♦♦♦♦دانلود زیارت وارث با صدای حاج مهدی سماواتی♦♦♦♦

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
2360956585200812222

پیوست‌ها

• ziarat vares samavati.mp3
    4.4 مگابایت · بازدیدها: 296

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
بســـــــــــــــــم الله الرحمـــــــــــــــــن الرحیــــــــــــــــــــــــم

اَلسَّلامُ عَلَيک يا وارِثَ آدَمَ صَِفْوَةِ اللَّهِ، اَلسَّلامُ‏ عَلَيک يا وارِثَ نُوحٍ نَبِىِّ اللَّهِ، اَلسَّلامُ عَلَيک يا وارِثَ اِبْراهيمَ خَليلِ‏ اللَّهِ، اَلسَّلامُ عَلَيک يا وارِثَ مُوسى‏ کليمِ اللَّهِ، اَلسَّلامُ عَلَيک يا وارِثَ‏ عيسى‏ رُوحِ اللَّهِ، اَلسَّلامُ عَلَيک يا وارِثَ مُحَمَّدٍ حَبيبِ اللَّهِ، اَلسَّلامُ‏ عَلَيک يا وارِثَ اَميرِ الْمُؤْمِنينَ عَلَيهِ السَّلامُ، اَلسَّلامُ عَلَيک يا بْنَ‏ مُحَمَّدٍ الْمُصْطَفى‏، اَلسَّلامُ عَلَيک يا بْنَ عَلِىٍّ الْمُرْتَضى‏، اَلسَّلامُ عَلَيک‏ يابْنَ فاطِمَةَ الزَّهْرآءِ، اَلسَّلامُ عَلَيک يا بْنَ خَديجَةَ الْکبْرى‏، اَلسَّلامُ‏ عَلَيک يا ثارَ اللَّهِ وَابْنَ ثارِهِ، وَالْوِتْرَ الْمَوْتُورُ، اَشْهَدُ اَنَّک قَدْ اَقَمْتَ‏ الصَّلوةَ، وَآتَيتَ الزَّکوةَ، وَاَمَرْتَ بِالْمَعْرُوفِ وَنَهَيتَ عَنْ الْمُنْکرِ، وَاَطَعْتَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ حَتّى‏ اَتيک الْيقينُ، فَلَعَنَ اللَّهُ اُمَّةً قَتَلَتْک وَلَعَنَ‏ اللَّهُ اُمَّةً ظَلَمَتْک، وَلَعَنَ اللَّهُ اُمَّةً سَمِعَتْ بِذلِک فَرَضِيتْ بِهِ، يا مَوْلاىَ يا اَبا عَبْدِ اللَّهِ، اَشْهَدُ اَنَّک کنْتَ نُوراً فِى الْأَصْلابِ الشَّامِخَةِ، وَالْأَرْحامِ‏ الْمُطَهَّرَةِ، لَمْ تُنَجِّسْک الْجاهِلِيةُ بِاَنْجاسِها، وَلَمْ تُلْبِسْک مِنْ مُدْلَهِمَّاتِ‏ ثِيابِها، وَاَشْهَدُ اَنَّک مِنْ دَعآئِمِ الدّينِ، وَاَرْکانِ الْمُؤْمِنينَ، وَاَشْهَدُ اَنَّک الْأِمامُ الْبَرُّ التَّقِىُّ، الرَّضِىُّ الزَّکىُّ، الْهادِى الْمَهْدِىُّ، وَاَشْهَدُ اَنَّ الْأَئِّمَةَ مِنْ وُلْدِک کلِمَةُ التَّقْوى‏، وَاَعْلامُ الْهُدى‏، وَالْعُروَةُ الْوُثْقى‏، وَالْحُجَّةُ عَلى‏ اَهْلِ الدُّنْيا، وَاُشْهِدُ اللَّهَ وَمَلائِکتَهُ وَاَنْبِيآئَهُ‏ وَرُسُلَهُ، اَ نّى‏ بِکمْ مُؤْمِنٌ وَبِاِيابِکمْ مُوقِنٌ، بِشَرايعِ دينى‏، وَخَواتيمِ‏ عَمَلى‏، وَقَلْبى‏ لِقَلْبِکمْ سِلْمٌ، وَاَمْرى‏ لِأَمْرِکمْ مُتَّبِعٌ، صَلَواتُ اللَّهِ‏ عَلَيکمْ، وَعَلى‏ اَرْواحِکمْ، وَعَلى‏ اَجْسادِکمْ وَعَلى‏ اَجْسامِکمْ، وَ عَلى‏ شاهِدِکمْ، وَعَلى‏ غائِبِکمْ، وَعَلى‏ ظاهِرِکمْ، وَعَلى‏ باطِنِکمْ، پس بيانداز خود را بر قبر و ببوس آنرا و بگو: بِاَبى‏ اَنْتَ وَاُمّى‏ يا بْنَ رَسُولِ اللَّهِ، بِاَبى‏ اَنْتَ‏ وَاُمّى‏ يا اَبا عَبْدِاللَّهِ، لَقَدْ عَظُمَتِ الرَّزِيةُ، وَجَلَّتِ الْمُصيبَةُ بِک عَلَينا، وَعَلى‏ جَميعِ اَهْلِ السَّمواتِ وَالْأَرْضِ، فَلَعَنَ اللَّهُ اُمَّةً اَسْرَجَتْ‏ وَاَلْجَمَتْ وَتَهَيأَتْ لِقِتالِک، يا مَوْلاىَ يا اَبا عَبْدِاللَّهِ، قَصَدْتُ حَرَمَک، وَاَتَيتُ اِلى‏ مَشْهَدِک، اَسْئَلُ اللَّهَ بِالشَّاْنِ الَّذى‏ لَک عِنْدَهُ، وَبِالْمَحَلِ‏ الَّذى‏ لَک لَدَيهِ، اَنْ يصَلِىَّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ، وَاَنْ يجْعَلَنى‏ مَعَکمْ فِى الدُّنْيا وَالْاخِرَةِ. پس برخيز و دو رکعت نماز در بالاى سربگذار بخوان در آن دو رکعت هر سوره‏اى که خواهى پس چون از نماز فارغ شدى بگو: اَللّهُمَّ اِنّى‏ صَلَّيتُ وَرَکعْتُ وَسَجَدْتُ لَک، وَحْدَک لا شَريک لَک، لِأَنَّ الصَّلوةَ وَالرُّکوعَ وَالسُّجُودَ لا يکونُ اِلاَّ لَک، لِأَنَّک اَنْتَ اللَّهُ لا اِلهَ الاَّ اَنْتَ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ، وَاَبْلِغْهُمْ عَنّى‏ اَفْضَلَ السَّلامِ‏ وَالتَّحِيةِ، وَارْدُدْ عَلَىَّ مِنْهُمُ السَّلامَ، اَللّهُمَّ وَهاتانِ الرَّکعَتانِ هَدِيةٌ مِنّى‏ اِلى‏ مَوْلاىَ الْحُسَينِ بْنِ‏عَلِىٍّ عَلَيهِمَا السَّلامُ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَعَلَيهِ وَتَقَبَّلْ مِنّى‏، وَاْجُرْنى‏ عَلى‏ ذلِک بِاَفْضَلِ اَمَلى‏ وَرَجآئى‏ فيک، وَفى‏ وَلِيک ياوَلِىَّ الْمُؤْمِنينَ. *پس برخيزوبروپايين پاى‏قبر آن‏حضرت و بايست نزد سر علىّ‏بن‏الحسين‏عليهما السلام و بگو: اَلسَّلامُ عَلَيک يا بْنَ رَسُولِ‏ اللَّهِ اَلسَّلامُ عَلَيک يا بْنَ نَبِىِّ اللَّهِ، اَلسَّلامُ عَلَيک يا بْنَ اَميرِ الْمُؤْمِنينَ، اَلسَّلامُ عَلَيک يا بْنَ الْحُسَينِ الشَّهيدِ، اَلسَّلامُ عَلَيک اَيهَا الشَّهيدُ [وَابْنُ‏ الشَّهيدِ «منه»]، اَلسَّلامُ عَلَيک اَيهَا الْمَظْلُومُ [وَ] ابْنُ الْمَظْلُومِ، لَعَنَ‏اللَّهُ اُمَّةً قَتَلَتْک، وَلَعَنَ‏اللَّهُ اُمَّةً ظَلَمَتْک وَلَعَنَ‏اللَّهُ اُمَّةً سَمِعَتْ بِذلِک فَرَضِيتْ بِهِ. پس‏ بيفکن خودرا برقبرش وببوس آنرا وبگو: اَلسَّلامُ عَلَيک يا وَلِىَّ اللَّهِ وَابْنَ وَلِيهِ، لَقَدْ عَظُمَتِ‏الْمُصيبَةُ، وَجَلَّتِ الرَّزِيةُ بِک عَلَينا، وَعَلى‏ جَميعِ الْمُسْلِمينَ، فَلَعَنَ اللَّهُ اُمَّةً قَتَلَتْک، وَاَبْرَءُ اِلَى اللَّهِ وَاِلَيک مِنْهُمْ. پس بيرون بيا از درى که‏ پايين پاى علىّ بن الحُسين‏عليهما السلام است و متوجّه شو بسوى شهداء و بگو: اَلسَّلامُ عَلَيکمْ‏ يا اَوْلِيآءَ اللَّهِ وَاَحِبَّائَهُ، اَلسَّلامُ عَلَيکمْ يا اَصْفِيآءَ اللَّهِ وَاَوِدَّآئَهُ، اَلسَّلامُ‏ عَلَيکمْ يا اَنْصارَ دينِ اللَّهِ، اَلسَّلامُ عَلَيکمْ يا اَنْصارَ رَسُولِ اللَّهِ، اَلسَّلامُ عَلَيکمْ يا اَنْصارَ اَميرِ الْمُؤْمِنينَ، اَلسَّلامُ عَلَيکمْ يا اَنْصارَ فاطِمَةَ سَيدَةِ نِسآءِ الْعالَمينَ، اَلسَّلامُ عَلَيکمْ يا اَنْصارَ اَبيمُحَمَّدٍ الْحَسَنِ بْنِ عَلِىٍّ، الْوَلِىِّ النَّاصِحِ، اَلسَّلامُ عَلَيکمْ يا اَنْصارَ اَبى‏ عَبْدِاللَّهِ، بِاَبى‏ اَنْتُمْ وَاُمّى‏ طِبْتُمْ، وَطابَتِ الْأَرْضُ‏[ اَنْتُم‏] الَّتى‏ فيها دُفِنْتُمْ، وَفُزْتُمْ‏ فَوْزاً عَظيماً، فَيا لَيتَنى‏ کنْتُ مَعَکمْ، فَاَفُوزَ مَعَکمْ،

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
به نام خدا و به يارى خداخدايا قرارش ده روشنى و پاک کننده و نگهدارنده و شفاى از هر دردى و بيمارى و آفتى و آسيبى خدايا پاک کن بدان دلم را و بگشا بدان سينه‏ام را و آسان گردان بدان کارم را خدا بزرگتر است به کمال‏و ستايش خداراست بسيار و منزه است خدا در صبح و شام ستايش خدائى را که ما را به اين (راه) هدايت کردو ماخود چنان نبوديم که راه ببريم اگر خدا ما را هدايت نمى‏کرد براستى که آمدند رسولان پروردگار ما به حق‏... سلام بر تو اى رسول خدا سلام بر تو اى پيامبر خدا سلام‏ بر تو اى خاتم پيمبران سلام بر تو اى آقاى رسولان سلام بر تو اى حبيب خدا سلام بر تو اى امير مؤمنان سلام بر تو اى‏ آقاى اوصياء سلام بر تو اى پيشواى سفيدرويان (در محشر) سلام بر تو اى فرزند فاطمه بانوى زنان جهانيان سلام بر تو و بر امامان از فرزندانت سلام برتو اى وصى امير مؤمنان سلام بر تو اى‏ راستگوى شهيد سلام بر شما اى فرشتگان خدا که رحل اقامت افکنده‏ايد در اين‏ جايگاه شريف سلام بر شما اى فرشتگان پروردگار من که حلقه‏وار دربرگرفته‏ايد قبر حسين عليه‏السلام را سلام بر شما از من هميشه تا من هستم و شب‏ روز برپا است... سلام بر تو اى اباعبداللّه سلام بر تو اى فرزند رسول خدا سلام بر تو اى فرزند امير مؤمنان بنده‏أت و فرزند بنده‏ و فرزند کنيزت که اقرار به بندگى شما دارد و مخالفت با شما نکرده و دوست دوستدار شما و دشمن دشمنانتان مى‏باشد آهنگ حرم تو را کرده و پناه آورده به زيارتگاهت و تقرب جسته به درگاهت‏ به همين آهنگ کردنت، آيا داخل گردم اى رسول خدا آيا داخل شوم اى پيغمبر خدا؟ آيا داخل گردم اى امير مؤمنان؟ آيا داخل شوم اى آقاى اوصياء؟ آيا داخل شوم اى فاطمه بانوى زنان‏ جهانيان؟ آيا داخل شوم اى مولاى من اى اباعبداللّه؟ آيا داخل شوم اى سرور من اى فرزند رسول خدا؟... ستايش از آن خداى يگانه يکتاى فرد بى‏نيازى است که مرا به دوستى و ولايت تو راهنمائى فرمود و به زيارتت مخصوصم داشت و آسان ساخت برايم آهنگ کردنت را... سلام بر تو اى وارث آدم برگزيده خدا سلام‏ بر تو اى وارث نوح پيغمبر خدا سلام بر تو اى وارث ابراهيم خليل‏ خدا سلام بر تو اى وارث موسى هم سخن با خدا سلام بر تو اى وارث‏ عيسى روح خدا سلام بر تو اى وارث محمد حبيب خدا سلام بر تو اى وارث امير مؤمنان عليه‏السلام سلام بر تو اى فرزند محمد مصطفى سلام بر تو اى فرزند على مرتضى سلام بر تو اى‏ فرزند فاطمه زهرا سلام برتو اى فرزند خديجه کبرى سلام‏ بر تو اى کسى‏که خدا خونخواهيش کند و فرزند چنين خونى و اى تک و تنها مانده‏اى که انتقام خونت گرفته نشد گواهى دهم که تو بپاداشتى نماز را و بدادى زکات را و امر کردى به معروف (کار نيک) و نهى کردى از منکر (کار زشت) و پيروى کردى از خدا و رسولش تا به شهادت رسيدى پس خدا لعنت کند مردمى که تو را کشتند و خدا لعنت‏ کند مردمى که به تو ستم کردند و خدا لعنت کند مردمى که اين جريان را شنيدند و بدان راضى شدند اى مولاى من اى‏ ابا عبداللّه گواهى دهم که تو براستى نورى بودى در صُلبهاى شامخ (و بلند) و رَحِمْهاى‏ پاک، آلوده‏ات نکرد زمان جاهليت به پليديهايش و نپوشاندت از جامه‏هاى آلوده و چرکش و گواهى دهم که براستى تو از جمله ستونهاى دين و پايه‏هاى محکم مردان با ايمانى‏ و گواهى دهم که براستى تو پيشوائى هستى نيکوکار و با تقوى و پسنديده و پاکيزه و راهنماى راه يافته‏ و گواهى دهم که امامان از فرزندان تو اساس (و حقيقت) تقوى و نشانه‏هاى هدايت و دستاويز محکم (حق) و حجتهائى بر مردم دنيا هستند و گواه گيرم خدا و فرشتگانش و پيمبرانش‏ و رسولانش را که من براستى به شما ايمان دارم و به بازگشتتان يقين دارم طبق مقررات دين و مذهبم و پايان‏ کردارم و دلم تسليم دل شما است و کارم پيرو کار شما است درودهاى خدا بر شما و بر روانهايتان