امام رضا عجب رک حرف میزنه...!!!!!!!

Paradise

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
علامه محمد تقی جعفری می گفت: تو یکی از زیارتهام که مشهد رفته بودم به امام رضا گفتم , یا امام رضا؟ دلم می خواد تو این زیارت خودمو از نظر تو بشناسم که چه جوری منو ...می بینی. نشونه اشم این باشه که تا وارد صحنت شدم از اولین حرف اولین کسی که با من حرف می زنه من پیامتو بگیرم!

گفت:وارد صحن که شدم خانمم رو گم کردم. اینور بگرد، اونور بگرد، یه دفعه دیدم داره میره. خودمو رسوندم بهش و از پشت سر صداش زدم که کجایی؟
روشو که برگردوند دیدم زن من نیست!
بلافاصله بهم گفت : «خیلی خری»
حالا منم مات شده بودم که امام رضا عجب رک حرف میزنه!
زنه دید انگار دست بردار نیستم دارم نگاش می کنم گفت :

"نه فقط خودت پدر و مادر و جد و آبادتم خرن"
محمد تقی جعفری میگه: این داستانو برای شهید مطهری تعریف کردم تا ۲۰ دقیقه می خندید.

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
عالي بود دستتون دردنكنه:53::53::D

818

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
همچین چیزی یقینا صحت نداره، آخه اونی که یه ذره، حتی یه ذره با اخلاق حضرت آشنا باشه می دونه که گفتن همچین چیزی حتی از کسایی که جیره خور در خونه حضرت هستن هم بعیده دیگه چه برسه خود آقا

Paradise

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
همچین چیزی یقینا صحت نداره، آخه اونی که یه ذره، حتی یه ذره با اخلاق حضرت آشنا باشه می دونه که گفتن همچین چیزی حتی از کسایی که جیره خور در خونه حضرت هستن هم بعیده دیگه چه برسه خود آقا

داداش مهربون... من از صحت این جریان خبر ندارم ولی اون چیزی که مد نظر بوده تو این داستان این بوده که از ما بهترونشم هنوز خیلی جا دارن تا آدمیت... و این که نباید آدم از خودش مطمئن باشه...
ولی در کل فرمایش شما صحیحه منم قبول دارم تا حدودی...
:53:
ممنون که نظرتونو گفتید...
:53:

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
علامه محمد تقی جعفری می گفت: تو یکی از زیارتهام که مشهد رفته بودم به امام رضا گفتم , یا امام رضا؟ دلم می خواد تو این زیارت خودمو از نظر تو بشناسم که چه جوری منو ...می بینی. نشونه اشم این باشه که تا وارد صحنت شدم از اولین حرف اولین کسی که با من حرف می زنه من پیامتو بگیرم!

گفت:وارد صحن که شدم خانمم رو گم کردم. اینور بگرد، اونور بگرد، یه دفعه دیدم داره میره. خودمو رسوندم بهش و از پشت سر صداش زدم که کجایی؟
روشو که برگردوند دیدم زن من نیست!
بلافاصله بهم گفت : «خیلی خری»
حالا منم مات شده بودم که امام رضا عجب رک حرف میزنه!
زنه دید انگار دست بردار نیستم دارم نگاش می کنم گفت :

"نه فقط خودت پدر و مادر و جد و آبادتم خرن"
محمد تقی جعفری میگه: این داستانو برای شهید مطهری تعریف کردم تا ۲۰ دقیقه می خندید.

با سلام
معمولا داستانها و نقل قولهایی که از بزرگان میشه منبع یا سندی براش گفته میشه

بهر حال مقام علامه جعفری هم کم نیست.....

اگه منبع رو هم ذکر کنید ممنون میشیم.

Paradise

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
بالا