یک غذای شکم سیر کن معرفی کنید!

• نویسنده موضوع Ali
  • تاریخ شروع

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
تو بیست دقیقه غذا پختن میشه همون فست فود!!!

والا املت هم نیم ساعت وقت میبره پختش!
نون و پنیر و سبزی!آبدوغ خیار.!
امکانات خوابگاهی چرا متفاوته دوستام پیام میدن ما تو خوابگاه فسنجون میپزیم!
بنظر نمیاد پولدار باشن!
دوستان شما دخترند لذا باید وارد باشند
املت که میشه تو ده دقیقه پخت
نون پنیر و تخم مرغ اینا صرف شدند
بنده عموی خودم در نیم ساعت غذایی درست میکرد ک خوشمزه بود و مفید
متأسفانه غذاهای ایرانی خیلی محدود و فاقد ارز غذایی بالا هستند. مثلا میشه هاماس درست کرد که همه از نخوده و تو ده دقیقه میشه درستش کرد بجز خیس خوردنش که یه روز تو ابه ولی چون باید بذاریم توی مخلوط کن و امکاناتش نیست پس نمیتونیم. پیشنهادات دیگر را بدهید

Yas_e_shab

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
دوستان شما دخترند لذا باید وارد باشند
املت که میشه تو ده دقیقه پخت
نون پنیر و تخم مرغ اینا صرف شدند
بنده عموی خودم در نیم ساعت غذایی درست میکرد ک خوشمزه بود و مفید
متأسفانه غذاهای ایرانی خیلی محدود و فاقد ارز غذایی بالا هستند. مثلا میشه هاماس درست کرد که همه از نخوده و تو ده دقیقه میشه درستش کرد بجز خیس خوردنش که یه روز تو ابه ولی چون باید بذاریم توی مخلوط کن و امکاناتش نیست پس نمیتونیم. پیشنهادات دیگر را بدهید
سلام و خدا قوت ب همگی:D
موادشو تو خونه و ب صورت فریز شده آماده کنید و هر بار ی نفر موادشو آماده کنه و بیاره
گوشت چرخ کرده هم اگر با جیبتون سازگار باشه زود میشه درستش کرد ،سیب زمینی سرخ کرده ،ماکارونی ک تو 20دقیقه هم میشه درست کرد،عوس پلو با ماست یا سالاد شیرازی:|،پیراشکی هم راحته و زود اماده میشه ،یا ی غذای من در اوردی ک اسم خاصی نداره بادمجون رو رنده کنید و سرخش کنید با ادویه و ی مقدار گوجه رنده شده(ب اند از ه لا زم)بعد از سرخ شدن ادویه ب مقدار کم اضافه کنید و بخار پزش کنید و اخر هم تن ماهی بهش اضافه کنید خیلی خوشمزه میشه،اگه اینا همش با وقت و جیبتون سازگار نیست با ی رستوران قرارداد ببندیددر سرعت عملش شکی نیست:D

raha.khan0om

کاربر جدید
"منجی دوازدهمی"
سلام ب دوست عزیز والا من نظر خاصی ندارم از اونجایی نه دانشجوام و نه تو این موقعیت بودم ولی هرچی فک میکنم تو نیم ساعت چی میشه درس کرد هیچی به ذهنم نمیرسه چون من درس کردن غدام کم تر از یک ساعت نمیشه چ دم دادن برنج باشه چ هر غذای دیگه میخاد باشه همون نون پنیر خیار هم ساده اس هم کم خرجه:D:|

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
خب تشکر از دوستان
مشخص شد که هیچکدوم نظر خاصی برای غذای مفید و سریع ندارید.
اولا غذای گوشتی در شهر غریب که نمیشناسیم درست نیست. ثانیا بدلیل مشغله صبحها نمیتونیم سبزیجات تازه بخریم لذا شب میریم سبزیها پلاسیده
متاسفانه دانشگاه یزد در شمال یا بالا شهر یزده و اصلا مغازه های متنوع نداره میوه فروشی های بی کیفیت و گرون فروش اینجا جمعن
ضمن اینکه هدف از خوردن غذا زنده ماندنه نه چیز دیگه

Mehrban

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
خب نمیشه با این اوضاع شما فکری کرد...هر فکری میشه شرایطتون سازگار نیست!

