******* وصیت نامه مجازی من.... ********

• نویسنده موضوع kyana
  • تاریخ شروع

منتظر آقا

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
انا الله و انا علیه راجعون....

خب دیگه بالاخره نوبتی هم که باشه نوبت من شد هییییییییی هیچ وقت فکرشم نمیکردم جوون از دنیا برم:Frown: خب چه میشه کرد دست اجل گل چینه:oops:

یه نصیحتتون میکنم باهم دیگه مهربون باشید قدر همو بدونید دل همو نشکنید شاید دیگه فردایی نباشه:cool:

از مال دنیا که هیچی یه خرت و پرتایی دارم هرکدومشو دوست داشتید بردارید ولی قدرشونو بدونیدا نمیدونید که با چه خون و دلی جمعشون کردم:rolleyes:

تو اینجا هم که هیچیییییییی ندارم نه یه مدالی نه یه:Big Grin: مهم عشق بود که اونم :Frown:

خلاصه مراسم هم برام حتما بگیرید چشم انتظارم تو اون دنیا بالاخره پیش چهار تا روح منم آبرو دارم یه وقت زشت نباشه میدونید:Wink: ولی ساده برگزار کنید راضی نیستم به خرج بیوفتید

همون حلوا کفایت میکنه فقط خوشمزه بپزید مدیونید اگه مراسمو تو تالار برگزار کنید:Big Grin: به مداح بگید تو مراسم از همه ی دوستان و آشنایان و ذول حقوق و بچه های انجمن حلالیت بطلبه.

من که دستم از دنیا کوتاست هر پنجشنبه یه فاتحه ی نثار روحم کنید جای دوری نمیره:Wink:

خب دیگه من باید برم انگار اومدن دنبالم:eek:{ البته دور از جوون بعد از صدسال:Stick Out Tongue:}

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
یادش بخیر اینجا چه وصیتایی شد... دوستای مجازی که بجز علی آقا ادمین،فقل حسبی الله، گمنام، جناب منتظر و به تازگی بشری (گمونم شرکت کرده بود اینجا)
همشون مرحوم مجازی شدند... خدابیامرزتتون (مجازا البته)
چقدر هم حرص رنگینک داشتین با گردو همتون ...
آسمان نگران دلنوشته های آدمکش بود خاک نخوره ... بقیتونم که هستین و هنوزم دارین به من وصیت میکنین ...میذارم کامل بشه پس
;))

*Helma*

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
ممنون ناجی جون که این پستو کشیدی بالا
عاغا این اسلحه منو کی برداشته اقا عرفان وصیت کرده بودن بدین بهم
من فلن قصد مردن ندارم برا همین وصیتی هم ندارم:D

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
ممنون ناجی جون که این پستو کشیدی بالا
عاغا این اسلحه منو کی برداشته اقا عرفان وصیت کرده بودن بدین بهم
من فلن قصد مردن ندارم برا همین وصیتی هم ندارم:D

قابلی نداشت بشری جان...
به هر حال وصیت رو باید بهش عمل کرد...
منم بی سیم رو برداشتم چون گفته بودن برا من.‌‌.. اسلحه رو بردار ولی یادمه تاکید کردن ضامن نداره حواست بهش باشه... حالا هر وقت گیر افتادی با بی سیم بهشون اطلاع میدم...
اصلا من نمیدونم آدم زنده چجوری براش خیرات کنیم اینجا‌... به بهار و کیانا و مسافر که گفتم ختم نمیگیرم براتون... جناب عرفان هم باید التیماتوم بدیم انگار خخخ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: *Helma*
بالا