اینا به چیه خودشون میگن مرد؟!!!!

• نویسنده موضوع ضحا
  • تاریخ شروع

sinner

خودمونی
"منجی دوازدهمی"

آره جناب خون آشام بقيه فكر ميكنن چون من نميام اينجا موضوعات و مطالب مذهبي بنويسم يا اينكه هميشه دم از نا اميدي ميزنم و................... بقيه فكر ميكنن من چيكاره باشم يا از اينكه اومدم اين اسمو انتخاب كردم فكر ميكنن ديگه ته و ته و ته خلافم

بعدشم همين جا هم مشخص شد كه چقد به ظاهر آدما توجه ميكنن و بينشون فرق ميذارن ، چون فهميدن كه من زشتم اصلا كسي توجهي نميكنه ، واسه دلسوزي هم ميان همش روي چند تا دونه پستي كه گذاشتم سپاس ميذارن

از اين طرز برخورد بقيه ناراحتم

*Helma*

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
ببيند من يه سوال از شما مي پرسم شما بهش جواب بده

فرض بكنيد يه سفره غذا آماده كردن و توي اين سفره پره از غذاهاي رنگارنگ و مورد علاقه شما

شما فقط اجازه داري يكي از اين غذاها رو انتخاب كني و بخوري . حالا شما فرض كن يه تيكه نون و پنير هم توي اين سفره هست

حالا شما كدومش رو انتخاب ميكني ؟ اون غذاي مورد علاقه ات رو يا اون نون و پنيرو؟

مسلما غذای مورد علاقمو
ولی این دلیل نمیشه حرف شما درست باشه چون من اینجا به ظاهر غذا توجه نکردم اونی رو انتخاب کردم که دوست دارم
حالا من از شما میپرسم
اگه تو همین سفره غذایی باشه که خیلی دوستش دارین همراه با غذایی که ظاهر خیلی زیبایی داره ولی نمیدونین مزش چه جوریه
شما کدومو انتخاب میکنین؟
من غذایی رو انتخاب میکنم که دوسش دارم

sinner

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
تحقیقاتتون باید در سطح وسیع و آزمایش درستی باشه
یعنی نرید پیش صد نفر ...
باید درست و حساب شده باشه هر چیزی.

هميشه براي تحقيقات يه گروه كوچيك رو نمونه قرار ميدن از يه گروه بزرگ ، منم به خاطر اينكه به شماها ثابت كنم ، حتما انجامش ميدم حالا مي بينين :1:

818

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
آره جناب خون آشام بقيه فكر ميكنن چون من نميام اينجا موضوعات و مطالب مذهبي بنويسم يا اينكه هميشه دم از نا اميدي ميزنم و................... بقيه فكر ميكنن من چيكاره باشم يا از اينكه اومدم اين اسمو انتخاب كردم فكر ميكنن ديگه ته و ته و ته خلافم

بعدشم همين جا هم مشخص شد كه چقد به ظاهر آدما توجه ميكنن و بينشون فرق ميذارن ، چون فهميدن كه من زشتم اصلا كسي توجهي نميكنه ، واسه دلسوزي هم ميان همش روي چند تا دونه پستي كه گذاشتم سپاس ميذارن

از طرز برخورد بقیه ناراحتی؟؟!!
بارها تاپیک زدن یا خود شما تاپیکی زدی که مستقیم یا غیر مستقیم داری به شعور و فرهنگ خیلی ها بی احترامی میکنی
در ضمن کجای دین گفته ظاهر هرجور دلمون خواست باشیم و اشکالی نداره؟!
اگر ظاهر به هیچ عنوان مهم نبود پس چرا مثلا گفتن لباس فلان رنگ مستحبه و....
شما یه زمانی توی چت به گمنام منتظر میشناختن
کسی که همش از امام زمان میگفت
ولی از وقتی اومدی انجمنی که به اسم آقا هست همش داری از خودت میگی و داری غیر مستقیم به خانمها بی احترامی میکنی
بس کن تورو خدا