و بر جسدهاتان و بر پيکرتان و بر حاضرتان و بر غائبتان و بر آشکارتان و بر نهانتان... پدر و مادرم به فداى تو اى فرزند رسول خدا پدر و مادرم فداى تو اى ابا عبداللّه براستى بزرگ گشت عزايت و گران شد مصيبت تو بر ما و بر همه اهل آسمانها و زمين پس خدا لعنت کند مردمى را که اسبان را زين کردند و دهانه زدند و آماده کشتارت شدند اى مولاى من اى ابا عبداللّه من آهنگ کردم حرم تو را و آمدم به زيارتگاهت از خدا خواهم بدان منزلتى که در پيش او دارى و بدان مقامى‏ که نزدش دارى که درود فرستد بر محمد وآل محمد و قرار دهد مرا با شما در دنيا و آخرت... خدايا من‏ نماز خواندم و رکوع کردم و سجده بجا آوردم براى تو تنها که شريک ندارى زيرا نماز و رکوع و سجده نيست جز براى تو چونکه توئى خدائى که معبودى جز تو نيست‏... خدايا درود فرست بر محمد و آل محمد و برسان از جانب من بدانها بهترين سلام‏ و تحيت را و باز گردان از جانب آنها نيز بر من سلام خدايا و اين دو رکعت نمازى که خواندم هديه‏اى است‏ از من به پيشگاه سرورم حضرت حسين بن على عليهماالسلام خدايا درود فرست بر محمد و بر آن حضرت و بپذير از من و پاداشم بده در برابر آن برطبق بهترين آرزو و اميدى که درباره ولىّ تو دارم اى سرپرست مؤمنان... سلام بر تو اى فرزند رسول‏ خدا سلام بر تو اى فرزند پيامبر خدا سلام بر تو اى فرزند اميرمؤمنان‏ سلام بر تو اى فرزند حسين شهيد سلام بر تو اى شهيد سلام بر تو اى ستم رسيده و فرزند (آن امام) ستمديده خدا لعنت کند مردمى که‏ تو راکشتند وخدا لعنت‏کند مردمى‏که به‏تو ستم کردند وخدا لعنت‏کند مردمى را که از اين جريان اطلاع پيدا کرده و بدان راضى شدند... سلام بر تو اى فرزند ولىّ و فرزند ولى خدا براستى که‏ بزرگ گشت مصيبت تو و گران شد عزاى تو بر ما و بر تمام مسلمانان، خدا لعنت کند مردمى که تو را کشتند و بيزارى جويم بسوى خدا و بسوى تو از آنها... سلام بر شما اى اولياء خدا و دوستانش سلام بر شما اى برگزيدگان خدا و دوستدارانش سلام بر شما اى ياوران دين خدا سلام بر شما اى ياران رسول خدا سلام بر شما اى ياران اميرمؤمنان سلام بر شما اى ياران‏ فاطمه بانوى زنان جهانيان سلام بر شما اى ياران حضرت ابا محمد حسن بن على آن دوست خيرخواه سلام بر شما اى ياران حضرت اباعبدالله‏ پدر و مادرم به فداى شما براستى پاکيزه شديد و پاکيزه گشت آن زمينى که شما در آن مدفون شديد و به رستگارى‏ بزرگى رسيديد پس اى کاش من هم با شما بودم که با شما رستگار گردم

بالا