاطر رژیمی که دارند از حشرات تغزیه می کنند. اکنون شهروندان انگلیسی از اینکه کنسرو حشرات هم به بازار آمده است اظهار خوشحالی کرده اند.

01(261).JPG
02(209).jpg
03(153).jpg
04(104).jpg
05(88).jpg

06(70).jpg

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
دقت کنید از بس اینا رو خوردن صورتشون خال خالی شده.....:31:

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
زینب جان دستت درد نکنه ولی یکی آهنگ میذاره بقیه حال میکنن:48: تو هم این حشراتو گذاشتی حالمونو بهم زدی من یکی که .....:D39:

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
زینب جان دستت درد نکنه ولی یکی آهنگ میذاره بقیه حال میکنن:48: تو هم این حشراتو گذاشتی حالمونو بهم زدی من یکی که .....:D39:

آبجی زینبم همه مطالب علمی و روز دنیا رو در نظر میگیرن
خب یه کم ذائقتونو تغییر بدین مریم ناز نازی
:D

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
آبجی زینبم همه مطالب علمی و روز دنیا رو در نظر میگیرن
خب یه کم ذائقتونو تغییر بدین مریم ناز نازی
:D
آخه ناجی جون من ذائقم با سوسکو عقرب سازگار نیست!!!!!!!!!ای کلک نکنه تو مصرف میکنی لو نمیدی؟:p

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
آخه ناجی جون من ذائقم با سوسکو عقرب سازگار نیست!!!!!!!!!ای کلک نکنه تو مصرف میکنی لو نمیدی؟:p

من از 100 متری زنده هاشون رد نمیشم کلا
یعنی خب اونا هم جرات ندارن از جلو من رد بشن خب:p به خاطر جیغ فرا بنفش
چه برسه به کنسروشون :31:

عطیه سادات

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
والا اون جاهاییکه نون گندم دونه فلان قدر تحت نظر اداره ..........بوق .............بوق 2 وبوق 3 و.........میخورن اون حال وروزشونه ...
وااااااااااااااای به حال اینا !!

:68:آخرازمونه دیگه خدا آخر عاقبت کارمونو بخیر کنه !:43:
صدای آمممممممممینارو نمیشنم !!!!:63:

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
IMG12313657.jpg

به گزارش سرویس علمی جام، سایت دیلی میل نوشت: کنسرو حشرات که شامل کرم، سوسک، جیرجیرک و عقرب می باشد هم به بازار آمد. شما می توانید یک کنسرو حشرات را به قیمت 25 پوند خریداری کنید.
اکنون دو میلیون نفر در دنیا به خاطر رژیمی که دارند از حشرات تغزیه می کنند. اکنون شهروندان انگلیسی از اینکه کنسرو حشرات هم به بازار آمده است اظهار خوشحالی کرده اند.

01(261).JPG
02(209).jpg
03(153).jpg
04(104).jpg
05(88).jpg

06(70).jpg

مرده با چه اشتهایی داره میخوره اون حشره روووووووو:38: به جز سوسک که چندشه ، شاید بقیشون واقعا خوشمزه باشه:p4:

بالا