*✿* هدیه برای امام حسن مجتبی(علیه السلام) در شب میلاد *✿*

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

میلاد.jpg

سلام به همگی
عیدتون مبارک

لطفا هر کسی به سلیقه و نظر خودش تشریف بیاره و اینجا و به مناسبت عید بزرگ میلاد،هدیه ای تقدیم امام حسن مجتبی(علیه السلام) کنه و ان شاءالله از ایشون عیدی هم بگیره.
ایده هاتون رو بگید ممکنه به کار بقیه هم بیاد...

roozgozar.com_piczibasazi_animator_ofoghi_01_www.roozgozar.com_2090.gif

فدایی رهبر

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
بسم رب المهدی

اول سلام و تبریک ب صاحب این انجمن
و بعد به همه دوستان

خب من هرچی فکر کردم تا الان همیشه من عیدی میگرفتم:1:
اما خب اگه بخوابم ب ی بزرگی ک خودشون تو کار هدیه دادن هستن هدیه ای بدم چیزی ندارم جز دعا و مناجات

من دستم همینقدر میرسه ک از طرف امام حسن جونمون زیارت عاشورا بخونم برای مادربزرگوارشون.

واگه بقیه پیشنهادی بهتر داشتن میپذیرم.:1:

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
دوستان سلام ...عید بزرگ میلادتون مبارک
اهل بیت چه در زمان حیاتشون وچه بعدش حاضر وناظرند ...
این همه از کرمشون شنیدیم ...بزرگواریشون اینقدره که بدون هدیه هم می بخشند حالا هدیه هم بدیم که دیگه خدا میدونه چجور جواب میدن
السلام علیک یا مولای یا حسن بی علی علیه السلام ایها المجتبی یا ابن رسول الله

www.mashreghnews.ir_files_fa_news_albums_436247_28365_resized_resized_1109330_364.jpg

www.mashreghnews.ir_files_fa_news_albums_436247_28365_resized_resized_1109328_235.jpg

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سلام و عرض تبریک به مناسبت میلاد با سرسعادت امام حسن مجتبی علیه السلام خدمت اقا امام زمان علیه السلام و اعضا و مهمانان منجی دوازدهم

خب هدیه دادن از یک سائل به یک کریم خیلی کار سختیه یعنی نمی دونی چی باید به یک کریم هدیه بدی که در خور شأنش باشه:rolleyes: ... به نظرم چیزی در خور شأن و عظمت این مرد بزرگ ندارم فقط می تونم بگم بخاطر اقا امام حسن علیه السلام سعی در راستگویی داشته باشم...

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام به همگی.
منظورم بنده این نبود که در ازای هدیه ای که به مولا میدیم، از ایشون عیدی بگیریم و مسلما منظور از هدیه، هدیه مادی محض و...نیست... بلکه مثلا چیزی شبیه هدیه جناب آقای ایرانی اسلامی، یعنی می شه مثل ایشون به طریقی خودمون رو به راه و روش ائمه اطهار(ع) نزدیک کنیم، این خودش کم هدیه ای نیست...

ajmn555

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
یکسال گذشته و چند روز دیگه ولادت امام حسن مجتبی است ولادتشون مبا[GHALB][/GHALB]رک

بالا