لطفا راهنماییم کنید.....؟؟؟؟؟

mohadese

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
سلام به دوستان خوب انجمن منجی دوازدهم
خوبید؟؟؟؟
من لپ تاپ سونی خریدم 1 هفته پیش ولی ی مشکل ویندوز داشت به دستم نرسیده هنوز این مشکلش این بود که ویندوز 8 اورجینال خودش میخواست بریزه نمیتونست و مشکل داشت حالا وقتی میخواد درایو ها رو پارتیشن بندی کنه ویندوز پاک میشه....حالا فهمیده که لپ تاپایه سونی جدید فقط روش ی درایو c داره و قابل پارتیشن بندی نیستن حالا میخواستم بدونم همه لپ تاپایه سونی این عیب رو دارن یا نه؟؟؟؟نمیدنم چکارکنم میه راهنماییم کنید؟؟؟
ممنون دوستان :53::gol:

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
سلام به دوستان خوب انجمن منجی دوازدهم
خوبید؟؟؟؟
من لپ تاپ سونی خریدم 1 هفته پیش ولی ی مشکل ویندوز داشت به دستم نرسیده هنوز این مشکلش این بود که ویندوز 8 اورجینال خودش میخواست بریزه نمیتونست و مشکل داشت حالا وقتی میخواد درایو ها رو پارتیشن بندی کنه ویندوز پاک میشه....حالا فهمیده که لپ تاپایه سونی جدید فقط روش ی درایو c داره و قابل پارتیشن بندی نیستن حالا میخواستم بدونم همه لپ تاپایه سونی این عیب رو دارن یا نه؟؟؟؟نمیدنم چکارکنم میه راهنماییم کنید؟؟؟
ممنون دوستان :53::gol:

عزیزم نه لپ تاپ سونی تا جایی که میدونم اینطوری نییست اما شاید جدیداش اینطوری شده!

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
سلام این سوال رو از فروشگاه های مجاز یا سایتشون میتونید سوال کنید
ولی اگر اینجور که میگید باشه واقعا به درد نمیخوره و به نظرم این عدم ناتوانی شخص بوده نه اینکه لپ تاپ چنین مشکلی داشته باشه.

حتی میشه گفت غیر ممکنه چون شما اطلاعاتتون باید یه درایو دیگه ای ذخیره بشه.

mohadese

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
خب 2 بار طرف فرستاده تهران ولی وقتی میخواد از ویندوز ایمیج بگیره پارتیشن بندی کنه ویندوز پاک میشه و نمیتونه از شرکتشم پرسیده گفتن حالا نمیدونم چ ب دروغ چ راست.....گفته ب ما که مال خود لپ تاپ سونی است:(
من خیلی اعصابم خورده....

بالا