آیا باید مبل سیاه بخرم؟

mohamadreza014

کاربر جدید
"منجی دوازدهمی"
هیچ پنهانی نیست که رنگهای تیره به سرعت در حال خنثی شدن جدید هستند و این ممکن است شما را برای خرید یک مبل سیاه وسوسه کند. اما ، در اینجا چند نکته تزئینی وجود دارد که باید قبل از معرفی تیره ترین رنگ در بزرگترین قطعه مبلمان اتاق خود ، در نظر بگیرید.

اگر رنگ مشکی رنگ خنثی است ، باید مبل مشکی بخرم؟
از آنجا که رنگ مشکی رنگ خنثی جدیدی است که به سرعت جایگزین رنگ خاکستری می شود ، فکر کردم وقت آن رسیده است که در مورد مبل های مشکی صحبت کنیم.

در طول روند tuscan ، قهوه ای رایج ترین رنگ مبل بود.

در طی روند خاکستری ، زغال مبل IT بود.

اکنون ، به دهه 80 با مبل های سبز و سیاه جنگلی بازگشته است.

از ماریا بپرسید: آیا باید مبل مشکی بخرم؟
11/20/2019

هیچ پنهانی نیست که رنگهای تیره به سرعت در حال خنثی شدن جدید هستند و این ممکن است شما را برای خرید یک مبل سیاه وسوسه کند. اما ، در اینجا چند نکته تزئینی وجود دارد که باید قبل از معرفی تیره ترین رنگ در بزرگترین قطعه مبلمان اتاق خود ، در نظر بگیرید.

اگر رنگ مشکی رنگ خنثی است ، باید مبل مشکی بخرم؟
از آنجا که رنگ مشکی رنگ خنثی جدیدی است که به سرعت جایگزین رنگ خاکستری می شود ، فکر کردم وقت آن رسیده است که در مورد مبل های مشکی صحبت کنیم.

در طول روند tuscan ، قهوه ای رایج ترین رنگ مبل بود.

در طی روند خاکستری ، زغال مبل IT بود.

اکنون ، به دهه 80 با مبل های سبز و سیاه جنگلی بازگشته است.
مبل مشکی یک مشکل کنتراست است
به نظر من چالش مبل مشکی این است که ورود نرم و به خصوص رنگ در اتاق شما را دشوارتر می کند.

رنگ مشکی طبق تعریف کنتراست بالا و گرافیکی است. سیاه و سفید همچنین عدم وجود تمام رنگ است. و مبل ها بزرگ هستند - این مکان بسیار سنگین برای معرفی مشکی است. به همین دلیل مبل های مشکی نسبت به رنگ های خاکستری یا حتی قهوه ای خطرناک ترند. آنها تعهد زیادی به سنگین ترین رنگ روی زمین دارند ، در مرکز اتاق خود را بکشید. در مبل و صندلی می تونید انواع مبلمان رو با رنگهای مختلف مانند مشکی خریداری کنید.

مقدار زیادی سفید ، از جمله دیوارهای سفید ، برای تعادل بخشیدن به مبل مشکی در تصاویری که می بینم استفاده می شود. مخالفان تعادل دارند و درست جذب می شوند؟...
یک مبل مشکی رئیس است
مشکی از شرکت بی رنگ خود لذت می برد. برای معرفی رنگ به پالت باید سخت تر کار کنید.

البته اتاق هایی وجود دارند که با مبل های مشکی زیبا به نظر می رسند. اما آنها بسیار خاص هستند و بسیار ساده نیستند. بعضی از بهترین هایی که پیدا کردم دارای دیوارهای تیره بودند که باعث می شد مبل مشکی در کل عقب برود.
آیا روند مبل سیاه در اینجا ماندگار است؟
آره.

اگر دوست دارید در روند سیاه و سفید افراط کنید ، توصیه می کنم به جای یک مبل کامل ، رنگ سیاه را در دوزهای کوچکتر معرفی کنید.

زیرا پیش بینی من این است: شما در طی ده سال به همان اندازه ناامید خواهید شد که مبل مشکی خود را از بین ببرید ، همانطور که قرار بود مبل قهوه ای اسپرسو خود را خسته کنید. . .نه خیلی وقت پیش

به تو عزیزانم نظر شما در مورد این دنیای سیاه جدید چیست؟ فضای داخلی و داخلی مشکی ، به چه چیزی فکر می کنید که رنگ بعدی را به رنگ سیاه انتخاب کنید یا بخرید؟

PS در اینجا کارشناسان واقعی رنگ بوستون از کارگاه هفته های گذشته من هستند! من یک روز دیگر با گروه اورلاندو دارم تاریخ های بهار من به زودی اعلام می شود!

بالا