تو یک جمله(دلم برات تنگ شده حاج همت عزیزم)

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلاممممممم بر همه، و سلام بر حاج همت عزیز خودم که امروز با دیدنش دوباره عشقم تازه شد و داغش هم تازه تر...
البته اینی که میگم داغ نبودا بلکه یه عشق توام با خنده و شادی بود ...چند وقت پیش قبل محرم اینا یه کلیپ جنگی درباره ی شهدا توی برنامه ی ساعت 25 با صدای حامد زمانی ضبط کرده بودم، اما اصلا اون کلیپو ندیده بودم چون گذاشته بودم ضبط بشه و از اینور هم با مامانم نطق میکردیم،واسه همون نفهمیدم کلیپه چی به چیهف تا اینکه امروز نزدیکای ساعت هفت شب زدم و اون کلیپو دیدم و دیدم که بله در عین ناباوری حاج همت خودم هم تو کلیپه و فیلمه هست،هیچی دیگه هی زدم جلو و عقب تا حاجی جونمو ببینم، مامانم هم هی گیر داده بود کنترلو بده من میخوام جام جم آشپزیشو نگا کنم(آشپزی ای که حالا هیچوقتم درستشون نمیکنه ها خخخ)
بعد دیگه به مامان بزرگم زنگ زد و منم گفتم به به خوب شد امیدوارم زیاد حرف بزنید، دیگه اونا با تلفن حرف میزدن و منم که خوش خوشانم شده بود هی 50 دفعه زدم عقب جلو و حاجی جونمو نگا کردم و فیض بردم رفت،جاتون خالی:1: خخخخ
واقعا دلم واسه حاجی مهربون خودم خیلی تنگ شده بود!! با اینکه عکسش کنار تختمه و زدم به دیوار اتاقم، هر وقت نگاش میکنم به حاجی میگم،حاجی کاش بودی و با همدیگه حرف میزدیم، و میبینم که چقد جای حاجی خالیه!!! درسته اونا تو بهشت هستن اما خب این وسط ما بیچاره ایم که نمیتونیم از وجودشون فیض و بهره ببریم!!
واسه همینم دلم تنگ میشه که چرا اون موقع که تو بودی چرا من نبودم و الان که من هستم چرا تو نیستی؟؟؟!!!!حالا دلخوشیم اینه که ان شاءالله توی بهشت به اذن خداجونم و لطف اهل بیت عزیزم و با دعای حاج همت ساده و صمیمی خودم بتونم برم کنار حاجی بشینم و کلا در خدمتش باشم!!!
615187_422993291083498_1306979276_o.jpg

بالا