دو خبر جدید و مهم در انجمن منجی دوازدهم{تلگرام-ســایت}

• نویسنده موضوع Ali
  • تاریخ شروع

entezar

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
سلام.خسته نباشید‌.
با عرض پوزش چرا از نرم افزارهای ملی استفاده نمیکنید؟اینا که همش اسرائیلیه؟من گوشیم رو از همچین برنامه هایی پاک کردم یعنی اصلا از همون اول واتساپ و امثال اون رو توی گوشیم نذاشتم و سعی میکنم دوستانم رو به جایگزین کردن برنامه های ملی تشویق میکنم.نه با خشونت بلکه با بحث منطقی.نظر بنده حقیر اینه که کاش بشه به جای تلگرام از برنامه های ملی استفاده کنید.
با سپاس فراااااااااااااااوان
اجرتون با صاحب العصر٬قائم آل محمد(عج)

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
سلام.خسته نباشید‌.
با عرض پوزش چرا از نرم افزارهای ملی استفاده نمیکنید؟اینا که همش اسرائیلیه؟من گوشیم رو از همچین برنامه هایی پاک کردم یعنی اصلا از همون اول واتساپ و امثال اون رو توی گوشیم نذاشتم و سعی میکنم دوستانم رو به جایگزین کردن برنامه های ملی تشویق میکنم.نه با خشونت بلکه با بحث منطقی.نظر بنده حقیر اینه که کاش بشه به جای تلگرام از برنامه های ملی استفاده کنید.
با سپاس فراااااااااااااااوان
اجرتون با صاحب العصر٬قائم آل محمد(عج)
لطف کنید این نرم افزار های ملی رو نام ببرید که که چنین امکاناتی داشته باشند. شخصاً کوچ میکنم به اونها!

در مورد اسرائیلی بودنش سایت رهبری هم در تلگرام ربات دارند، پس چرا اونها ازش استفاده می کنند؟!
Telegram was launched in 2013 by brothers Nikolai and Pavel Durov, the founders of Russian VK, Russia's largest social network.[13] Telegram Messenger LLP is an independent nonprofit company based in Berlin, Germany,[14] which is not connected to VK.[15] Nikolai created the new MTProto protocol that the messenger is based on, while Pavel provided financial support and infrastructure through his Digital Fortress fund.[16]

منبع خارجی، میگه از آلمان و روسیه است نه اسرائیل.
https://en.wikipedia.org/wiki/Telegram_(software)
درصورتیکه فارسی میخواین
https://fa.wikipedia.org/wiki/تلگرام

متشکرم.

entezar

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
سلام و خدا قوت.به نظر من اسرائیل سازندش باشه یا آلمان و روسیه.وقتی بیگانه باشه ارزش استفاده نداره.بیانات مقام معظم رهبری هم اگر توی تلگرام فرستاده میشه نوعی سیاست که الله اعلم هدف چی هست که واردش نمیشم.نرم افزاری به اسم بیسفون که کمتر شناخته شده کاملا ملی و با امکان ایجاد کانال.که مقام معظم رهبری درش کانال خاص دارن و سخنان ایشون کاملا صحیح و مطمئن رو هر روز دریافت میکنم.کانال امام خمینی.کانال شیعه شناسی که درش به رفع شبهات به طور روزانه فرستاده میشه و جدیدا برای پاسخ تفصیلی شبهات به جای ارسال لینک نرم افزار شیعه شناسی تهیه دیدن که درش به طور کامل پاسخگوی شبهات باشن.

entezar

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
البته کلی کانال مفید دیگه ای هم داره اعم سیاسی و غیر سیاسی مثل فرهنگی و ....
که هر روز مطالب به روز رو برای مخاطبین بیسفونی به اشتراک میزاره با ذکر منبع.البته در صورت عضویت.کاش یه روز کانال منجی دوازدم درش راه اندازی بشه و از مطالب مفیدش استفاده کرد‌.
موفق باشید
یاحق...

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

ربات اصلی.JPG

خدا قوت
بعضی حرفها درسته و دغدغه در پس حرفها هست و این ارزشمنده و قابل احترام ،اما باید بدونیم اونی که باید بشه و اونی که هست با هم خیلی فرق داره.
خیلی خوبه که در یک نرم افزار ایرانی و به اصلاح یک اپلیکشن ایرانی باشیم و از تولیدات خودمون به اهداف دینی خودمون دست پیدا کنیم.خیلی خوبه...
کسی نمیتونه انکار کنه.

