بچه ها تا حالا دقت کردین تنها امامی که وفات نداره همین امام زمــــــــان علیه السلام عزیز دلمونه؟

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
97483809566724715501.jpg

سلام بچه ها تا حالا دقت کردین تنها امامی که وفات نداره همین امام زمــــــــان علیه السلام عزیز دلمونه؟؟؟؟؟خداییش تا حالا بهش فک کردین؟؟؟؟؟
پس چرا نسبت بهش انقد بی معرفتیم و جویای حالش اونجور که باید
نیستیم؟؟؟؟آره همه ی ما با زبونمون واسه اومدنش دعا میکنیم اما از ته قلبمون چی؟؟؟از ته قلبمون و وجودمونم دعا میکنیم؟؟؟به قول امام زمانمون
چرا ماها تا چشممون به یه جای زیارتی میفته زود واسه خودمون دعا میکنیم؟؟؟یا زن میخوایم یا شوهر یا بچه یا پول!!!!
اما واسه آقای مهربونمون و سلامتی و ظهورش دعا نمیکنیم؟؟؟
چقد ما میتونیم پست باشیم؟؟؟تا این حد؟؟؟که دل آقامونو با کارا و حرفامون بشکونیم؟؟؟جوابشو چی میخوایم بدیم؟؟؟بچه ها کاش انقد به فکر دنیا و مالش نبودیم! آخه
ینی چی؟؟؟؟تا کی دنبال پول و خونه و ماشین و تریپای آنچنانی و موبل 2 ملیونی و آرایش عجیب غریب
و لباسای جلب باشیم و دنبالش بدوئیم و برده اش باشیم؟؟؟
بسه دیگه...تا کی امام زمانمون باید غریب باشه؟؟؟من میدونم دل امام زمانو خیلی شیکوندم...خیلی از خودم رنجوندمش قربونش بشم!!! میخوام جبران کنم همه ی کارا و حرفای بدیو که زدم و ایشون ازم ناراحت شده!!! خداکنه به مدد خدا و امام زمانم بتونم!!
دوستان امام زمانمون زندست...شهید نشده هنوز!! امام حسین عزیزمون که 1400 سال پیش تقریبا شهید شده رو دیدین چه جوری و چقد دوسش داریم؟؟؟با اینکه شهید شده؟؟؟ولی
ما حاضریم جونمونم براش بدیم و تا ابد در غمش گریه میکنیم و هر وقت اسمش میاد اشکمون درمیاد...
یه روزی نامردای کربلا امام حسین و خونوادشو اونجور بی رحمانه و ظالمالنه کشتن!!! اما امام زمانمون که زندست!! پس چرا ماهام داریم کاری رو با امام زمانمون میکنیم که توی کربلا دشمنا با امام حسین و خونوادش کردن؟؟؟انصافه که امام زمانمون انقد دلش ناراحت باشه؟؟؟درسته؟؟؟یکم فک کنیم بهتره

بالا