نه میتونید سبزیجات بخرید نه میوه اصلا کلا دسترسی به هیچی ندارید!!!
خب با نداشتن ایا میشود داشت!؟؟؟؟

هر جوری حساب میکنم نتیجش تهی میشه!

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
خب نمیشه با این اوضاع شما فکری کرد...هر فکری میشه شرایطتون سازگار نیست!

نه میتونید سبزیجات بخرید نه میوه اصلا کلا دسترسی به هیچی ندارید!!!
خب با نداشتن ایا میشود داشت!؟؟؟؟

هر جوری حساب میکنم نتیجش تهی میشه!
میوه میشه سبزیجات هم میشه. شما غذاهای خارجی رو تست کردید آیا؟

Mehrban

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
نه من غذای خارجی نمیخورم.اگه پیتزا خارجی باشه خوردم و به شدت پشیمون شدم!!!!

در کل نیاز به یک کتاب آشپزی دارید!
یا آشپزی با هفت قلم..

نیستدر جهان را طلب میکنید یه جورایی!

مرغ دوست ندارید.بادنجون حساسید....کلا قبول کنید سخته این جوری نظر دادن!
بنظرم اگه برید فرایند انتقاد از ریاست دانشگاه مبنی بر مشکلات خوابگاه دانشگاه و.... رو انجام بدید مدت زمان کمتری وقت میبره و میتونید یه جورایی به خواستتون برسید!

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"

یا آشپزی با هفت قلم..

بنظرم اگه برید فرایند انتقاد از ریاست دانشگاه مبنی بر مشکلات خوابگاه دانشگاه و.... رو انجام بدید مدت زمان کمتری وقت میبره و میتونید یه جورایی به خواستتون برسید!
به شما توصیه میکنم که همه رو در مرغ و بادمجون نبینین
غذاهای خارجی هستند که حتی اسمشون به گوش ایرونیا نخورده ک از نظر تغذیه درجه یک هستن.
دید شما از غدای خارجی فقط آمریکایی نباشه. غذاهای افغانی , لبنانی , عربی , تایلندی , ...
اینها همشون مثل ایرونیا پولدار نیستن گوشت و مرغ بخورن مجبور هستند ماهیانه یبار اینارو بخورن
مرغ و گوشت خود دانشگاه میده قد کافی 2 بار در هفته.

غذاهای ایرانی محدودند به گوشت و نون یا برنج
اینارو ازش حذف کنین چیزی ازش نمیمونه. چون سنتی هستند ماهم باید تقلید کنیم. نمیریم ببینیم چند درصد غذا شکر و چربیه
غذاهایی میشه پخت که با همین سبزیجات و حبوبات بدون برنجو نون خورد. البته برنج و نانش کمتره.
اگر همیشه قرار باشه از اجدادمون تقلید کنیم باید بدونیم زمان اونا هم وضع وحشتناک بوده.
چندین میوه میشناسم که مطمئنم به عمر توی ایران ندیدید.

هدف ایجاد تاپیک همین بود که بدونیم کلا در مجموع چند نوع غذای ایرانی بدون برنج و نون هست.

ممنون

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"

یا آشپزی با هفت قلم..

رییس دانشگاه بفکر دولت تدبیرن تا در تدبیر سلامت دانشجو
هرکس باید فکر خودش باشه. چراکه اعتراضات نتیجه ای نداشته و هرجای دنیا شما در خوردن و سلامتی و بهداشت دانشگاه خواهید دید که دانشجویان دغدغه نوع غذا یا امکاناتو ندارند.

بالا