اما...

اما باید دید جامعه کدوم سمت داره میره.و جامعه کجاست الان؟...پیکان حرکت جامعه سمت شمال میره و ما میخواهیم سمت جنوب بریم...جمعیت در شرق هست و ما میخواهیم بریم در غرب شمع روشن کنیم.واقعا امکانش هستا ولی 4 تا مث خودمون دورمون جمع میشن.

دقیقا به همون دلیلی ک ربات دفتر رهبری راه افتاد ما بدنیال ربات خبر رسان رفتیم.
الان وقتی بخواد در فضای مجازی کاری انجام بشه، باید دید قلب جمعیت کجاست .و از اونجا رفت و حرف زد.
کلا اگر بخواهیم کمپین ایجاد کنیم باید کمپین تحریم اینتر نت ایجاد کنیم.چون هر جا بریم زمین ،زمین دشمنه.و شما هر کاری کنی در زمین دشمن هستی.پس بهتره ک کلا تحریم کنی و خودتو خلاص کنی.
دقیقا به خاطر استفاده زیاد کاربران از تلگرام ما بدنبل رباتش بودیم و خدا کمک کرد و انجام شد.

قصد ما گسترش فضاها به نام منجی دوازدهم هست که در نهایت هدف اصلی ما را فراهم میکنه و انتشار مطالب مهدوی صورت میگیره، حالا بیسفون باشه تلگرام باشه و یا فیس بوک.

فرقی نداره کجا باشه .چون در خودمون میبینیم ک پیج خودمون رو در هر فضای میتونیم مدیریت کنیم .و یا فضای خودمون رو حفظ کنیم.
چنانکه الان ما در بدترین شبکه اجتماعی موجود پیج داریم و پیشرفت خوبی هم کردیم.tw

در هر صورت فضا رو خالی کنیم دشمن پرش میکنه..این کمپینهای دوستان مذهبی ک دغدغه مند هم هستند خیلی خوبه ولی متتاسفانه برای همفکران خودشون مفیده و برای جونای امروزی ک بر فرض سرو کاری با دین ندارن یک خطر بزرگه..چرا ک وقتی جون امروزی بره مثلا فیس بوک و 4 تا مذهبی نباشن ک مطلب دینی بزنن و فقط جوون امروزی لا طلائلات ببینه خب مسلم هست ک از همه چی گرفته میشه....

مطالبی که خانوم @entezar از مقام معظم رهبری اوردند درسته و حرف حضرت آقا با مسئولینه ک کاری کنند ک اون بشه ولی شما میبینید در فرمایشات آقا مثلا با دولت میگن ما بیست سال پیش فلان حرف رو گفتیم و انجام نشد.....در .اقع زیر سازی نشده ک الان جوون امروزی بدونه بره دنبال بیسفون.
الان چون واقعا قصد ندارم نرم افزار بیسفون رو بکوبونم پس چیزی نمیگم .در همین حد میگم ک برای بچه مذهبیا خوبه.
ولی بقیه رو چیکار کنیم؟رهاشون کنیم>>؟؟؟کدوم منطق اینو میگه؟
ما برای خرید ربات خبر رسان تحقیق کردیم .مطالعاتی داشتیم و هوایی کاری انجام نمیدیم.

به صورت کلی معتقدیم هدایت منتشر نمیشه مگر از همون راهی که ضلالت منتشر شده
و این اعتقاد ما (تیم مدیریت منجی دوازدهم) برگرفته از کلام مقام معظم رهبری هست که در ذیل مطلب قرار میدم:

آنها (دشمنان) غافلند از اینکه این ابزارها می توانند مورد استفاده ما هم قرار بگیرد.
یعنی وقتی اینترنت بوجود آمد، یک ابزار اختصاصی نبود، ما هم می توانیم از آن استفاده بکنیم،
یعنی یک راه دو طرفه است. اگر دشمن می تواند از علوم ارتباطات و از پیشرفتها و تازه های علمی این رشته استفاده کند، ما هم می توانیم استفاده کنیم.
ماهم باید دنبالش برویم تا استفاده کنیم.
چه مانعی دارد؟ از همان شیوه هایی که ضلالت منتشر می کنند، می شود ما استفاده کنیم و هدایت را منتشر کنیم.
استعداد ما در استفاده از ابزار ها، استعداد بالایی است ...
باید از این گونه ابزار ها استفاده کرد تا هر چه ممکن است دایره اثر گذاری خود را وسیعتر کنیم.

