حافظ کل قرآن هستم اما معني آن را نمي دانم!

قبیله منتظر

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
a%20(5).gif

tasaavire-zibaa%20(41).gif

حافظ کل قرآن هستم اما معني آن را نمي دانم!

tasaavire-zibaa%20(31).gif

هنگامي که در مورد شيعه و سني از او پرسيده شد، او پاسخ داد: چيزي نمي دانم. هيچ اطلاعاتي در اين باره ندارم فقط مي دانم که من يک مسلمان هستم و همين کافي است.
29902_QC4M7UEO_pic.png

عقیق: او يک مسلمان آمريکايي تبار است. قبلا مسيحي بوده اما چند سالي است که مسلمان شده است. لباس و فرهنگ غربي را رها کرده

و پوششي مانند مسلمانان بر تن مي کند.

او مي گويد: حافظ کل قرآن کريم هستم اما متأسفانه هنوز معني آن را نمي دانم. از عشق و علاقه زياد به قرآن، اين کتاب مقدس را حفظ کردم

اما با توجه به اينکه اطلاعات کمي از زبان عربي دارم،‌ هنوز معني کامل قرآن را نمي دانم.

وي مي افزايد: حفظ کردن قرآن کريم برايم کار بسيار دشوار بود به ويژه اينکه اصلا زبان عربي را بلد نبودم اما از عشق و پشتکار بسيار زياد، در نهايت موفق شدم

قرآن را به طور کامل حفظ کنم و انشاءالله بخاطر اين کارم به بهشت مي روم.

او در مورد گذشته خود مي گويد: پيش از اينکه مسلمان شوم، در يک کاباره کار مي کردم اما بحمدالله به دين مبين اسلام هدايت شدم. البته هنوز هم اطلاعات

زيادي درباره اسلام نمي دانم اما تلاش کرده ام که هر هفته نماز جمعه در يکي از مساجد آمريکا را ترک نکنم.

وي در ادامه گفت: بنده با يک دختر مسلمان ازدواج کرده و اکنون يک فرزند داريم. آرزويم اين است که خودم و فرزندم زبان عربي را ياد بگيريم تا فهم و درکمان از قرآن بهتر شود.

آرزويم زيارت مکه و مدينه است.

هنگامي که در مورد شيعه و سني از او پرسيده شد، او پاسخ داد: چيزي نمي دانم. هيچ اطلاعاتي در اين باره ندارم فقط مي دانم که من يک مسلمان هستم

و همين کافي است.

tasaavire-zibaa%20(22).gif

منبع: شیعه آنلاین
211008

tasaavire-zibaa%20(28).gif

بالا