معمای برمودا حل شد(عمرا اگه این دلیلش باشه!!

به نظر شما این دلیل اصلی ناپدید شدن هواپیماها و کشتی ها در برموداس؟؟؟

• بله

رای: 1 14.3%
  • نه

رای: 4 57.1%
  • کار موجودات فضایی است

• دروغی بیش نیست

• مجموع رای دهندگان
    7

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
bermuda-triangle.jpg

مطالعات انجام گرفته ی جدید در زمینه طبقات مختلف اقیانوسی جهان بخصوص منطقه ای که بنام مثلث برمودا معروف است , شواهدی را مبنی بر وجود انفجارات عظیم گاز متان در گذشته آشکار میسازد . برای سالیان متمادی مردم علت ناپدید شدن کشتی ها و هواپیماهای خود را در این منطقه نیروهای ماورایی موجودات فضایی و نظریاتی از این قبیل میدانستند به همین خاطر آن منطقه به " مثلث شیطانی" معروف شده بود تا اینکه چندی از دانشمندان توجه ما را به دلایلی منطقی جلب کردند.

وجود متان هیدرات حاکی از فورانهای شدید حبابهای متانی است که براحتی کشتیهای غول پیکر را غرق کرده و با نفوذ به جوّ بیرون موجب مکیده شدن هواپیماها به داخل میشد.......

هر کشتی که در این مثلث بواسطه حبابهای متان گرفتار شود بلافاصله خاصیت سبکی و شناور بودن خود را از دست میدهد و به ته دریا کشیده میشود. اگر حبابها به اندازه کافی بزرگ بوده و از چگالی مناسب برخوردار باشند میتوانند هواپیماها را به خارج از جو بفرستند اما چرا هواپیماها به داخل کشیده میشوند؟ زیرا هواپیماها موتور خود را که بخاطر سوختن در حجم عظیمی از متان از دست داده اند براحتی سقوط میکنند و به سرنوشت کشتیها دچار میشود.

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام خوبین؟در این مورد فکر کنم چیزی بیش از این باشه چون اگه حتی حباب هم وجود داشته باشه باز یه ردی پیدا میکنن بنظرم یه چیزی فراتر از علم انسان باشه خیلی ممنون میشم باز ادامه بدین:gol:خداحافظ

بـــسیــجیــــ خط رهـــبریــ

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
مثلث برمودا رو خدا آفریده تا قدرتش رو نشون بده این مثلث عین چاله ای هست که آب رو مکش میکنه و گازی وجود نداره که کشتی غرق کنه کشتی توسط مکش غرق میشه