مجله فکه - شماره ۲۹ - خرداد

در پایان امیدوارم حرف عزیزی رو غیر منصفانه نقد نکرده باشم و خدای بنده شاهده ک کلام رهبری برام حجت هست و به همین دلیل در این فضاها حضور دارم.
و البته کسانی اگر بخواهند در نرم افزار بیسفون با نام منجی دوازدهم اقدامی انجام بدند اعلام کنند کمک میکنیم مقدماتش باشه ولی به دلیل کمبود نفرات کسی که میگه باید خودش هم برعهده بگیره و نظارت ما فقط باهاش باشه.
خیلیا حرف زدند ک در همین انجمن مدیر بشیم فلان میکنیم اما همینکه مدیر شدن مسئولیت قبول کردند هیچ کاری جز حرف زدن نکردن.

التماس دعای فرج

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"

سلام و خدا قوت.به نظر من اسرائیل سازندش باشه یا آلمان و روسیه.وقتی بیگانه باشه ارزش استفاده نداره.بیانات مقام معظم رهبری هم اگر توی تلگرام فرستاده میشه نوعی سیاست که الله اعلم هدف چی هست که واردش نمیشم.نرم افزاری به اسم بیسفون که کمتر شناخته شده کاملا ملی و با امکان ایجاد کانال.که مقام معظم رهبری درش کانال خاص دارن و سخنان ایشون کاملا صحیح و مطمئن رو هر روز دریافت میکنم.کانال امام خمینی.کانال شیعه شناسی که درش به رفع شبهات به طور روزانه فرستاده میشه و جدیدا برای پاسخ تفصیلی شبهات به جای ارسال لینک نرم افزار شیعه شناسی تهیه دیدن که درش به طور کامل پاسخگوی شبهات باشن.
این هایی که فرمودید، صحیح و درست، ولی اینکه میگید بیگانه باشه ارزش نداره کاملاً بی اساسه.
روی این حساب شما نمیتونین وارد اینترنت بشید چون زیر ساخت اینترنت متعلق به کشور آمریکا هست، همین گوشی یا کامپیوتر هیچیش ایرانی نیست پس ارزش نداره.
اگر نمیدونین، کافیه جستجو کنین همه نرم افزارهای رایگان می تونند اطلاعات شمارو براحتی بدزدند و این کار هم میشه، ما باید بلد باشیم چه طور کار کنیم.
کافی هست فرهنگ صحیح استفاده کردن رو بلد باشیم.
تعداد کسانی که بنده در این نرم افزار داشتم چت کنم، صفر بود. خب اطلاعات رو برای کی بدم؟!
بنده هنوزم شک دارم این نرم افزار زیر ساختش در ایران باشه.

مرسی

Mehrban

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
اینکه میگید بیگانه فقط مختص این اپلیکیشن ها نیست خود گوشی که دستتون هست بیگانه اس.لپ تاپ بیگانه اس و...,پس اگر میگید جاسوسیه این ابزارها هم میتونه جاسوسی باشه....

پس از اینها هم استفاده نکنید!!

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام و تبریک و خدا قوت خدمت جناب مدیر کل محترم و همه بچه های منجی دوازدهم
خیلی عالیه دستتون درد نکنه
اجرتون با صاحب عصرعجل الله ان شاء الله
اگه کاری هست یا کمکی از دست ما بر میاد بفرمایین تا همکاری کنیم از جمله مطالب مورد نیاز انجمن وسایت...
سلام.ممنون ک قصد کمک دارین.
در انجمن بخشهایی ک لینکشو میذارم اگر روزانه سه مطلب زده بشه ،به صورت خودکار در ربات منتشر خواهد شد.

بخش اصلی طنز و لطیفه:
http://forum.zaman-aj.ir/forums/173/

بخش علمی(صفحه اصلی )یعنی باید ارسالها در همین صفحه باشه
http://forum.zaman-aj.ir/forums/296/

همچنین 5 بخش در سایت منجی دوازدهم هست ک باید روزانه بروز بشه ک مراحلی برای نویسنده شدن اعضای انجمن هست ک در صورت علاقه مندی پیام بدهید/

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
tel_insta.png

بالا