sinner

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
مسلما غذای مورد علاقمو
ولی این دلیل نمیشه حرف شما درست باشه چون من اینجا به ظاهر غذا توجه نکردم اونی رو انتخاب کردم که دوست دارم
حالا من از شما میپرسم
اگه تو همین سفره غذایی باشه که خیلی دوستش دارین همراه با غذایی که ظاهر خیلی زیبایی داره ولی نمیدونین مزش چه جوریه
شما کدومو انتخاب میکنین؟
من غذایی رو انتخاب میکنم که دوسش دارم

ميدونين من متاسفانه خدا زده پس كله ام ، توي اين همه غذاي خوشمزه شدم اون نون و پنيري كه يه گوشه سفره افتاه و كسي هم دلش نميخواد ازش استفاده بكنه ، درصورتي از اون نون و پنير استفاده ميشه كه ديگه غذايي نباشه و از روي اجبار ميان سراغ نون و پنير . من دوست ندارم كسي به اجبار و با اكراه قبولم كنه .

من ديگه برام فرقي نداره ، خيلي ببخشيدا حتي كوفت هم جلوم بذارن ميخورم :1:

*Helma*

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

اینم یه نمونه از قضاوت های نادرستتون
من یکی تا حالا اصلا همچین فکری راجع به شما نکردم و فکر نمیکنم هم کسی چنین فکری کرده باشه
من تنها فکری که راجع به شما کردم اینه که خیلی خیلی ناامیدین و این باعث شده خیلی روی قیافتون حساس بشین و زود هم قضاوت بکنین

818

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
در ضمن آقا سجاد شمایی که از وقتی اومدی انجمنی که مذهبی هست و فقط داری از ظاهر و قیافه میگی، ظاهرا مهمترین چیز دنیا و آخرت برا شما همین ظاهر و قیافه هست و اگر ظاهری زیبا داشتین معلوم نبود...

sinner

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
از طرز برخورد بقیه ناراحتی؟؟!!
بارها تاپیک زدن یا خود شما تاپیکی زدی که مستقیم یا غیر مستقیم داری به شعور و فرهنگ خیلی ها بی احترامی میکنی
در ضمن کجای دین گفته ظاهر هرجور دلمون خواست باشیم و اشکالی نداره؟!
اگر ظاهر به هیچ عنوان مهم نبود پس چرا مثلا گفتن لباس فلان رنگ مستحبه و....
شما یه زمانی توی چت به گمنام منتظر میشناختن
کسی که همش از امام زمان میگفت
ولی از وقتی اومدی انجمنی که به اسم آقا هست همش داری از خودت میگی و داری غیر مستقیم به خانمها بی احترامی میکنی
بس کن تورو خدا

من به شعور بقيه توهين نكردم شما اينجوري فكر ميكني ، من دارم نظرات و عقايد خودمو ميگم ، كه شايد هم بعضياش يا بيشترش اشتباه باشه
در ضمن قرار نيست تو بحث ها زود جوش بياري كه . داريم بحث ميكنيم شايد حرف من مورد تاييدت نباشه ولي نبايد يه چيزي رو بهم نسبت بدي كه خودت فكر ميكني
اولا اينكه ماها به واجبات خودمون هم عمل نميكنيم چه برسه به مستحبات . در ثاني من تا حالا تو هيچ جاي دينمون نديدم كه بگه چه جوري لباس بپوشين ، بله بعضيا از لباس ها و پوشش ها واقعا برازنده يه مسلمون نيست حتي مسلمون زباني

ولي من دلم ميخواد اينجوري بپوشم ،دليل نميشه كه باطنم خراب باشه يا به قول آقا عمار ريشه ام خراب باشه ، اين حرف اشتباهييه كه شما ميزني

در ضمن اون به قول خود ت گمنام منتظر مرده چون از بس گناه كرده ، ديگه اسمش رو هم نيار لطفا

بالا