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
مثلث برمودا رو خدا آفریده تا قدرتش رو نشون بده این مثلث عین چاله ای هست که آب رو مکش میکنه و گازی وجود نداره که کشتی غرق کنه کشتی توسط مکش غرق میشه
سلام بر شما:1: خب فرض کنیم مکش دلیل غرق کشتی باشه، اما کشیده شدن هواپیماها رو چی میگین؟؟؟یا اصلا چرا هر هواپیمایی به اون منطقه نزدیک میشه،همه چیش از کار میفته؟؟؟بعضی از هواپیماها هم بودن که ناپدید نشدن!و وقتی برگشتن شهرشون واسه اینور اونور تعریف کردن!
مثلا بعضی از هواپیماها ینی خلباناشون ادعا کردن وقتی وارد منطقه ی برمودا شدن، تمام تکنولوژیشون نابود شده ینی قطب نما و وسایل الکتریکیشون قط شده و مثلا قطب نماشون یه مختصات دیگه ای رو اعلام کرده که حقیقت نداشتن!اما بلافاصله بعد از اینکه این هواپیما از مسیر برمودا خارج شده تمام وسایلشون به حالت عادی برگشتن و این هواپیما مسیرشو از سر گرفته!پ دلیل این چیه که بعضیاشون نابود و ناپدید میشن و بعضیاشون نه؟؟؟ حتی در اطراف برمودا هم مثل جزایر باهاما اتفاقات عجیبی میفته که ربط داده میشن به برمودا و اتفاقاتی که اونجا میفته!!! در ضمن من یه داستان واقعی دیگه هم از برمودا یاده که به نظرم اون دیگه خیلی شگفت انگیزه! انشالا شنبه واستون میذارمش،چون باید خودم بنویسم و این ماجرا توی نت نیست! بنابراین فرصتی رو میطلبه که بتونم کامل بنویسمش و براتون بذارم...خوشحال میشم بازم نظرات ارزشمندتونو بگین:1:
ممنون:Big Grin:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام خوبین؟در این مورد فکر کنم چیزی بیش از این باشه چون اگه حتی حباب هم وجود داشته باشه باز یه ردی پیدا میکنن بنظرم یه چیزی فراتر از علم انسان باشه خیلی ممنون میشم باز ادامه بدین:gol:خداحافظ
سلام بر شما، آهرین، از طرز فکرتون خوشم اومد...واقعا وقتی میبینم آدمایی هم هستن که این چیزا رو دوس دارن خیلی کیف میکنم...و وقتی شمام نظرتونو میگین خوشحالتر میشم:1: چون این هم یه بحث علمیه، هم یه جورایی اعتقادی! بیشتر بچه های منجی متاسفانه هیچ علاقه ای به این شگفتیهایی که خدا آفریده ندارن و هیچ توجهی هم به این چیزا نمیکنن!! انگار نه انگار که مثلث برمودام ساخته ی خدای بزرگه!
فقط گیر دادن و هی میخوان ملتو نصیحت کنن! الان از خیلی از همین معتقدین نظام درباره ی مثلث برمودا و فضا و کهکشان بپرسی چیز زیادی دربارشون نمیدونن!و این واقعا جای تاسف داره!
خود امام علی عزیزم توی نهج البلاغه فرمودن: درون این ستاره هایی که در شب میبینید، شهرهایی وجود دارند که بوسیله ی ستونی از نور با هم در ارتباطند... درست میگی داداش سجاد...کاملا موافقم

gole yakh

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
سلام
منم درباره ی برمودا مطالب زیادی خوندم اینم یه مطلب دیگه که براتون می زارم
راز مثلث برمودا فاش شد
ارسل توسط:گلهای یخی ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ درآیا میدانید, اخبار علمی نظر بدهید 109 بازدید

سال هاست که راز مثلث برمودا باعث شگفتی همه شده است. خیلی ها دست به اقداماتی برای کشف رازهای این منطقه زده اند و نظریه های زیادی هم در این باره اراثه داده اند. اما جدیدترین نظریه Waterspouts می باشد که خیلی ها علت اصلی رازآلود بودن این منطقه را وجود چنین پدیده ای می دانند.

آنچه را که شما در این تصویر شگفت انگیز می بینید ، چیزی بیش از یک گردآب هوایی است این پدیده نادر که در خلیج تمپا در فلوریدا بوقوع پیوسته حاصل گردبادی با سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت و گردآب در هوای گرم ساحلی است ، به این پدیده Waterspouts گفته می شود و سالانه صدها بار در اقیانوس اطلس تشکیل شده و مردم بومی معتقدند مسئول اتفاقات عجیب مثلث برمودا همین گرداب هوایی Waterspouts است.​

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام ممنون ولی فکر کنم بیشتر از یه گرداب هوایی باشه گفتم که شاید یه چیزی مثل درچه هم باشه امکان هر چیزی هست:gol:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلامی دوباره به همه و دوست جدیدی که وارد بحث شده ینی گل یخ:1: دوستان این گرداب و نمیدونم گردباد و اهرام و اینا همش بهونه است و پایه ی علمی نداره و بیشترش حدس و گمانه!
من همیشه گفتم و میگم این مثلث برمودا فراتر از علم بشره، ینی ماورائ الطبیعه است!من موندم چرا ملت باور نمیکنن و هی میخوان سرپوشای علمی الکی روش بذارن؟؟؟عجبا !!!

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام،منم عقیدم اینه که دانشمندان شاید نتونستن چیزی پیدا کنن واسه همین خیلی باز نمیکنن ماجرارو تو اون یکی پستم گفتم شایدم این ماجرا مال آینده ها باشه:gol:

بالا