عروسک های براتز با چه اهدافی طراحی می شود؟

Mehrban

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
منم بگم...
یک:کسایی که ادعا میکنن زن ابزار نیست ولی با ساختن این عروسک ها به شکل جذاب نشون میدن یه زن عروسک دست همه اس.
دو:تو مخ بچه میکنن که ارزش انسان ها به زیباییشونه نه چیز دیگه.
سه:به رخ کشیدن فرهنگ غلطشون که مثلا از همه دنیا جلوترن.
چهار:کمرنگ کردن اصلیات زندگی و پررنگ کردن چیزهای کم ارزش.
خب بچگی بهترین سن برای رفتن رو مخه دیگه دشمن اینقد زرنگه....

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
من فک میکنم با اینطور مسائل فکر وذهن بچه رو از چیزایی پر میکن که مانع پیشرفت بچه ها بشن ومانع جا افتادن اون چیزی که برای همه ماها ارزش هست بشن وبرای خودشون در جاهای مختلف جهان به قول یه مشاور سربازهایی با افکار وعقاید خودشون تربیت کنند!

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
ببخشیدا روحیات بچهای اونموقع رو با بچهای الان مقایسه نکنید اولا
بعدشم ماهمیشه باید از بهترین شروع کنیمو هدفمون بالا باشه وقتی بیایم تشویق کنیم اره چقد خوب کار شده
مطمئن باشید هیچ پیشرفتی نمیشه
لااقل بااین کشور تحصیل کرده و به روز ما بیشتر از این نمونه ها انتظار میره
اصلا بااین ساده انگاریا موافق نیستم
الان ما زمان ازمایشو خطا نداریم درمقابل اینهمه نقشه های رنگا وارنگ اونا
اگه ما از همون اول بزنیم تو ذوقشون و تشویق نکنیم مطمئن باشید همینی هم که ساختن رو دیگه درست نمی کنند و وضع از این هم بدتر میشه پس نتیجه می گیریم که برای تقویتشون باید تشویقشون کنیم .
بله بچه الان دیگه برا خودش علامه دهریه موافقم و با این حرف هم موافقم که هدف باید بالا باشه اما از همون اول که نمیشه به اهداف بالا رسید مثله اینکه از پله اخر نردبون بخوایم بپریم پله اول چنین چیزی ممکن نیست.
siRzYR.jpg

ندا66

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
.امام صادق علیه ‏السلام :
بَادِرُوا اَحدَاثَکُم بِالحَدِیثِ قَبلَ اَن تَسبِقَکُم اِلَیهِم المُرجِئَة
فرزندانتان را با کلام [ما] آشنا کنید پیش از آن که مرجئه
(و دیگر فرقه‏هاى منحرف عقیدتى) بر شما سبقت بگیرند [ و آنان را منحرف سازند].
فروع کافى، ج2، ص94.

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
نظرات همتون بجا بود اما نظر من...
خب الان کل فکر بچه های کوچیک (حتی اونایی که مذهبی هستن) برهنگی هستش
یعنی اینکه حتی خونواده های مذهبی هم دختربچه های کوچیکشونو لباس های نازک و بدن نما می پوشن
شاید بگید کوچیکن و... اما باید بگم عادت میشه براش
بعدشم تو برنامه های کودک و... همش برهنگی وجود داره طبیعیه که تمایل بچه به برهنگی بره
همین برنامه ها و دیدن بقیه محرکی میشه برای بچه کوچیک که دنبال این جور چیزا بره و اگه براش نخرید اینقدر گریه میکنه که براش میخرید
پیشنهادت من!!: باید نرم نرمک این عروسکها جمع بشه و افکار کودکان به سمت پوشش بره
مثلا همین عروسکهای کلاه قرمزی و شکرستان و... استقبال خوبی براش شده
البته اون عروسکهای خارجی رو هم افرادی که براشون منفعت داره وارد می کنن

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
شاید بشه جلوی واردکنندگان این عروسکها رو گرفت و عروسکهایی مطابق با ملی و اسلامی وارد کرد
اما باید استقبال هم از اینها بشه -چجوری باید استقبال بشه؟؟
بنظرمن تا وقتی بچه ها میتونن از ماهواره ها برنامه های کودک خارجی رو ببینن برهنگی تو ذهنوشون هست و الگوی ایرانی اسلامی رو نمیپذیرن

راز

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
نظر من یه کم متفاوت از شماست .دیگه اینجوریم نیست که کل ذهن همه بچه های فعلی معطوف برهنگی باشه .این مربوط به خانواده و تربیت و جو حاکم بر محیط خونه و کمی هم اجتماع هست .
وقتی پدر و مادری در درجه اول نتونه خودش را کنترل کنه و ماهواره را تو خونه راه بندازه متعاقبش پابندی به ارزشها در خانواده از بین میره و طفلی بچه هم قربانی بی چون و چرای این آتیش خواهد بود.
ولی اگه پدر مادری مواظب نوع پوشش خودشه مواظب نوع رفتارو گفتارشه ومواظب خوراک فرهنگی خودش و خانوادشه مطمئنا بچه این خانواده درصد کمی تاثیر پذیر خواهد بود.

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
نظر من یه کم متفاوت از شماست .دیگه اینجوریم نیست که کل ذهن همه بچه های فعلی معطوف برهنگی باشه .این مربوط به خانواده و تربیت و جو حاکم بر محیط خونه و کمی هم اجتماع هست .
منم منظورم کل جامعه نبود- اما اکثریت اینجورن
بجه ها چون ذهنشون تازه هست سریع الگو می پذیرن

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
شاید بشه جلوی واردکنندگان این عروسکها رو گرفت و عروسکهایی مطابق با ملی و اسلامی وارد کرد
اما باید استقبال هم از اینها بشه -چجوری باید استقبال بشه؟؟
بنظرمن تا وقتی بچه ها میتونن از ماهواره ها برنامه های کودک خارجی رو ببینن برهنگی تو ذهنوشون هست و الگوی ایرانی اسلامی رو نمیپذیرن
با نظرتون موافقم
به نظرم باید مانور رو بذارن رو عروسکهای داخلی
اصلا بازار رو بدن دست سازندگان عروسکهای ملی و جذاب و سعی کنن تولیدات در حد جیب مردم باشه
واقعا هزینه ها رو نمیتونن برا فرهنگ این کودکان انجام بدن؟ این بچه هایی که سرمایه های مملکت هستند؟
هر چقدر امروز هزینه کنند آینده منفعت می بینند
در حال حاضر عروسکهای وارداتی رو با آهنگهای ایرانی مجاز برنامه های کودک دارن هماهنگ میکنن شایدم خود چینیها این کار رو میکنند
اینقدر که رهبری برا مسئله ی فرهنگ تاکید کردن ولی متاسفانه هیچ کنترلی بر واردات این عروسکها نیست که نیست
عرضه باشه تقاضا هم میشه ... باید شروع کنن

بالا