******* وصیت نامه مجازی من.... ********

• نویسنده موضوع kyana
  • تاریخ شروع

مسافر

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام برادر عزیز.........چشممممممممم خب بذار فکر کنممممممممم:
آها.......چند تا متهم دارم اونا رو میسپارم به شما.....پرونده هاشو بده به سرباز ببره بده دادگاه....دوتاشون جلب هستن و 3 تا سارق و یکی مواد فروش....حواست بهشون باشه....اگه یکیشون فرار کنه ناچارا خود شخص شما رو به جاش میبرن تا پیدا بشه.......:D

دفتر دستک من واسه شما برای رسیدگی به امورات متهمین........

سلام.

برادر عرفان شما وسایل خوبتون رو بخشیدید حالا اراذل و اوباش رو میخواید بدید به ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه دست شما درد نکنه ما را به خیر شما امیدی نیست شر مرسان

من با ایشون صحبت میکنم از خیر اموال شما بگذرن

فدایی رهبر

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
axgig.com_images_54691271797410568383.jpg

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام من فعلا وقت ندارم بنویسم!!! خخخخخخ باید برم که سفیر مرگم اومده و با گرزش وایساده تا منو به غرب ببره(دنیای مردگان)خخخخخخخخ=))
البته من عین بادمجون بم تشریف دارم و حالا حالاها دست از سر کچل شما برنمیدارم، قول میدم خخخ=))من اگه به جون یه مزرعه بیفتم دو روزه آفت زده اش میکنم و نابود میشه!!!
:D داداش عرفان؟؟؟میشه به منم یه چی به ارث بذاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ماشین یا هلی کوپتر پلیس چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D

yarbakht

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
بسم الله الرحمن الرحیم
وصیت نامه جنت مکان ، گمنام حقیق تالار که به دستان بی هنر خویش برای همسنگرانش قلم میزند
گر دمی چشمان مبارکتان ، از جمال یوسف وارم:"> محروم شد ، بر مصایب و اندوه خویش ، صبر کنید ، شاید زنده باشم و دوران فراق به زودی به سر آید
<:-p
و اگرهم بر فقدان جامعه از فیض ، خوش رکابم ، به مقام یقین رسیدید ، بر سر پروفایم اسپم ها را بکاهید و در عوض ررررحمت اسپم دهی رو به پست های مربوطه شان مبذول دارید=))
و چون مدیر نیز برسر پروفایلم اسپمی بداد ، قدر ایشان را داتید که در بلاد فروم های دگر بسی دیده ام ، کسی ما اسپم گذاران را دمی ندرکد (همون درک نکند) :))
و چون نبودم به یه هفته انجامید ،کرکس وار مجازید که پروفایلم رو همچون ارث خواران به غنیمت برید و اگاه باشید که اندک مایه ای که در پروفایل حقیر جمع آمده ، از زحمات خودم نیست و از امر شنیع کپیزاسیون و عدم راعایت حق کپی رایت است ، پس بر سر هر دینارش نفرین هایی است که کس از توانش نتواند که به در آید.
سخن خویش کوتاه کنم ، اوصیکم بالاسپم رانی در حد اعتدال ، که چون اسپم رو به فزونی نهد ، صبر مدیر رو به کمی گراید و چه بسا اکانتتان پیش از خودتان خط خطی شود
:nervose:
حد سخن را با جنس دگر به حساب بنگارید که بسا روزی حسرت آن خورید که ای دل غافل خواجه از مجردی بمرد =)) و دمی نیاسایید (امر به منکر بود)
و چون بر پروفایم گذرتان فتاد یادی کنید که مرتیکه چه هم از نداشته روزگار بر خود بست و چه دروغ ها به خوردمان داد و دمی خود نعملید، :-w
پس بسی از عدم حضورم بگذشت آن دم است کم کم غبار نسیان بر اختر پروفایلم نشیند و ستاره امضایم بغروبد
ولی یادتان نرود یاربختی بود ، اسپم به زیادت میپراند

وصیت نامه که کس را نه سودی رساند و نه کس را به نوایی
شما به بزرگی خویش تحمل کنید گرچه نیارزد به پر کاهی=))

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
اگه من یه روزی از این دنیای فانی رفتــــــــــــــــم ازتون خواهش میکنم منو حلال کنید

دوست ندارم کسی ازم برنجه!

شاید رک باشم ولی ته تهش چیزی نیست از کسی هم دلخور بشم فقط چن روزه وفراموشش میکنم

پس همگی منو حلال کنید اگرم کسی ازم ناراحته خواهشا بیاد تا خودم راضیش کنم...:nervose:

امیدوارم اگه بدی کردم به کسی خدا خودش ببخشه،یا ندونسته بود یا از روی احساسات:(

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"
اگه من یه روزی از این دنیای فانی رفتــــــــــــــــم ازتون خواهش میکنم منو حلال کنید

شاید رک باشم ولی ته تهش چیزی نیست از کسی هم دلخور بشم فقط چن روزه وفراموشش میکنم

پس همگی منو حلال کنید اگرم کسی ازم ناراحته خواهشا بیاد تا خودم راضیش کنم...:nervose:

آخی مریم چه تحت تاثیر قرار گرفتم:nervose:
خب اول پاشو بیا منو راضی کن:D

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

سلام جیگر، منم که دارم برات! پاشو بیا منم راضی کن البته یه پیش کشی کادویی چیزی بیار تا ببخشمت:Dبدو بیا، آباریکلا:p

بالا