ســـــــــوووواااال

• نویسنده موضوع BARAN
  • تاریخ شروع

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
سلام بچه ها يه سوال خيلي جالب که شماها علاوه بر اين که بايد جوابي بايد براش داشته باشيد کمي ذهن خلاق هم ميخواد

يادمه اينو استادمون که تو دانشگاه گفت به کلي مغزمم هنگ کرد

ببينم کي ميتونه جواب بده

( راهنمايي:: به دقت سوال رو معني کنيد يه کلمه اشتباه که معني بشه کلي جواب هم غلط ميشه)

!?​
You ate forty bananas and it took you forty hours. You also bought ten computers for 5000 dollar. How many bananas have you eaten

اسونه هاا

عاطفه

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
=))این چی بودددددددددددددددددددددددد.موز و کامپیوترو وقت چه ربطی به هم دارن واااااااا!

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"
سلام بچه ها يه سوال خيلي جالب که شماها علاوه بر اين که بايد جوابي بايد براش داشته باشيد کمي ذهن خلاق هم ميخواد

يادمه اينو استادمون که تو دانشگاه گفت به کلي مغزمم هنگ کرد

ببينم کي ميتونه جواب بده

( راهنمايي:: به دقت سوال رو معني کنيد يه کلمه اشتباه که معني بشه کلي جواب هم غلط ميشه)

!?​
You ate forty bananas and it took you forty hours. You also bought ten computers for 5000 dollar. How many bananas have you eaten
اسونه هاا
درست معنی کردم ؟؟؟ شما 40 تا موز خوردید و 40 ساعت وقت گرفته این کار . شما 10 تا کامپیوتر با 5000 دلار خریدید . حالا شما چند تا موز خوردین ؟؟؟ آره ؟

عاطفه

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
درست معنی کردم ؟؟؟ شما 40 تا موز خوردید و 40 ساعت وقت گرفته این کار . شما 10 تا کامپیوتر با 5000 دلار خریدید . حالا شما چند تا موز خوردین ؟؟؟ آره ؟

آره اجی درسته ولی من اصن معنیشو نمیفهمم/:)

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"

معني تا حدودي درسته

معنيش :

شما چهل تا موز رو در مدت 40 ساعت خوردی ، همچنین شما 10 کامپیوتر رو با قیمت 5000 دلار خریدی ، حالا چندتا موز خوردی ؟!!!

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
جوابی نداره ...

You ate forty bananas and it took you forty hours

این جمله کاملا خرابه ... بجای You باید They بیاد:D

ببخشيد شما توي زبان ميخواي بگي تو يا شما ميگي they ???

معنيش :

شما چهل تا موز رو در مدت 40 ساعت خوردی ، همچنین شما 10 کامپیوتر رو با قیمت 5000 دلار خریدی ، حالا چندتا موز خوردی ؟!!!

بالا