ماه خونین برای دومین بار در آسمان آمریکا ظاهر شد + تصاویر

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران؛ کارشناسان اعلام کرده‌اند برای دومین بار در امسال پدیده‌ی ماه خونین در کره زمین رخ می‌دهد.

upload_2014-10-13_12-36-3.jpeg

گفتنی است، در این پدیده نجومی ماه قرمز رنگ به نظر می‌رسد.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، این پدیده منحصر به فرد در بخش‌های وسیعی از قاره آمریکا و قاره استرالیا قابل مشاهده خواهد بود.

کارشناسان فضایی اعتقاد دارند بروز آینده پدیده‌ی ماه خونین در 4 آوریل سال 2015 خواهد بود.

این پدیده در مجموع 59 دقیقه به طول می انجامد و در آمریکا از ساعت 6:25 دقیقه عصر تا 7:53 دقیقه به طول خواهد انجامید.

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام بر شما آقا مجید و ممنون از این تاپیک...
اینجا باید عر کنم که من خودم چند سال پیش توی خونمون این پدیده رو دیدم!تو حیاطمون بودم که یهو دیدم ماه قرمز شده! برا همین رفتم بالای چارپایه
تا قشنگتر بتونم ببینمش!و واستم ازش عکس بگیرم ولی چون قدرت زوم موبایلم کم بود نتونستم خشگل ازش عکس بگیرم اما به هر حال خودم تقریبا
یه ساعتی وایسادم و ماه خونین رو نگا کردم...و در کل این زمان
داشتم فک میکردم ک چرا ماه قرمز شده؟؟؟بعد گفتم مطمئنن کسی اونجا نمرده که ماه به خاطر خون اونا رنگین بشه!که البته رومی های باستان اعتقاد داشتن این قرمزی سیاره ی (مریخ=mars) بخاطر خون سربازان رومی هست که تو جنگ کشته شده بودن!!!!که البته مبناش درست نبود ولی خب اعتقاد قشنگیه!
منکه همیشه چیزایی که به ماورا ربط پیدا میکنه رو دوس داشتم و دارم، و الانم یه اتفاقی بیفته زود میگم اتفاق ماورایی بوده یا مثلا کار فضاییاس !!!خخخخ
به هر حال این قرمزی ماهو اون موقع کشف کردم که فقط واسه خاطر اینه که گرد و غباری که تو فضا هست باعث شده ماه به چشم ما قرمز رنگ دیده بشه!همین!
همونطور که بعضی وقتا ماهو شفاف و بعضی وقتام کدر و خاکی میبینیم!
آره عزیزانم،تو فضا اتفاقاتی میفته که فقط من ازشون خبر دارم و شما ندیدین!!!بازم وقت کنم درباره ی تجربیات فضاییم مطلب مینویسم تا کیف کنید:1:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gole yakh

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
از پاسخ شما ممنون
اما این پدیده همان خسوف یا ماه گرفتگی است
که بخاطر نور خورشید است که وقتی از جو زمین می خواد عبور کنه طیف آبی رو پراکنده میکنه
و فقط طیف قرمز و نارنجی دیده میشه

• Like

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
خب اگه قرار بر خسوف باشه، یه چیزی تو مایه های کسوفه! منظورم اینه که تو اون یکی خورشید گرفتگی میشه، تو این یکی ماه گرفتگی!!!
وقتی هم که سای ی زمین بیفت رو ماه پس ماه تیره و تار و تاریک دیده میشه!!!
ینی شما معتقد نیستی که گرد و غبار باقی مونده از ستاره های دنباله دار یا شهاب سنگها که تو فضا پراکنده هستن جلوی ماهو گرفتن؟؟؟یا مثلا دارن از جلوی ماه رد میشن؟؟؟

• Like
بالا