*&*نشان سبز*&*

ضحا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"

:god9:

DSC00024.JPG

نشان سبز

فرزندم مرضیه هنگام تولد (۱۳۵۵) یکی از پاهایش از زانو به پایین کج بود. من غیر از او چهار فرزند دیگر داشتم، یک پسر و سه دختر که او چهارمین دخترم بود و هنگام تولد آشنایان به من میگفتند که حتماً ناشکری کردهای ولی همیشه و در همه حال شکرگزار خدای متعال بوده و هستم. خلاصه پس از مراجعه به پزشکان مختلف گفتند: باید پایش را گچ گرفته تا شاید پایش صاف شود ولی پس از سه ماه وقتی گچ پای نوزاد را باز کردند هیچ تغییری نکرده بود و دکترها گفتند: هیچ فایدهای ندارد و پایش به همین حالت باقی خواهد ماند و من و خانوادهام مدتی ناراحت و پریشان بودیم تا اینکه تصمیم گرفتیم مرضیه را به مشهد بیاوریم و موقع حرکت از اصفهان به مشهد، همه فامیل میگفتند: آخر چطور پایی که کج میباشد را امام رضا(ع) صاف میکند ولی ما با این حال او را به مشهد آوردیم و قصد ده روزه کردیم تا ده روز، هر روز مرضیه را به حرم میبردم و دخیل میبستم. روز دهم بچهام را به حرم بردم و گریه بسیار کردم و گفتم یا امام رضا(ع) شفای بچهام را از تو میخواهم و بعد نماز حاجتی خواندم و با گریه بسیار از خود بیخود شدم و خوابم برد. خواب دیدم که آقایی نورانی با شالی سبز به کنارم آمد و طناب را از پای بچه باز کرد و گفت: بلند شو که زایر کوچک من، زیر دست و پای له شد، ناگهان با همهمه مردم به خود آمدم و دیدم که طفلم نیست و طنابها با چندین گره که به پای بچه زده بودم باز شده و بچهام را روی دست خادمان امام رضا بود دیدم که او را به

علت کسرت جمعیت از محل دور کردند پس از اینکه او را به من دادند گفتند که امام رضا نشان سبزی به صورت اثر انگشت بر روی زانوی او گذاشته بود و اگر این نشان را به نامحرم نشان ندهید همیشه باقی است و ما با شکر خداوند از مشهد به اصفهان حرکت کردیم. وقتی دوباره او را جهت معاینه به پزشک قبلی نشان دادیم آن دکتر با مقایسه عکسهای قبلی که از پای او گرفته بودیم، گفت: هیچ اشکالی در پای او وجود ندارد و واقعاً به صورت معجزهآسا و باور نکردنی پای او کاملاً سالم است.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی

:joda28::joda28::joda28:

بالا