«««« اعتراف نامه »»»»

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

پروردگارا....به اسم مبارکت ای الله...ای رحمن....ای رحیم...ای کریم....ای نگهدار....ای بزرگ....ای قدیم....ای بردبار...ای حکیم....ای خدایی که جز تو خدایی نیست...به تو پناه آوردم...
اعتراف میکنم که حق نعمتهای تو را نگه نداشتم....ببخش منو

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
پاسخ : «««« اعتراف نامه »»»»

پروردگار من......به نام مبارکت ای بزرگ بزرگان....ای اجابت کننده دعای مخلوق....ای بخشنده مرتبه های بلند....ای دوستدار نیکویی ها.....ای آمرزنده خطاها.....ای عطا کننده سوالها...ای پذیرنده توبه ها.....ای شنونده صداها.....ای دانای سر نهان ها....ای برطرف کننده بلاها.......اعتراف میکنم که گناهان کبیره زیاد دارم.....و در هنگامی که گناه میکردم از تو نترسیدم......به تو پناه میبرم......ببخش منو

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

پروردگار من....به نام مبارکت ای بهترین آمرزندگان.....ای بهترین گشایندگان....ای بهترین یاوران.....ای بهترین داوران.....ای بهترین روزی دهندگان....ای بهترین وارثان....ای بهترین یادکنندگان....ای بهترین نازل کنندگان.....ای بهترین احسان کنندگان......اعتراف میکنم که به خودم بد کردم.....به خودم ستم کردم......تو را در هنگام گناه کردم حاضر دیدم....ولی اعتنایی نکردم...... ببخش منو خدایا.............

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

پروردگارم...به نام مبارکت ای آنکه عزت و جمال مختص اوست....ای آنکه قدرت و کمال مختص اوست...ای آنکه دارایی و جلال مختص اوست....ای آنکه برزگی و بلند مرتبه ای مختص اوست.....ای پدید آورنده ابراهای سنگین....ای آنکه قوت و مکرو انتقامش بسیار سخت است...ای آنکه محاسبه اش زود و آسان است....ای آنکه عقابش بسیار سخت است....ای آنکه پاداش نیکو نزد اوست....ای آنکه اصل علوم و حقایق نزد اوست....اعتراف میکنم به گناهان آشکار و پنهانی ام.....که از روی قصد و سهو انجام دادم.....ببخش منو خدای من

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

پروردگار من....به نام مبارکت ای مشفق مهربان....ای نعمت بخش....ای پاداش دهنده....ای دلیل گمراهان....ای پادشاه عالم....ای مایه خشنودی خلق....ای بخشنده گناهان...ای پاک و منزه از نقص....ای یاور بندگان....ای بخشنده نعمت نطق و بیان....اعتراف میکنم به گناهانم که دانسته انجام دادم.....گناهانی که باعث شده از درگاه تو دور بشم.....خدایا منو ببخش

بالا