**********تــــرین های انجمن منــــجــــی**********

• نویسنده موضوع BARAN
  • تاریخ شروع

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام باجی جونم، چیه؟؟؟مگه شک داری در اینکه من سربه زیرترین آدم اینجام؟؟؟؟خخخخخخخخخخ=))=))=))من هم ساکتم هم سربه زیر و هم مظلوم!!!:))
تو همه چی ترین منجی هستی خوب شد؟!!!!!!!!!!!!:p

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

الکی سپاس بزن ترین : سرکار خانم محبوب!!!

پ.ن : خداییش پست ها رو میخونید سپاس میزنید؟! از اول تا آخر تاپیک رو یک تیک میزنید که! :D

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
بسم رب الحسین .. .

الکی سپاس بزن ترین : سرکار خانم محبوب!!!

پ.ن : خداییش پست ها رو میخونید سپاس میزنید؟! از اول تا آخر تاپیک رو یک تیک میزنید که! :D

کسی به دوست من مجبوب توهین نکنه!!:-p
بیا محبوب بیا دیگه پستاشونو لایک نکن!!!;-)
واقعا که جای تشکر....

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
کسی به دوست من مجبوب توهین نکنه!!:-p
بیا محبوب بیا دیگه پستاشونو لایک نکن!!!;-)
واقعا که جای تشکر....

بسم رب الحسین .. .
توهین؟!!

فقط یه انتقاده ، وقتی از اول تا آخر پست ها سپاس زده میشن دیگه سپاس زدن اون شخص برای مخاطب ارزش چندانی نداره.

سپاس در واقع نوعی موافقته اما وقتی برای همه ی پست ها زده بشه ارزشش رو از دست میده.

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام داداچ منتظر من، خوب بیدی؟؟؟الان این علامتا ینی چی؟؟؟چرا اشکال هندسی در میاری با لبات؟؟؟؟خخخ خو مثل همیشه حرف بزن دیــــــــگ(به قول خودت که همیشه دیگه هات این شکلی هستن دیگ)خخخخ=))=))=))اگه مَردی بیا با من مقابله کن خخخخ:D

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

بسم رب الحسین .. .
توهین؟!!

فقط یه انتقاده ، وقتی از اول تا آخر پست ها سپاس زده میشن دیگه سپاس زدن اون شخص برای مخاطب ارزش چندانی نداره.

سپاس در واقع نوعی موافقته اما وقتی برای همه ی پست ها زده بشه ارزشش رو از دست میده.
سلام وارنی، تو چرا انقد به بچه ها گیر میدی؟؟؟مث اینکه باید خودم دست به کار بشمااااااااااا:-w...اینکه میگی از اول تا آخر پستها که سپاس زده بشن دیگه ارزشی نخواهد داشت باید در جوابت عرض کنم که ماها چون اینجا با هم رفیق هستیم واسه همینم چه اون پستی که رفیقمون پست کرده بد باشه یا خوب ما باز لایک قشنگه رو میزنیم به عشق رفیق خودمون...مثلا من هر جا بتونم پستای کیانای عزیزمو لایک میزنم...یا مثلا واس مفرد و علی و منتظر و اینا رو...محبوب هم چون ما رو دوس داره میاد و از وقتش مایه میذاره تا دوستاشو خوشحال کنه حتی شده با یه لایک کوچولو...بنابراین این از لطف محبوب جونه که لایک میزنه<:-p

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام وارنی، تو چرا انقد به بچه ها گیر میدی؟؟؟مث اینکه باید خودم دست به کار بشمااااااااااا:-w...اینکه میگی از اول تا آخر پستها که سپاس زده بشن دیگه ارزشی نخواهد داشت باید در جوابت عرض کنم که ماها چون اینجا با هم رفیق هستیم واسه همینم چه اون پستی که رفیقمون پست کرده بد باشه یا خوب ما باز لایک قشنگه رو میزنیم به عشق رفیق خودمون...مثلا من هر جا بتونم پستای کیانای عزیزمو لایک میزنم...یا مثلا واس مفرد و علی و منتظر و اینا رو...محبوب هم چون ما رو دوس داره میاد و از وقتش مایه میذاره تا دوستاشو خوشحال کنه حتی شده با یه لایک کوچولو...بنابراین این از لطف محبوب جونه که لایک میزنه<:-p

بسم رب الحسین .. .

اینکه چرا گیر میدم خوب مشخصه دیگه وارنینگم چون!! یه دونه وارنینگ که بیشتر نیست!!
کلا هم رکم. کم کم آشنا میشید.

به شخصه وقتی سپاس زده میشه میرم ببینم به کدوم پستم سپاس زده شده
اما وقتی میبینم اول تا آخری خورده اصلا نمیرم نگاه کنم چون برام اهمیت نداره!! من سپاس رو به دیده ی موافقت با اون نوع پست و نوشتار حساب میکنم و رو اونا حساب میکنم برای نوشته های بعدیم.

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

اینکه چرا گیر میدم خوب مشخصه دیگه وارنینگم چون!! یه دونه وارنینگ که بیشتر نیست!!
کلا هم رکم. کم کم آشنا میشید.

به شخصه وقتی سپاس زده میشه میرم ببینم به کدوم پستم سپاس زده شده
اما وقتی میبینم اول تا آخری خورده اصلا نمیرم نگاه کنم چون برام اهمیت نداره!! من سپاس رو به دیده ی موافقت با اون نوع پست و نوشتار حساب میکنم و رو اونا حساب میکنم برای نوشته های بعدیم.
این نظر شخصی شماست...آورین که رک هستی...میگم اما من خودم وقتی میام یه پست رو میخونم و میام که با نقل قول جواب طرفمو بدم لایک میزنم و بعد جوابشو میدم و این ینی اینکه این پستو دیدم و خوندم=))

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام فدای تو نفسمممممممممم...آره عالی شد اگه چیز دیگه ای هم مونده بگوووووووووو شاد شیم:D
بامززززززززززززززززززززززززززززه ترین فردی که تو منجی دیدم تویی النااااااااااااااااااار>:d<

بالا