امام زمان به من فرمودند :هشیار باش و قرآن را احترام کن

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
جناب مستطاب آقای حاج شیخ محمدحسن مولوی قندهاری که از علماء اهل معنا و اخلاق هستند می فرمودند:

«یک سالی که به حرم مطهر حضرت ابالفضل العباس علیه السلام مشرف شده بودم، می خواستم وارد رواق شوم که دیدم قرآنی روی زمین سر راهم افتاده و آقای بزرگواری که آثار جلالت و عظمت از وجناتشان نمایان بود کنار رواق نشسته اند و به من نگاه می کنند.
به من فرمودند:«هشیار باش و قرآن را احترام کن.»
من خم شدم و قرآن را برداشتم و در قفسه ی قرآن ها گذاشتم ولی بی اختیار برگشتم و کنار آن آقای بزرگوار نشستم.

ناگهان این سوال به ذهنم آمد، عرض کردم:«به ما خبر رسیده است که حضرت رسالت پناه صلی الله علیه و آله هنگامی که به معراج رفته بودند به خداوند عرض کردند:«فرزندم مهدی امّت عمرش دراز و غریب خواهد بود ، خداوندا برای او مونسی قرار ده!» بعد از این مناجات حضرت رسول صلی الله علیه و آله ، خداوند 30 نفر ملازم را در هر زمانی در خدمت حضرت ولی عصر علیه السلام قرار داد، آیا این مطلب صحیح است؟»
فرمود:«بله صحیح است.»

باز بی اختیار از جای خود بلند شدم و رفتم بعد از زیارت حضرت ابالفضل علیه السلام ، هنگامی که از حرم مطهر خارج می شدم به مرحوم کرار حسین هندی برخورد کردم که یکی از اولیاء خدا بود ، تا چشمشان به من افتاد فرمود:مبارک باشد، مبارک باشد!»
عرض کردم:«برای چه چیزی به من تبریک می گوئید؟»
فرمود:«برای ملاقاتی که با امام زمان (ارواحنا لتراب و مقدمه الفداء) داشتی.»

منبع:ملاقات با امام زمان علیه السلام در کربلا – با تلخیص ص 86
مولف:محمد یوسفی

بالا