!! به این میگن تحمل !!

*ArEzOo*

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
میدونید درد زایمان یعنی چی ؟؟

درد زایمان را از سخت ترین و شدیدترین دردها دانسته اند؛ دردی که ناچار برای به دنیا آمدن هر انسان، زنی تحمل می کند.

یک انسان در حالت طبیعی می تواند تا ۴۵ واحد درد را تحمل کند.

۴۵ واحد آستانه تحمل درد نامیده می شود و پس از آن سیستم عصبی بدن به صورت اتوماتیک برای حذف این فشار بر مغز روشی را متناسب با شرایط اتخاذ می کند که یکی از این روش ها می تواند بیهوشی و غش باشد.

جالب این که یک زن هنگام زایمان دردی معادل ۵۷ واحد را احساس و تحمل می کند. در واقع این میزان درد، معادل شکسته شدن همزمان ۲۰ استخوان است.

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
این فقط یکی از علت هایی هست که بهشت زیر پای مادرانه

Mother_s_Day.jpg

devil black

بی وفــا
سلام آره من آدم خیلی فوضولی هستم خیلی مطالب میخونم برای اینکه اطلاعات عمومیم بره بالا جالتر از اینا این هست در زایمان زن بعد از هر زایمان 3 سال پیرتر میشه بخاطر همین فشار

پس بسلامتی مادری که سه سال عمرو خودشو میزاره تا ما به دنیا بیایم و 30سال عمرشو میزاره تا ما سر سامون بگیر واقعا هرکس دست بوس مادرش نباشه خیلی نامرده

محبوب

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام آره من آدم خیلی فوضولی هستم خیلی مطالب میخونم برای اینکه اطلاعات عمومیم بره بالا جالتر از اینا این هست در زایمان زن بعد از هر زایمان 3 سال پیرتر میشه بخاطر همین فشار

پس بسلامتی مادری که سه سال عمرو خودشو میزاره تا ما به دنیا بیایم و 30سال عمرشو میزاره تا ما سر سامون بگیر واقعا هرکس دست بوس مادرش نباشه خیلی نامرده

خیلی عالی بود . مادرت باید افتخاره کنه که چنین فرزند با معرفت و مهربانی را تربیت کرده :53:

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
خیلی عالی بود . مادرت باید افتخاره کنه که چنین فرزند با معرفت و مهربانی را تربیت کرده :53:
شنیدن کی بود مانند دیدن:D،نمیدونی محبوب چیزی که ندیدی نباید بگی:pاز کجا انقد مطمئنی؟!/:)

محبوب

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
شنیدن کی بود مانند دیدن:D،نمیدونی محبوب چیزی که ندیدی نباید بگی:pاز کجا انقد مطمئنی؟!/:)

من مادر دوتا پسرم :p همین که به زبون هم آورده بشه برای ما مادران کافیه :53: خیلی زیاد مطمئنم افرادی که به زبون بیارن بامعرفت و مهربونن :x

بالا