جواد نکونام: کاری که من کردم یک کار کوچک برای مهدوی کیا بود / اگر حجازی الان زنده بود قدرش را نمی دا

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
IMAGE634994996709427732.jpg

کاپیتان تیم ملی ایران می گوید وقتی آدم ها از بین ما می روند تازه یادمان می افتد که عکس آنها را زیر پیراهنمان بزنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛جواد نکونام که امشب مهمان تلفنی برنامه نود بود یک بار دیگر درباره اینکه چرا عکس مهدی مهدوی کیا را روی پیراهنش زده بود می گوید:«این یک کار کوچک بود که من انجام دادم.متاسفانه در ایران این کارها انجام نمی شود و وقتی یک نفر این کار را می کند توی چشم می آید.مهدی هم بازی من بوده و افتخارات زیادی برای کشور آورده است،فکر می کنم این کوچکترین کاری بود که من باری کیا انجام دادم.»
او این را گفت و ادامه داد:«در اسپانیا رئالی ها برای آبیدال که بارسایی است این کار را انجام دادند.در اوساسونا بازیکنان برای خود من و مسعود چنین کاری کردند.این کارها در فوتبال روز دنیا طبیعی است.اگر ناصر حجازی الان زنده بود قدرش را نمی دانستند،سیروس قایقران هم همین طور.وقتی آدم ها از بین ما می روند تازه یادمان می آید که عکس آنها را زیر پیراهن مان بزنیم.در فوتبال این همه اسطوره داریم و واقعا به آنها بها نمی دهیم.فقط منتظریم تا آنها خدای ناکرده از بین ما بروند یا گوشه بیمارستان بیفتند که یادشان بیافتیم.باید همه دست در دست هم بدهیم و از همین امروز به هم کمک کنیم تا اگر اتفاقی برای کسی افتاد آن اتفاق را کنار بگذارد.این تنها کاری است که همه ما ورزشی ها می توانیم برای هم انجام بدهیم.»
او در پاسخ به این سوال که وضعیت استقلال چطور است ادامه داد:«ما تقریبا یک ساعت پیش به دوبی رسیدیم و بچه ها دارند استراحت می کنند.فردا هم ساع 7.30 تمرین داریم تا با آمادگی کامل به مصاف الشباب برویم.»
کاپیتان تیم ملی ایران در پایان گفت:«باید یک بار دیگر به مهدی مهدوی کیا به خاطر فوت یکی از بستگانش تسلیت بگویم.امیدوارم از این به بعد برای خانواده مهدوی کیا شادی باشد.من از طرفداران مهدی و از دوستداران او هستم.»

خبرانلاین

بالا